Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP Aperol di San Marino e della Riviera di Rimini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nakon 11 utrka i J.Lo i Dani su imali po jedno izbacivanje nicim nisu bili krivi nisu cak ni pogrijesili kao neki vozaci (prednji kraj ili high side) i razlika je 38 poena.

    Makar statistika ce rec i pokazati razliku izmedju vozaca i sampiona MotoGP-a (38 poena) .

    Odnos izmedju njih dvojice me podsjeca na Valeta i Gibernaua,samo je razlika sto se ova dvojica "vole",
    Dani ce pobjedjivati 2-3 utrke godisnje ali dok je Lorenco tu nece osvojiti titulu.

    EDIT : Ovo je samo misljenje ali vrijeme ce pokazati svoje.
    Last edited by mirzacale; 17-09-12, 13:09.
    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

    Comment


    • #17
      Originally posted by mirzacale View Post
      Nakon 11 utrka i J.Lo i Dani su imali po jedno izbacivanje nicim nisu bili krivi nisu cak ni pogrijesili kao neki vozaci (prednji kraj ili high side) i razlika je 38 poena.

      Makar statistika ce rec i pokazati razliku izmedju vozaca i sampiona MotoGP-a (38 poena) .

      Odnos izmedju njih dvojice me podsjeca na Valeta i Gibernaua,samo je razlika sto se ova dvojica "vole",
      Dani ce pobjedjivati 2-3 utrke godisnje ali dok je Lorenco tu nece osvojiti titulu.

      EDIT : Ovo je samo misljenje ali vrijeme ce pokazati svoje.
      Naravno, videcemo sta ce da bidne

      Comment


      • #18
        Originally posted by somi007 View Post
        Lorenco je dobar vozac ali covek ima i ludacku srecu sto ne bi bas rekao za Stonera i Danija...Sledece sezone je totalno druga prica sa Rosijem na Jamahi...ne verujem da ce se Lorenco smeskati kad se bude pozdravljao sa Valentinom...mozda na prve dve trke...;)....bice tu svega....moze on da prica koliko hoce da mu je drago sto se Rosi vraca u Jamahu ali uveren sam da bulja zvace gace...maaa 100%!!!Rossini ne slazem se sa tvojom konstatacijom u vezi Markeza...mislim da je mali postao ozbiljan igrac...a sto se tice prilagodjavanja na Hondu mislim da tu nece biti problema pa ima vremena i testova pre pocetka sezone dosta...a kakvu podrsku ima ne bi me cudilo da mu sada vec negde u tajnosti daju tu Hondu da testira a s'obzirom kako je brzo usao u foru u Moto2 mislim da ce biti opasan sledece sezone...ne znam to je bar moje misljenje...VIDECEMO u 2013
        ..sto se Lorencove srece tice ove sezone,jeste da ga je bas pogledala i pomilovala,sto nije slucaj sa Danijem i Stonerom,medjutim ono sto ja zelim da naglasim a sto je vezano za Lorenca to je 2009 god..ona govori mnogo,ali bas mnogo,bar meni..e sad,posle toga je proslo koliko je proslo,osvojio jednu titulu kako je osvojio,naredne je Yamaha u startu kasnila za Hondom sa Stonerom na celu ali je u toku sezone pokazao,pogotovo nakon polovine sezone,da itekako moze da izadje na kraj sa razgoropadjenom Hondom i Stonerom,i to je valjda svima jasno..ove sezone on vozi kako vozi,prilicno siguran i bez nekih velikih gresaka,sto takodje ukazuje na to kakav je u glavi postao,vozacko umece se ne dovodi u pitanje naravno..povratak Rossija u Yamahu je za njega bolan,apsolutno razumljivo i prihvatljivo,ali ne i koban..vraca se mozak operacija,podesavanja i doterivanja u vrhunsko stanje motora(sto za proslu godinu to nije bio slucaj,te je i zbog toga i kaskao u pocetku za Stonerom),i to moze samo da mu doprinese da bude neuhvatljiv za sve,pa cak i za samog Rossija..zato ja i kazem to svoje misljenje i na svim ovim stvarima i gradim neki moj zakljucak o nekoj bliskoj buducnosti..probajte da analizirate nepristrasno,ne verujem da ce vas zakljucak odvesti na neku drugu stranu..
        ..a sto se tice Markeza,ne kazem ja da je on decko los,daleko od toga,bas naprotiv..ima potencijal,ima vozacki bezobrazluk,ima vec dovoljno znanja da se trka sa iskusnijima,ali nema vremena i kilometrazu za to..i drugi veliki potencijali su se rasprsili kao maslacci kad su dosli u MGp ranijih godina,bas zbog te prilagodljivosti,poraza,mladosti..to ima itekako velikog uticaja na takve vozace,prosto jer dolaze tu kao vec neki sampioncici,naviknuti na mikrofone,sampanjac i tetosanje,da bi svi oni vec u prvoj sezoni u kraljevskoj klasi doziveli,velika razocarenja,samare i svega po nesto sto vas brzo trezni i dovodi u neku realnost..a realnost boli itekako kad mislite da ste "neko"..a on to sigurno misli,tu nema dileme..naravno,ne mora to da znaci i da ce Markez to doziveti,ali biti sjajnija zvezda od Rossija i Lorenca na Yamahi,njegovog klupskog kolege Danija,Dovicioza na oporavljenom Dukatiju(pod uslovom da nastave ovako)Bradla(pod uslovom da Cekinelo dovede fabricki motor u tim)Alvara koji je vec osetio neki ukus uspeha a gladan ga je jos i nece tu stati to je sigurno,nesto bas ne verujem... ne bi ni mene cudilo,to sto ti kazes da mu daju jos sada da voza 1000-ku,kakve sponzore ima nista tu ne bi cudilo,bas upravo iz ovih svih razloga koje sam naveo..ali trke su trke,tu se sazreva,tu se vidi sa mnogo ostrijom konkurencijom koliko si dobar i snalazljiv,koliko dobro donosis ispravne brze odluke..tu se tek vidi kolika je "prava"cena nekog vozaca..najsveziji primer za to ti je Ben,pa malo dalje u proslost Dovi,pa jos malo dalje Melandri..naravno,ne mora da znaci da sam sad ja u pravu,ali mi se tako to sve cini na osnovu svega vidjenog do sada svih ovih godina unazad..sve su ovo misljsljenja i diskusije povucena pre svega dobrim vikendom u Mizanu,u nadi da ce sledeca trka i sledece godine biti jos ostrije..
        sigpic

        Comment


        • #19
          http://www.motogp.com/en/news/2012/misano+ducati+test izgleda da su sredili problem u dukatiju sad

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ben Spies 11 View Post
            http://www.motogp.com/en/news/2012/misano+ducati+test izgleda da su sredili problem u dukatiju sad
            .."kasno Janko na Kosovo stize"..stara srpska izreka..;)..ali bar ce opet nekom nesto ostaviti u nasledje sto vredi i ukazati im na pravi put..;)..doca je doca,nije Stoner..;)

            EDIT
            ..ma dobro je bar kad nauci da vozi taj Dukati..
            Last edited by Rossini; 17-09-12, 20:17.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Hahahahhahahaha ja ne mogu da verujem sta je Srdjan rekao. Kao mogu ljudi da pricaju da to nije isti motor kao Stonerov, zao nam je sto taj brak nije uspeo, anjegova cela poenta je da Rosi ne zna da vozi Ducati. PA KO CE DA ZNA AKO DOKTOR NE ZNA? Nego je covek navijac Stonera, i posteno bi bilo da nam to ovako javno saopsti. Da su pratili Rosija daleko bi dogurali, ali voleo bih da Doktor pobedi na jednoj trci do kraja sezone, cisto da pokaze da zna da vozi Dukati... Eeee da Rosi nesto ne zna da vozi. To je greh reci, e moj Srdjane... Do kad ces vise da potenciras tu pricu i teras me da pisem isto 100x.. Dodji na forum, dragi Srdjane.
              Last edited by Cassius Clay; 17-09-12, 20:46.

              Comment


              • #22
                ..ma pojedini nikad nece priznati nesto sto je apsolutno tako..ljubav i mrznja imaju jednu istu karakternu osobinu-doslednost..kad volis onda volis,kad mrzis onda mrzis..,ali bez obzira na ljubav i mrznju,bilo je dovoljno da mu promene ram za kojim je"kukao" i frajer se odmah naucio voznji..jbg,frajer je frajer..
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Plus nikako da napomene ko ima kakvu masinu u Moto 2 i Moto 3 kao da su sve konkurentne. Zasto KTM vozaci imaju vecu snagu, a Vinjales je opet bio u prilici da prestigne Kortezea u zadnjem krugu iako je u jednom trenutku trke bio na 15 mestu. 2. stvar, Vinjales je 4-5 godina mladji od Kortezea, i ubedljivo je najbolji vozac u moto 3, dok Srdjan mrtav ladan ne govori nista od toga nego cak hvali Kortezea. U Moto 2 se toliko potencira na Markezu i jeste dobar stvarno, ali je previse isforsiran, ima bolji motor od Janonea, to je sigurno. Ovamo nikako da se usudi da kaze da je Dukati krscina zesca, i da su oni krivi nego non stop govori nesto na racun Vale-a. Ko ne gleda moto 3 neka baci pogled, imate priliku da posmatrate Vinalesa, to je jedini pravi naslednik Rosija. Evo sad sam rekao, zapisite datum Niko nece biti kao Rosi, ali mislim da ce Vale otici a Vinjales doci u isto vreme, tako da ce biti neka vrsta naslednika, mali genije. Vinales buducnost sporta. Evo mozda jeste prerano ali da budem prvi koji sam rekao i da budem upamcen kao prvi njegov navijac na forumu

                  Comment


                  • #24
                    sto se tice tog navijanja molim se za nekog italijanskog klinca koji ce da kida jer mi je vise preko glave glupih spanaca... ne zamerite na grubim recima, imam neka pravila u svojoj glavi sto se tice sporta, ne podnosim niti jednog spanskog sportistu osim Alonsa... volim sve nemacke sportiste osim Fetela itd poenta price je bila da osim Janonea na vidiku bas i nema nekih pravih italijanskih naslednika Doktora... kad razmisljam o tome prodje mi kroz glavu Sic i onda se izbedacim zato se nadam nekom klincu koji ce da kida pa da imam za koga da navijam kad dodje taj tuzni dan da Doktor kaze zbogom MGP-u
                    izvin'te zbog delimicnog off topic-a
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #25


                      Kad smo vec kod napretka. Znaci dve godine je bilo potrebno dukatiju da napravi masinu koja je u rangu privatnih timova honde i jamahe. Pritom 6 vozaca imaju brzi krug od Rosija,a on zavrsi na drugom mestu.

                      Comment


                      • #26
                        Odgovor je: Nikolo Antoneli

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by mikisavic89 View Post
                          Odgovor je: Nikolo Antoneli
                          i naravno mali Fenati ... kako on kaze " bi epi" !

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by urke030 View Post
                            i naravno mali Fenati ... kako on kaze " bi epi" !
                            Maverick Vinales i Fernando Alonso, jedini spanski sportisti koje treba ceniti, verujte mi. Vinales ce biti legenda, covek ima kefalo, isti je Alonso Samo obratite paznju na svakoj trci na njega, i videcete sto ga toliko volim.

                            Comment

                            Working...
                            X