Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    bar Nesu odgovara trener za ostale

    Comment


    • #47
      Nek nam je Bog u pomoci.

      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • #48
        Hahaha pao sam dole kada sam procitao vest, sada ce dva po imenima najbolja tima NBA imati dva najgora trenera, pa ko se dogega dalje
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #49
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Hahaha pao sam dole kada sam procitao vest, sada ce dva po imenima najbolja tima NBA imati dva najgora trenera, pa ko se dogega dalje
          daj stavite Vote da vidimo ko ce pre da ispadne u PO ili ko ce od ova 2 trenera pre da dobije otkaz

          Comment


          • #50
            Phil trazio deo vlasnistva, a najgore od svega je sto je bio sokiran kad je cuo da su angazovali Brkatog. Izradio ga Jim onako najstrasnje. Jgb, ostadosmo bez prve opcije nakon sto otpuste Brkatog na kraju sezone.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #51
              ima da se usrecimo sa ovim

              Comment


              • #52
                Pa Jim je izgubio mozak totalno pa bolje da je doso SVG nek nam je bog na pomoci.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • #53
                  Originally posted by stefan12 View Post
                  Pa Jim je izgubio mozak totalno pa bolje da je doso SVG nek nam je bog na pomoci.
                  Da Howard nije maloumna sisa SVG bi dosao...

                  Jbt bolje da su JVG-a doveli umesto jebenog brke...

                  Comment


                  • #54
                    a nije im los bio ovaj pomocnik

                    Comment


                    • #55
                      Moram priznati da sam se uplasio kada sam citao da je Dzekson bio prvi kandidat, ni sam ne verujem da je on izvisio.Mislio sam da je to gotova stvar i da drugi kandidati nemaju teoretske sanse.

                      D'Entoni je mogao sa ovakvim stilom da osvoji pre pet-sest godina sa Finiksom, ali uvek su ih neke sitnice sprecavale da dodju do Velikog Finala.Sada s obzirom kakvi vladaju trenutni trendovi, a mnogo je veci akcenat na odbrani nego tada cisto sumnjam da ce moci dalje od finala Zapadne Konferencije, mada ako nalete na SA u polufinalu mislim da im je to plafon i da su za njih u ovom trenutku skoro najgori match-up.

                      Posto su se OKC i Lejkersi dovoljno unakazili, slobodno mogu reci da je SA prvi favorit na Zapadu.

                      Comment


                      • #56
                        Pa U Finiksu realno nije imao neke dobre defanzivne igrace, sada Dvajta, Metu, Kobija, a i videli smo sta je znacio Tajson kod D'Antonija u NY, i jos sada p'n'r sa Nesom i Dvajtom, balavim kada razmisljam o tome...

                        Comment


                        • #57
                          To i jeste razlika, ali da je on ostao u Niksima verovatno PO ne bi videli.
                          A i kao sto sam rekao nije se tada igra ista kosarka, pa i nije bilo potrebe da se tada dovede defanzivac u Finiksu.

                          Sto rece Krle, njihovi mecevi ce biti veoma zanimljivi.Meni licno je ovaj odabir trenera samo korak unazad u odnosu na Brauna.Titule se osvajaju dobrom odbranom, ne napadom.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Ernesto View Post
                            Nek nam je Bog u pomoci.

                            HAHAHAHAH

                            Jackson kralj '

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Maric91 View Post
                              To i jeste razlika, ali da je on ostao u Niksima verovatno PO ne bi videli.
                              A i kao sto sam rekao nije se tada igra ista kosarka, pa i nije bilo potrebe da se tada dovede defanzivac u Finiksu.

                              Sto rece Krle, njihovi mecevi ce biti veoma zanimljivi.Meni licno je ovaj odabir trenera samo korak unazad u odnosu na Brauna.Titule se osvajaju dobrom odbranom, ne napadom.
                              Dobro, U NY nije mogao nista da uradi jer nije imao igrace za sistem, a i bio je sa Melom u svadji. A za Brauna, Lejkersi su cak nazadovali ovih 5 utakmica u defanzivi u odnosu na proslu sezonu, a Princeton offense sa Dvajtom koji ima kamene ruke je besmisleno plus su oduzeli loptu od Nesa. D'Antoni je genije za ofanzivu, sad za defanzivu se nadam za Dvajta da igra kao u Orlando...

                              Comment


                              • #60
                                Ako DAntoni osvoji titulu... Pa recimo malo je reci da prestajem da pratim nba

                                Comment

                                Working...
                                X