Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stefan12 View Post
    @Reise
    Trejdovati covjeka koji je u top5 na svojoj poziciji za Prinsa koji je na zalasku i covjeka koji maksimalno moze da bude dobar 6th man.
    On je sine osvojio prsten i igrao jos jedno veliko finale i bio mnogo znacajan igrac u tim pohodima Detroita.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Ed Davis moze da bude igracina, imao je on dobrih partija ove sezone u Raptorsima i bio je konstantan. Polako, ne treba da se zuri odma sa zakljuccima. Prince je meni odlican igrac, nije bolji od Gaya, ali ga moze dobro zamijeniti.

      Upravo to, mnogo se potcenjuje Tayshaun. Itekako poseduje skill koji se uklapa u ono sto Memphis forsira. Disciplinovan, skolovan igrac koji ne iskace iz sistema i koji se naigrao tesnih i bitnih meceva u svojoj karijeri. Ja stvarno mislim da Memphis uopste nije tu previse izgubio, bar sto se tice ove sezone konkretno. Cak je u nekim stvarima i bolji igrac od Gay-a, kao sto je recimo passing.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Ed Davis moze da bude igracina, imao je on dobrih partija ove sezone u Raptorsima i bio je konstantan. Polako, ne treba da se zuri odma sa zakljuccima. Prince je meni odlican igrac, nije bolji od Gaya, ali ga moze dobro zamijeniti.
        Apsolutno se slazem. Davis bi mogao da nasledi Randolpha kada ovaj ode. Nece biti na njegovom nivou, ali moze postati bas dobar igrac. Prince je i dalje na neki nacin klasa.
        Ali sta znam, nisu mi oni nikad ni bili kontenderi, a ne verujem ni da ce postati u bliskoj buducnosti.

        GSW recimo mogu da zamislim kako osvajaju prsten, ali naravno ne ove sezone. Dobar rad, napredak nekih igraca, a pogotovo zdravlje ce biti kljucni kad su oni u pitanju.

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          On je sine osvojio prsten i igrao jos jedno veliko finale i bio mnogo znacajan igrac u tim pohodima Detroita.
          Ne gledam samo na ovu sezonu nego long term.Sve je on to uradio, ali ima 33 godine.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            On je sine osvojio prsten i igrao jos jedno veliko finale i bio mnogo znacajan igrac u tim pohodima Detroita.
            Ovaj Prince nije ni senka od tog. Taj je bio najjaci defanzivac lige sa Artestom.

            Ne kazem da je on los igrac, samo je Gay bolji igrac. Imali su vise napadackih opcija, sada je sve na Z-Boa i Marc-a. Ako im uspe, nemam nista protiv, meni uvek bili mocan tim. Prave po meni neke idiotske greske. OJ oteran, Gay oteran, nemaju napadackih opcija na klupi. Bili su mnogo mocna ekipa, sada i nisu nesto.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ovaj Prince nije ni senka od tog. Taj je bio najjaci defanzivac lige sa Artestom.

              Ne kazem da je on los igrac, samo je Gay bolji igrac. Imali su vise napadackih opcija, sada je sve na Z-Boa i Marc-a. Ako im uspe, nemam nista protiv, meni uvek bili mocan tim. Prave po meni neke idiotske greske. OJ oteran, Gay oteran, nemaju napadackih opcija na klupi. Bili su mnogo mocna ekipa, sada i nisu nesto.
              Bas tako on nije ni slican igrac tom Prinsu.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Da sumiramo, Memphis je izgubio mozda taj big play ability odlaskom Gay-a i neki dugorocni oslonac fransize, ali kratkorocno steta je limitirana kao recimo dolaskom Martin-a u OKC.



                Evo sad bas citam, pojavljuju se neke price da bismo mogli juriti Love-a. Mada, s obzirom kako Jimmy igra, to uopste nije toliko suluda ideja. Taj, Mirota, Jimmy i pick Bobcats-a za Love-a i lupam Lee-a.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Da sumiramo, Memphis je izgubio mozda taj big play ability odlaskom Gay-a i neki dugorocni oslonac fransize, ali kratkorocno steta je limitirana kao recimo dolaskom Martin-a u OKC.



                  Evo sad bas citam, pojavljuju se neke price da bismo mogli juriti Love-a. Mada, s obzirom kako Jimmy igra, to uopste nije toliko suluda ideja. Taj, Mirota, Jimmy i pick Bobcats-a za Love-a i lupam Lee-a.
                  Kratko i jasno.Kratkorocno nisu toliko izgubili, a na duge staze su izgubili franchise player-a.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Sta sve Chacigo ne moze da uradi? Dokle god imaju Rosea, mogu sve ocigledno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mada, sad sam se setio da je Mirota izjavio kako je ostao na draftu iskljucivo zbog nas jer zeli da igra u Bulls-ima, a i previse je dati sve ove cipove. Pogledajte samo sta su ljudi davali za neke zvezde prethodnih godina. Posebno sto Love zeli napolje, i ako kaze da zeli u Chicago, to ce se i desiti, danas "zvezde" kreiraju sve.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Sta li ce sa Kings-ima biti? Je l' bilo nekih novih informacija od onda kad se saznalo da zele oni likovi da ih sadrze u Sacto-u?
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Sta mislite sta Kingsi mogu da urade sa fransizom tj. sa Evansom i Cousinsom.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Definitno su u Seatle, to sam procitao zadnje.
                            Tom timu treba mnogo promjena da bi usli u playoff bar, a kamoli sto dalje od toga. Zanimljivo ce biti kako ce oni to odraditi i oce li zadrzati budalu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da odgovorim na sve teme...

                              JJ Redick: Sto kaze Reise, zasluzuje da igra za bolji tim. Jest' da bi mu to unistilo statistiku na fantasy-u, al ajde. Mozda da Orlando odradi neki trade sa Memphisom sada pod uslovom da ovi imaju mesta u salary capu.

                              Finale istoka: NY i Miami mogu da se sretnu samo ako Miami izbaci Chicago ranije. A Knicksi ne verujem da ce proci Bullse. Too much size in Chitown. Them can't handle it.

                              Ko ce izvisiti za PO: Houston i Portland. Ne verujem da ce Lakersi propustiti to, iako bih voleo da Portland prodje posto su mi drugi omiljeni tim. No dobro, nek oni nabave valjanu klupu, pa onda na neko 5-6 mesto sledece sezone.

                              Debil u drugu petorku ? A-a.

                              Charlotte mi zao komentarisati.

                              Andre Drummond macka borbena, moj fantasy pulen, imao jednu tekmu 20 skokova za cini mi se 20-25 minuta. Sledeci Tyson Chandler. Da dodam jos da je KG u top 3 centara lige.

                              Taj New Orleans je uz Toronto najmrtvija ekipa lige. Nista se ne desava jbt. Sa Charlotte-om bar znas da si najgori, bar se nesto desava, al ovi bas nista. Da nisu promenili ime u Pelicansi bilo bi bukvalno nista. Valjda ce biti nesto od ove generacije, AKO ostanu zdravi.

                              KD na cetvorku? Blasphemy. Treba ga ostaviti tu gde jeste. Kad pomislim da on ima jos da napreduje.

                              Memphis nije trebao da pravi onaj trade sa Cavsima. Mogli bi bez Gaya do druge runde, ovako ne verujem. SAS, OKC, LAC i GSW jaci ih dobijaju u best of seven.

                              Eto, kontam kad se vratim bice jos 10 strana ispisano.
                              Last edited by Rondo9; 05-02-13, 20:38.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad vec spominjete Kingse, jel mislite da moze "nesto" biti od Tyreke-a?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X