Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    Voleo bih da jesamMada pazi ovako,ako kojim slucajem,Partizan izduva za FF mozda nam dodele A licencu,jednostavno Evroliga ne moze bez Partizana,mozda nam daju umesto Prokomu
    Daj ne zajebavaj. EL i tek kako moze bez nas. Oni bi radije imali dva nemacka kluba nego dva nasa tako da me ne bi cudilo da za par godina budemo mogli samo preko kvalifikacija u EL.

    Comment


    • Trebali su vam dati licencu nakon F4 u Parizu, a ne Prokomu koji sluzi za nabijanje razlike.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • i jeste najpostenije da ide onaj ko bude prvi kako je i receno nebi sad bilo fer da se bilo sta mjenja

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Daj ne zajebavaj. EL i tek kako moze bez nas. Oni bi radije imali dva nemacka kluba nego dva nasa tako da me ne bi cudilo da za par godina budemo mogli samo preko kvalifikacija u EL.
          Pa Partizana prate preko bare...

          Comment


          • Originally posted by duka79 View Post
            i jeste najpostenije da ide onaj ko bude prvi kako je i receno nebi sad bilo fer da se bilo sta mjenja
            Pa jeste, ali ocito nekima ne odgovara to.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • "Sretni smo i zahvalni Euroligi zbog njihovog razumijevanja. Zbog dobrih odnosa uspjeli smo riješiti problem i potpisati dogovor. Ukoliko neki od klubova ne bude ispunjavao uslove, onda može prijaviti drugi grad kao domaćinski za sezonu 2013/2014. Eurolige," rekao je Lorbek.
              sigpic
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                Pa Partizana prate preko bare...
                Zaista ne znam kako da ti odgovorim na ovo.
                Da oni nas postuju i zele vec bi imali A licencu...

                Comment


                • Kompleksi od Grobara koji nas podjebavaju



                  Ljubo, sto me toliko trpas, sad zelim EL zbog toga NEMOJ VISE LJUBO, UBIJAS ME!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Ovo naravno nije posteno. Pre svega jer su prvi i zasluzili su plasman u EL, a sada se samo njima postavljaju veci uslovi. Nece se hala sama od sebe prosiriti ako se Igokea plasira u finale F4. Bezobrazluk.
                    Ti brate Cartel, ne moras da poznajes geografiju, ali je vazno da nekad nesto i sam zakljucis. Po tvojoj logici ni jedan jedini beogradski klub ne bi ispunjavao uslove.
                    Sada navijacima Zvezde. Zvezda bi se verovatno svakako plasirala u EL i ne kontam cemu ovakvi stavovi prema drugom klubu. Igokea nema navijace, ali ja bih prvi kad bih se nasao u BL za vreme tekme EL otisao i navijao svim srcem za Igokeu. Boli me kurac sto to drzi jedan Dodik, sto drugi Dodik pokazuje kurac navijacima Zvezde. To je pre svega klub iz moje drzave i naroda i nisam glup i budala da se osladjujem ovakvim manipulacijama koje dolaze od nekog tamo sa zapada koga bila kurac za nas, pa makar to islo i u korist kluba za koji navijam.
                    Ne kontam kakvi smo mi da nam nikad, ali bas nikad, nas zajednicki interes, interes drustva, drzave i naroda nije bio ispred interesa pojedinaca.
                    Last edited by Black Mamba 24; 05-03-13, 14:21.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne gubi samo Igokea sponzora, gubi i Zvezda. Kad su culi u Telekomu da je SK produzio EL odustali su od sponzorstva, jednostavno im se ne isplati kad ne mogu da prenose Zvezdu preko svojih kanala. Samo sto ce Igokea naci sponzora, ionako cekaju u redu, dok ce kod Zvezde to malo teze ici.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Igokea nema navijace, ali ja bih prvi kad bih se nasao u BL za vreme tekme EL otisao i navijao svim srcem za Igokeu. Boli me kurac sto to drzi jedan Dodik, sto drugi Dodik pokazuje kurac navijacima Zvezde. To je pre svega klub iz moje drzave i naroda i nisam glup i budala da se osladjujem ovakvim manipulacijama koje dolaze od nekog tamo sa zapada koga bila kurac za nas, pa makar to islo i u korist kluba za koji navijam.
                        Ne kontam kako smo mi da nam nikad, ali bas nikad, nas zajednicki interes, interes drustva, drzave i naroda nije bio ispred interesa pojedinaca.
                        Potpisujem sve ovo u pravu si od rijeci do rijeci.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • I to za A licencu. Naravno da je Partizan davno zasluzio, ali da je ova liga normalna niko ne bi imao A licencu. Nije to Evrovizija pa da drzave koje montiraju binu imaju direktno finale.
                          sigpic

                          Comment


                          • Igokea ne ide u EL,pa nemaju halu,ali ako ce za tacno 20 dana Hala biti renovinara do jaja,ali ne moze.....

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              I to za A licencu. Naravno da je Partizan davno zasluzio, ali da je ova liga normalna niko ne bi imao A licencu. Nije to Evrovizija pa da drzave koje montiraju binu imaju direktno finale.
                              To se podrazumeva.
                              Generalno mi se kenja od EL, ali je cinjenica da je ona neophodna ako zelimo da igraci (pa i nasa kosarka) napreduju i da publika bude zadovoljna

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Samo da kazem da mi je jedan clan foruma rekao za ovo jos pre nekih mesec i kusur dana, pa da ga prozovem ovim putem, prosli put sam to uradio na pogresan nacin.
                                Rekoh ti ja samo da Cedevita ne bude u 4 i da ne osvoji i idemo mi i vi, kad ono Cedevita ni u 4 vec Radnicki ili eventualno Buducnost a oni ne ispunjavaju uslove.Ti se tu nerviras ko tenkre iz nedelje u nedelju i gledas Igokeu preko strima


                                Nije sportski, fer i posteno prema Igokei ali sta da se radi. Nije sportski ni da Prokom umesto Partizana ima A licencu i da osvojimo trogodisnji ugovor pa nam ga ukinu.

                                Od te selidbe nema nista, Radnicki je vezan za Kragujevac, regioni jaka Srbija i te fore i pre ce tamo gostiti u punoj dvorani ekipe iz EC-a nego sto ce u mrznom im Beogradu pred 3000 ljudi u Areni dovoditi Pao i Real da ih pune.

                                Igokea sigurno ne mrda iz Laktasa i otvoreno im kazu da su nepozeljni...
                                Inace za par godina cemo i mi kukati jer cemo biti nepozeljni dok ce igrati neki naglo osnovan klub iz Londona i Mancestera u koji ce da gurnu opasne pare. Pariz ce napraviti jak klub, Minhen, Milano ce ojacati i onda ce oni igrati ili zatvorenu EL ili imati NBA diviziju.
                                Znaci Moskva, Barselona, Madrid, Pariz, Milano, Rim, London, Mancester, Minhen, Atina 2 kluba, Istanbul 2 kluba, mozda jos jedan ruski i jos jedan iz nekog atraktivnog grada tipa Amsterdam ili Monako i eto ti evropska konferencija od 15 klubova. Cirkus Kolorado, pisanje po sirotinji.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X