Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uglavnom sve u svemu Finale Istoka Miami vs Knicks/Bulls,zapada...stvarno ne znam
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    sigpic
    HOUSE ALL NIGHT LONG

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Kad vec spominjete Kingse, jel mislite da moze "nesto" biti od Tyreke-a?
      Po mom misljenju - DA, ali ne u Kingisma. Iz nekog razloga se danasnje "zvezde" brzo zasite svoje ekipe ako ista ne igra PO.

      Kapiram da bi on pokidao u Keltima, da npr. tamo predje.

      Comment


      • све, све али кг у топ 3 центара лиге... :d
        што се тиче кингса/соникса, мислим да од њих неће бити ништа барем 3-4 године.

        а мене занима ваше мишљење о спарсима, да ли стварно могу да освоје титулу? прошле године пишали по свима у плеј-офу, и почели против оклахоме исто тако добро ( она света прва/друга текма када су уништили громове, и на крају брукс од све муке одлучи да фаулира сплинтера ) и онда одједном стали. а није ми се чинило да је оклахома нешто посебно добро играла...
        па да не стану тако и ове године?
        и шта мислите генерално о спарсима, попу, тимију, мануу, тонију...




        због чега ме јебе форум, због чега? буквално плачем што форум не постоји физички да могу да га забодем... :@ aaaaaaaaaa
        Last edited by Урош94; 05-02-13, 20:45.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Kad vec spominjete Kingse, jel mislite da moze "nesto" biti od Tyreke-a?
          Nakon rookie sezone, receno da ce biti all-star sigurno. Ogorman potencijal kojeg je zaebala povreda noge u sophomore sezoni i jos uvek ga muci koleno i zglob. Da nije sa onim budalama u ekipi, mozda bi i mogao postati igracina. Nadam se da gresim, jer me podseca dosta na Wade-a, ali tesko da ce nesto uraditi kod Kings-a.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Evo sad bas citam, pojavljuju se neke price da bismo mogli juriti Love-a. Mada, s obzirom kako Jimmy igra, to uopste nije toliko suluda ideja. Taj, Mirota, Jimmy i pick Bobcats-a za Love-a i lupam Lee-a.
            Vala ne bi dao Jimmy za 2 Kevina....
            Po meni se taj trade nikako ne sviđa... možda sam previše subjektivan, ali ali

            Comment


            • Moje misljenje je da ce Sparsi ove sezone opet nekako izvisiti za finale
              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
              Legends never die. Mamba will be back!
              sigpic
              HOUSE ALL NIGHT LONG

              Comment


              • Iskreno, ne vidim ko bi mogao zaustaviti Oklahomu ako budu drugi da dodje do finala Zapada, jednostavno kuci ljudi ubijaju, svi su mislili da je ova sezona izgubljena odlaskom Hardena ali lepo je to zakrpljeno, jedva cekam da vidim sta ce na kraju biti sa Martinom
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Kad vec spominjete Kingse, jel mislite da moze "nesto" biti od Tyreke-a?
                  Igrac koji moze da iskreira za sebe, mozda da ga trejduju i u neki tim da predvodi klupu. Ja mislim da bi mu to najvise odgovaralo.

                  Spursi ce onako tiho da prodju prvu rundu, a posle toga slijede mnogo teski mecevi i sve je teze prognozirati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Po meni K.Martin je samo catch and shoot guy,nista vise ni u napadu a pogotovo u odbrani
                    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                    Legends never die. Mamba will be back!
                    sigpic
                    HOUSE ALL NIGHT LONG

                    Comment


                    • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                      Po meni K.Martin je samo catch and shoot guy,nista vise ni u napadu a pogotovo u odbrani
                      Dobro, ali ako pogledas da je u Houstonu bio vodja tima, ne mozes bas to reci, a i jedan od boljih sutera trenutno.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Ammare View Post
                        Vala ne bi dao Jimmy za 2 Kevina....
                        Po meni se taj trade nikako ne sviđa... možda sam previše subjektivan, ali ali

                        Jebi ga, dobili bi odlican duo za narednih dosta godina, a kao i pre dve godine, nesto ne verujem da bez jos jedne zvezde mozemo uzeti titulu pored Heat-a. Ovo je sve trenutno domen teorije, pitanje kako bih se i ja osecao da ovo stvarno dodje blizu realizacije. Da vidimo prvo kako nam se brat oseca, ostalo cemo lako, od njega nam sve zavisi.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          Dobro, ali ako pogledas da je u Houstonu bio vodja tima, ne mozes bas to reci, a i jedan od boljih sutera trenutno.
                          Pa to i ja kazem,da je extra suter,ali samo to. Jel ti stvarno ocekujes da on ovde bude vodja pored prvo Durenta pa onda Russel-a
                          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                          Legends never die. Mamba will be back!
                          sigpic
                          HOUSE ALL NIGHT LONG

                          Comment


                          • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                            Po meni K.Martin je samo catch and shoot guy,nista vise ni u napadu a pogotovo u odbrani
                            Ne mozes od njega traziti puno. A posebno ne moze da radi ono sto je Harden radio, da daje oduska KDu i RWu i sam sa klupom da unistava. K-Mart radi ono sto se trazi, tj. pogadja otvorene suteve u velikim procentima. Tu i tamo iznudi neki faul. Dobili su i vise nego sto su ocekivali sigurno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sezone '15/16 ističe ugovor Boozeru, sezonu prije ističe Dengu, vjerovatno će ga ostavit' za neki slabiji ugovor.
                              Trenutno su za tu sezonu 3 ugovora sigurna DR1,Taj, Noah i Butlerov. Sve ukupno 42m + Deng nek' bude 7-8m to je 50m. Za tu sezonu Love ima opciju da bude free agent. Za tu sezonu Bullsi imaju pick koji je poslije 8 mjesta njihov tj., ako Bobcatsi budu imali 9. pick Bullsi ga mogu uzet' ili čekat sezonu '16 kad je pick nezaštićen.
                              Do tad bi u Bullsima mogao bit' i Mirotić.
                              Tad' će DR1 imati 27 godina tu će negdje biti i Love. Znači imali bi pred sobom 6-7 godina da se bore za titulu.
                              Prva postava; DR1, Butler, Love, Deng, Noah. Rezerve; Mirotić, eventualno taj pick i još pokoji veteran. Bullsi bi sigurno jurišali na titulu. Plus što bi ova momčad imala još 2 šanse za osvajanje titule.
                              Eh, sad u međuvremenu može Love bit' na trade listi i prije i tu bi Bullsi imali šta dat'. Vidjet' ćemo šta će od svega biti, ali teško bi bilo koji PF bolje odgovarao DR1.

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Ne mozes od njega traziti puno. A posebno ne moze da radi ono sto je Harden radio, da daje oduska KDu i RWu i sam sa klupom da unistava. K-Mart radi ono sto se trazi, tj. pogadja otvorene suteve u velikim procentima. Tu i tamo iznudi neki faul. Dobili su i vise nego sto su ocekivali sigurno.
                                Pa znam,on i sto kazes pruza max koliko moze,ali po meni je Harden mnogo bolji posao odradjivao
                                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                                Legends never die. Mamba will be back!
                                sigpic
                                HOUSE ALL NIGHT LONG

                                Comment

                                Working...
                                X