Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ima neko da je odgledao bar 5 minuta Wizardse ove godine?

    Pitam jer me zanima sta mislite o Seraphinu? Decko poseduje neverovatan napadacki asortiman ispod samog obruca, a dobar je i sa poludistance. Dugo nisam video jednog tako mladog a skolovanog visokog igraca. Jedino sto nisam siguran jel vise za C ili PF.

    Stvarno je Kunter (sadasnji trener Besiktasa, a nekad Choleta) napravio dosta dobrih igraca.

    Francuzi imaju svetlu buducnost sa Westermanom, Fournierom, Seraphinom i Gobertom.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post

      Pitam jer me zanima sta mislite o Seraphinu? Decko poseduje neverovatan napadacki asortiman ispod samog obruca, a dobar je i sa poludistance. Dugo nisam video jednog tako mladog a skolovanog visokog igraca. Jedino sto nisam siguran jel vise za C ili PF.
      Vidi, njega su draftovali Bullsi. A ona dvojica ako ista znaju to je da iskopaju dobre igrace na draftu.;)

      Comment


      • Uki, kao prvo nije tacno da LA hoce da trejduje Gasol-a jer zele da vide kako ce ekipa izgledati u kompletnom sastavu kada se vrati Nash.


        Kao drugo, za tu informaciju postoji originalan izvor, a ne razni domaci portali.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Па што кој 'рац сваки дан избацују (сви могући медији) нове вести о трејдовању Гасола?

          Друго: А ја сам прочитао овде, па сам оставио тај линк, мрзело ме стварно да тражим оригинал.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • The Toronto Raptors and Minnesota Timberwolves have both recently tried to engage the Lakers in trade discussions for Gasol, sources told ESPN.com, but the Lakers continue to tell teams that call that they will not consider dealing the Spaniard until L.A. can fully assess its roster after the return of injured point guard Steve Nash.
            Oridjidji ;)
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Паметно им је то.
              Могу они да га трејдују и касније, најмањи им је то проблем.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Prestici ce Jordana i Wilta, ali cini mi se da su Jabbar i Mailman nedostizni. Mada, koliko covek voli sebe ne bi me cudilo da u 40-toj igra na jednoj nozi da bi prebacio 40K poena.

                  No, sve mi se cini da ce njih sve u paketu zajebati LeBron.

                  Comment


                  • Nece se povuci na kraju sledece sezone sigurno. Mislim da nakon ove sezone ima u nogama jos dve, mozda tri sezone. Ako odigra tri, stize Postara, ali u svakom slucaju Kareem je nedostizan. Zasto mislim da mozda ima tri sezone u nogama? Pa, jeste on izgubio lift i prvi korak (mozda, ali mozda ima 70% atletskih sposobnosti koje je imao MJ sa 34) ali je takodje igrac koji je, kako su godine prolazile i kako su noge postajale sve teze menjao svoju igru , tako da je od igraca kojem je prodor bio broj 1, a skok sut broj 2 postao klasican jump shooter. Ni kod jednog igraca u zivotu nisam video toliko drasticnu promenu u igri kao kod Kobe-a. Sto je verovatno i dokaz njegove inteligencije.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Jedna velika istina je to za transformaciju igre. Mislim ono, ja sam imao tu priliku da ga gledam od početka, u prve dve-tri sezone je bio ništa više nego klasičan slasher-dunker, pa mi sa ove distance izgleda neverovatno da je danas peti najbolji strelac svih vremena. Ko bi rekao...

                      Jordan je imao tu sreću (ili nesreću, ako gledamo u svetlu toga da će neki njegovi rekordi padati) da kasnije dodje u ovu (nehumanu) ligu pa je tako i duže trajao. A ni one dve penzije, circa 5 godina, nisu odmogle da u 40-toj trpa 20 poena.

                      Bilo kako bilo, sigurno je da će odraditi ovaj ugovor (do 2014), a onda kapiram da odluka zavisi od toga da li će Lakersi osvojiti tu jednu titulu. Ako ne uzmu, eto još jednog pokušaja i te tri sezone o kojima pričaš.

                      Comment


                      • Nikad nisam mogao da shvatim Jordan-ov povratak u 39-oj. Belezio je on pristojan broj poena ali uz veliki broj suteva i niske procente, igrao na ime, bio klasican "jacker", nije to bilo to. Otisao je na vrhuncu u istoriju, sa onim crossover-om. Zavrsetak karijere kakav je treabao da ima najveci sportista ikada. Ruzumem ja da je to ljubav prema kosarci, ali trebao je da uradi isto ono sto je i radio od 93. do 95... scrimmage sa Oakley-em, Reggie-em i kompanijom u svojoj sali, a ne da se vraca pro. Sto se mene tice, bar jednim mali delom je oskrnavio svoje ime tim povratkom. Ono 98. je bio, i trebalo da ostane "slag na torti" jedne karijere.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment




                        • Kucanje sezone.

                          LMA to the max. Realno, nije ljudski.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Ево мало статистике играча месеца новембра:


                            Играч новембра, исток - Леброн Џејмс:

                            Spoiler




                            Играч новембра, запад - Кевин Дурент:

                            Spoiler




                            Руки новембра, исток - Демиен Лилард:

                            Spoiler




                            Руки новембра, запад - Мајкл Кид-Гилкрист:

                            Spoiler


                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Smejali mi se ljudi kad sam izabrao Mully-a na fantaziju

                              Comment


                              • Ima li spasa Lakers-ima?
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X