Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio Santander D'Italia 2012 (Monza)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alen P View Post
    Sena je poginuo zbog spleta okolnosti a izletanje je izazvalo pucanje cevi upravljaca, koja je bila lose nastavljena.
    Ukratko Mensel je voleo manji i deblji volan Sena tanji i veci obruc, kad je poceo da kaci rukama o kokpit Njui nije dao da se isece pa je nadjeno resenje da se cev produzi da bi izasao iz kokpita, los var i...Ustvari ovo je po meni naj relnija verzija zasto je Sena izleteo.
    Kako god okreneš i koju god verziju su obelodanjivali, za Senu niko nije odgovarao (koliko ja znam), a morao je neko iz tima.


    Sve oko udesa je ukazivalo na tehnički nedostatak. Iako sam bio Prostovac, ipak je gubitak Sene bio strašan

    Comment


    • Originally posted by Torima View Post
      Kako god okreneš i koju god verziju su obelodanjivali, za Senu niko nije odgovarao (koliko ja znam), a morao je neko iz tima.
      Patrik Hed i jos jedan mehanicar (Vajt ako se ne varam, nisam najsigurniji) osudjeni 2010. pred italijanskim sudom na 10 godina zatvora za ubistvo iz nehata, ali niko nije odlezao ni dan jer je proslo više od pocetka procesa nego sto su imali da odsluze, pa je slucaj zastareo. Platili su nesto novcane kazne, ali sitnica.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment




      • Raspored krugova u toku trke.

        Inace, i D'Ambrosio je izgleda imao problem sa alternatorom, kao sto je i Grosjean imao u Valensiji... Uopste nije iskljuceno da je do vozaca...

        Comment


        • Kada ce te napraviti na forumu trku u singapuru
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Polakoo, ima vremena... Ne brini se ti nista, dok ima Vanje na forumu sve je ok (ulizica sam)

            Comment


            • Comment


              • Možda ste i čuli za niz humanitarnih akcija koje se sprovode na razne načine u padoku gde učestvuju vozači.Neke od njih su prodavanje kaciga, odela i ostalih stvari na aukcijama... i tako dalje.
                Zoom je organizovao humanitarnu akciju gde svi vozači i ševovi timova trebaju da uslikaju po jednu sliku.Te slike će se prodati na aukciji za dobrotvorne svrhe.

                Ispod sam stavio link za celu galeriju:
                http://www.pitpass.com/fes_php/pitpa...es_gal_id=1360

                Spoiler:
                Obratite pažnju na sliku koju je napravio Adrian Newey.
                Last edited by MarkedOne8; 12-09-12, 20:43.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Pohvala za akciju.

                  A sto se tice Adriana, moj Ferguson je Formula 1 u odnosu na ovog.

                  Comment


                  • Šta misliš, da li mu je taj traktor glavni izvor inspiracija za sve one inovacije?
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Moze biti, kocepciski je kao F1 pre 60-tih: Motor iza prednje osovine, jednosed, otvoreni tockovi, nema kabinu, engleska tehnika samo je boja Ferarijeva. Mozada se Njui preporucuje
                      Ferariju
                      Last edited by Alan; 12-09-12, 21:02.

                      Comment


                      • Traktor je slikan u zemlji Treceg sveta, ocigledno... Mislim da zeli da sugerise nesto time. G-dja Newey je izgleda promenila stavove...

                        Comment


                        • Miljkonen

                          Comment


                          • Novi link za Zoom dobrotvornu galeriju:
                            http://www.zoom-auction.com/gallery.htm
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Alen P View Post
                              Sena je poginuo zbog spleta okolnosti a izletanje je izazvalo pucanje cevi upravljaca, koja je bila lose nastavljena.
                              Ukratko Mensel je voleo manji i deblji volan Sena tanji i veci obruc, kad je poceo da kaci rukama o kokpit Njui nije dao da se isece pa je nadjeno resenje da se cev produzi da bi izasao iz kokpita, los var i...Ustvari ovo je po meni naj relnija verzija zasto je Sena izleteo.
                              http://www.youtube.com/watch?v=IGF76...eature=related

                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Svako ... Senna je poginuo jer je Newey hteo da se bolid spusta sto je moguce nize pri velikim brzinama, FW15 je otisao prenisko te nedelje...
                              http://www.youtube.com/watch?v=wRSBV...eature=related


                              ...splet dveju okolnosti koji je uzeo velikog sampiona... na zalost..ne bih da se podsecam na to vreme,ali eto..procitah ove postove..
                              Last edited by Rossini; 16-09-12, 22:32.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nadjoh jos par zanimljivih klipova vezanih za ovu trku...





                                Ovo je samo za bombonicu...



                                Alonso vs. Vettel jos jednom...

                                Comment

                                Working...
                                X