Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 SingTel Singapore Grand Prix (Singapore)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    U F1 2011 mogli ste da postavite vreme 1:10.9 na Hungaroringu, gde je Vettel isao 1:19.9 na kvalifikacijama. Koliko sam cuo, fizika u F2012 je jos gora, jer je prilagodjena novim igracima. Protivnici jesu agresivni i realni i tako to, ali je voznja vise nego nerealna... Tako sam cuo, hvala KERS. I konju jedan, znam da citas, morao si da provociras...

    On topic, posle FP2 ce biti novih slika, nismo jos nista videli od Ferraria...

    Comment


    • #62
      FP2:



      Vettel ponovo najbrzi, izasao je poslednji pre nego sto se krenulo sa duzim voznjama sa punim rezervoarima. Jako dobar zadnji sektor.

      Generalno, vremena na vrhu su jako bliska, Hamilton je u brzom krugu napravio gresku u zadnjoj krivini, to ga je kostalo sigurno 0.4s, bio bi tu negde sa Buttonom i Alonsom.

      Red Bull i McLaren dobro izgledaju, Tifosijima je za utehu sto ni Alonso ni Massa ni u jednom trenutku nisu koristili ceo novi paket, bas su temeljno ispitali svaku varijantu. Cak su i duze krugove vozili na razlicitim gumama... Force Inida je jaka, kao i lani, Mecka ne izgleda kao da je donela puno novih stvari, to mi je jako cudno... Lotusu i dalje fali tempa u brzim krugovima, i to mi je neocekivano.

      Maldonado je dobro izgledao u FP1, sad ne bas, mada mogu oni i bolje od toga. Senna poljubio zid i izazvao crvenu zastavu. Mozda ima nekih manjih ostecenja na levim tockovima, ali nista dramaticno.

      Glock je brzi od oba Caterhama, za svaku pohvalu.

      Comment


      • #63
        Jako slabo sam pratio FP1, a FP2 nisam uopšte.

        Hajde samo ukratko da pomenem kalendar trka za 2013.
        2013 Formula 1 calendar (Provisional)
        March 17 Australia (Melbourne)
        March 24 Malaysia (Sepang)
        April 14 China (Shanghai)
        April 21 Bahrain (Sakhir)
        May 12 Spain (Barcelona)
        May 26 Monaco (Monte Carlo)
        June 9 Canada (Montreal)
        June 16 America (New Jersey) *
        June 30 Britain (Silverstone)
        July 21 Germany (Nurburgring)*
        July 28 Hungary (Hungaroring)
        September 1 Belgium (Spa)
        September 8 Italy (Monza)
        September 22 Singapore (Marina Bay) *
        October 6 Japan (Suzuka)
        October 13 Korea (Yeongam) *
        October 27 India (Buddh International Circuit)
        November 3 Abu Dhabi (Yas Marina)
        November 17 United States (Austin)
        November 24 Brazil (Interlagos)

        * subject to confirmation

        Valensija najverovatnije ispada.Umesto nje ulazi Nju Džersi.Treba napomenuti da će Francuska gotovo sigurno imati GP sledeće sezone jer su i Paul Ricard i Magny-Cours podnele zahtev za domaćinstvo.Ja 100% navijam za Magny-Cours.Problem će biti za 2014. što će da ubace Valensiju a izbace Katalunju.Za 2014. dobijamo trku u Sočiju, koja će po karakteristikama biti slična Abu Dabiju.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #64
          Nije mi jasno kako i zašto je Lotus toliko van tempa u treninzima.Da li opet previše posvećuju pažnje trkačkom tempu u odnosu na brze krugove ili šta...
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #65
            Zna li neko gde naci kvalitetne stream-ove za sutrasnje treninge i kvalifikacije?Sopcast ili tako nesto...

            Comment


            • #66
              Originally posted by Vibe View Post
              Zna li neko gde naci kvalitetne stream-ove za sutrasnje treninge i kvalifikacije?Sopcast ili tako nesto...
              Ja imam ove od KERSDRS-a.

              http://www.vipbox.tv/sports/formula-1.html
              http://www.thefirstrow.eu/watch/1129...sports-f1.html
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #67
                http://www.chatzy.com/94308834298629
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #68
                  Četvrta pol-pozicija u nizu za McLaren...
                  Očekivao sam dominiranje od strane Fetela.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    pomalo me zabrinjava forma iritirajuceg McLarena i jos vise iritirajuceg Hamiltona...
                    Alonso je mogao bolje... Mercedesi su zrtvovali Q3 u kom ionako nisu imali previse sanse da bi startovali na zutim gumama sutra, da li ce im to doneti nesto
                    Kimi
                    bice zanimljivo sutra
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #70
                      Kobajasi od zada , Maldonado s preda a izmedju njih ce da bude klanje , bice luda trka , SC ce bar jednom morati na stazu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #71
                        Maldonado izmedju Vettela i Hamiltona

                        Comment


                        • #72
                          Toooooo bre,nova pol pozicija za Hamiltona,odlicno odvozeno,skoro pola sekunde u odnosu na Maldonada a za ostale i preko pola sekunde ,Maldonado,o ne,samo ne on u vrhu ,mislim svaka mu cast na odlicnoj voznji ali bojim se da bi sutra opet moglo da bude ( Wheel of Maldonado) za nekog od vodecih u sampionatu,Vettel,iskreno ocekivao sam da on odnese po poziciju ali vidim da nije imao prijanjanja,ipak bravo i za njega, bice zanimljivo,Button cetvrti, solidno odvozeno videcemo sta moze sutra da napravi,Alonso peti,ocekivao sam da bude medju prva tri,ne znam sta mu se desilo a i izjavio je da su danas dostigli maksimum sto nikako nije dobro za njih,jer ako im je to maksimum onda bi sutra trka za njih mogla biti samo smanjivanje stete ali videcemo tu nam je Maldonado,Di Resta sesti,Force India nastavlja sa odlicnim rezultatima za njih,bravo,Webber sedmi,ne ocekujem sutra previse od njega,pitanje je da li ce uci u prvih 5 osim ako ne bude cuveni Wheel of Maldonado,Lotusi katastrofa,pogotovo Raikkonen,znam da im tokom celog vikenda ne ide,ali bas da im ovoliko ne ide je bas lose,Mercedes isto tako,ispod nivoa i bice zabavno sutra gledati borbu Lotusovih vozaca protiv Mercedesovih vozaca,Massa se vratio na stare staze a Peres, pa videcemo hoce li opet moci da izvuce neku super taktiku koja cemu doneti poziciju u bodovima,mada sumnjam i Kobayashi je podbacio,sve u svemu vrlo interesantno,mislim da ce sutra na startu sve oci biti uprte u Hamiltona i Maldonada,Hamilton bi sutra mogao da pobegne (cemu se i nadam) ali videcemo, nadam da ce biti odlicna trka
                          Last edited by Infinity miki; 22-09-12, 21:13.
                          Miljkonen

                          Comment


                          • #73
                            McLaren-ovci, pomolimo se Bogu za dobar start i da sto pre pobegnemo Maldonadu Od Button-a mi nista vise ne treba osim da zadrzi poziciju, ali imajuci u vidu kako startuje, tesko ce on zadrzati Alonsa na pocetku, nek mi dokaze suprotno sutra

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by p4p1 View Post
                              McLaren-ovci, pomolimo se Bogu za dobar start i da sto pre pobegnemo Maldonadu Od Button-a mi nista vise ne treba osim da zadrzi poziciju, ali imajuci u vidu kako startuje, tesko ce on zadrzati Alonsa na pocetku, nek mi dokaze suprotno sutra
                              Maldonado lomi Luisa u prvoj krivini
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Miko View Post
                                Maldonado lomi Luisa u prvoj krivini
                                To bi trebalo da nam bude najveca prepreka sutra Svakako ono sto me najvise plasi

                                Comment

                                Working...
                                X