Announcement

Collapse
No announcement yet.

Driver market 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Lewis ce nositi #10 sledece godine, Rosberg #9... Zanimljiv odabir prvog vozaca u timu.
    ..hehehe,pa nije to MC..
    sigpic

    Comment


    • Ma to Lewis trazio da mu se roll-hoop slaze sa kacigom. A posto obojica imaju zute, onda su Lewisu dali prednost.

      Comment


      • ,,Alo!Je li Mišo doma?!..."
        Vratio sam se na forum radi objektivnih i tehničkih stvari kao što je predložio Vanja.Možda neću biti toliko često tu kao pre, ali tu sam neđe.'Ajde mrš!

        Šta mislite, ko će biti drugi vozač Lotusa?Dugo oni drže objavu da će navodno, ,,gotovo sigurno", da Grožan bude drugi.Ja bih iskreno tu ubacio nekog sa više para, a manje pouzdan od Grožana iz 2012. ne može biti.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Volonter i ja smo prozborili koju na tu temu, Kovalainen se pominje kao realna opcija. Kimiju nece smetati, moze doneti jos neke Finske sponzore, a Total ostaje sa njima kako bilo. Cini mi se da Total ima neku stratesku saradnju sa Peugeot-Citroen-Renault grupom...

          Comment


          • Grozan ?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ja sam ubedjen da Grozan otpada, jer da ostaje do sada bi vec bilo potpisano, to je neko nepisano pravilo, ugovori se obnavljaju do poslednje trke, a posle su svi slobodni u izboru, i timovi i vozaci. Ja ne bih iskljucio nekog iz Lotusovog programa mladih vozaca, ne znam tacno ko je njihov GP 2. Ja bih voleo Kovija ili Kobija. Ili Gvido van der Garde u krajnjem slucaju, pare su cudo.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Odo ja loto uplatiti pa ako prodje da i ja od 2014 se ukljucim u borbu za neko vozacko mesto
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • To sam i ja rekao i slažem se.Isto se tako prošle godine čekalo da se vidi hoće li ostati Petrov ili Sena i na kraju su obojica otpali u izboru za drugog vozača a Grožan je uskočio.Pretpostavljam, kao i ti, da sledi ista šema.Što se tiče izbora mladih vozača, za njih je testirao Valseki.Ako uzmu nekoga iz GP2 to bi trebao da bude on.Ima Lotus i svoj tim u GP2, za njih su vozili Kalado i Gutierez, dakle ostaje Kaladao kao opcija ali nisu ga probali na YDT u Abu Dabiju.Ja bih tu ipak stavio pay-to-drive vozača, ili eto Valsekija ako je moguće.Finska baš i nije neki prosperitet za F1 po pitanju sponzora.Da jesu, odavno bi se Nokia tu umešala.Imaju oni onu kompaniju za pravljenje nameštaja ali ne mogu da se setim naziva.Rovio (Angry Birds) ima ugovore sa finskim vozačima, ali uskaču kao sponzori Lotusu samo za određene trke kada im je to potrebno.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Valseki je odlican vozac i mogao bi da bude pravi hit ako dobije sansu. Problem bi mogao da bude sto je slicno sklon incidentima kao Roman, ali da je brz, mnogo je brz. Kalado je vise takticki vozac, safe bet, bolji profil za drugog vozaca i ispomoc Kimiju. Videcemo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kad bi Kobayashi uspeo, bilo bi odlicno, ali sumnjam... Kovalainen mi deluje kao neko ko bi pristao da bude i drugi vozac, a narocito zemljaku, samo da moze da se redovno bori za bodove, a i podijume kad moze... A i bilo bi zanimljivo videti ljutu pticicu u crnom bolidu.

                      Comment


                      • Ma Heiki je super, a bilo bi jako zanimljivo videti dva Finca u istom timu.Ne znam da li su Finci to ikada imali.Ali Heiki je napominjao da ne želi da skuplja pare da bi plaćao mesto.Ne mora baš da ga plati, ali kad bi mogao da donese koji milion preko sponzora bilo bi super.Ali eto, pare su zaista veoma važna stavka ovom timu (kako ja shvatam) jer ih ,,samo" one dele od toga da budu full top tim.E sad, ako se uvodi limit budžeta, to znači da je ovaj tim oko 80-90% napunio limit i da im više od toga prosto nije potrebno.

                        Kad smo već kod budžeta, jel se uvodi 2013. ili ne?
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Pored Red Bulla i posve ornog Bernia, budzet se nece skoro uvesti...

                          Comment


                          • Chilton novi vozac Marusije ako niko nije pisao
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Njegov matori kupio 51% (tima ili firme nisam siguran, ali mislim da je ovo prvo), ovo je bilo za ocekivati.

                              Comment


                              • Pa sto i drugog sina onda ne stavi na mesto vozaca umesto Glocka
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X