Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    мило ми је због овог дебелог Вујошевића.. само филозофира о кошарци..кад почне да нам попује као да је у академији наука
    poklopi se , covek drzi kosarku u malom prstu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • DeMarcus Nelson! Brat moj, nije dzaba bio kapiten Duke-a.

      BRAVO ZVEZDO, BRAVO BRE!

      Cetvrti smo, idemo bree!
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Kako nas obrukase 2 puta u 3 dana. Bas da vidim sta ce reci posle meca, ima svi da zapnu za umor.
        sigpic

        Comment


        • Ne prodju li u top 16 i ne budu li medju 2 bice globalni neuspeh , mogu ali kao da se ne trude dovoljno u odredjenim momentima , mora bre bolje , poraz manje-vise ali nismo smeli dopustiti da nas obrukaju ovako , nije humano ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Sve cestitke, nema sta bolji ste bili, iskoristili prisutan umor kod nasih i to je to. Dobro je ovo za nasu kosarku, to je sigurno...

            Originally posted by Zika View Post
            мило ми је због овог дебелог Вујошевића.. само филозофира о кошарци..кад почне да нам попује као да је у академији наука
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Dobro je ovo za nasu kosarku, to je sigurno...
              Ne mogu da verujem da si ti ovo napisao.
              sigpic

              Comment


              • Cestitke komsijama. Vise su zeleli.

                Comment


                • Nikakvo iznenadjenje ovo nije,Zvezda realno ima kvalitetniji i iskusniji sastav a i premalo je vremena bilo za Partizan da se oporavi nakon poraza u Evroligi.Zvezda je dosta dobila dolaskom Skota,stekao sam utisak da bi veceras dao 40 poena da je imao toliko lopti.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ne mogu da verujem da si ti ovo napisao.
                    Uff, a zbog cega ?? Nasoj kosarci i treba jaka Zvezda a ne kao prethodnih godina derbi izgleda kao "trening" mec. Nema tu nista lose.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Uff, a zbog cega ?? Nasoj kosarci i treba jaka Zvezda a ne kao prethodnih godina derbi izgleda kao "trening" mec. Nema tu nista lose.
                      Sta nas boli kurac sta treba kosarci. Bitno je da ostanemo jaki i ne dozvoljavamo ovakve stvari. Ne interesuje me da li su jaki ili ne, interesuje me samo da ih dobijemo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Prebacio sam na SOS, cekam Fegijev izvestaj.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Cenim da izvestaja nece ni biti

                          BTW.Igor veceras nije ni postojao,ali nije nam ni bio potreban
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Ovaj, sta se ovo desilo? Vec drugu sezonu pogadjamo Amera tokom sezone, velika je to stvar. Nadajmo se da sada krece serija, nisu lideri daleko otisli, ima jos sanse. Steta za pocetak, steta za ona dva gostovanja u Hrvatskoj, ali bice bolje.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Veceras od 23.10 na Sos kanalu pogledajte uzivo harakiri Vladana Tegeltije.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X