Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliko pitanje, ko ume bolje sa loptom Kyrie ili Jamal.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Znam da je cista trojka. Rekao sam to jer u svakoj utakmici Aflalo zavrsi mec na trojci, pa zbog toga mozda hoce da se oslobode Redika i daju Harklesu vise minuta.
      Harkles je u defanzivi vec ubica, ali ofanzivno je limitiran i nema dobar sut, ali sigurno ce napredovati i u tom segmentu igre, a vise minuta u igri mu uvecava sansu za jos veci napredak.
      Ma znam da znas Ali mi je krivo sto ce Harkless da pojede govno kada se matori Hedo oporavi.

      Comment


      • Sta znam, ja Orlando ove sezone bas potcenjujem i mislim da su ocajni, al' me konstantno demantuju, iako mislim da ce imati bar dve serije poraza a la Bobkeci. Uvek kad sam ih gledao, Afflalo je pogadjao Boga oca, pa cak i kreirao sebi sut iz driblinga, a neretko i probijao do samog kraja, tako da napreduje i to dosta + konstantan je, i ako vide njega kao dugorocno resenje na toj poziciji, ja tu ne vidim nista lose i pogresno. JJ je u svakom slucaju ubica, recimo poor man's Ashton Kutcher sto se tice suta, ali daleko kompletniji i sa boljim fizikalijama.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Comment


          • Звезда Мајами Хита и један од најбољих кошаркаша данашњице Леброн Џејмс ниже невероватне рекорде - Леброн није направио фаул у задњих 5 утакмица (укупно 211 минута), такође постигао је 20 поена на 23 утакмице заредом на отварању сезоне што се није догодило у задњих 20/30 година...

            Клиперси су постигли синоћ нови рекорд франшизе са 12 узастопних победа.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Marc J. Spears ‏@SpearsNBAYahoo

              Kings GM Geoff Petrie suspends center DeMarcus Cousins indefinitely for conduct detrimental to the team and unprofessional behavior.
              Mnogo mi je krivo sto DMC nece postati zver od igraca samo zato sto je debil. Supertalentovan, ali ne vredi...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Mnogo mi je krivo sto DMC nece postati zver od igraca samo zato sto je debil. Supertalentovan, ali ne vredi...
                pa jbg , nije ni prvi , ali nazalost ni poslednji

                Comment


                • Hehe... Dodji DeMarkuse

                  Comment


                  • Kao sto je C-Webb rekao, samo ga glava moze spreciti od toga da bude najbolji centar lige. Cak se i ponudio da mu pomogne i da mu se javi DeMarcus ako zeli njegovu pomoc. Legenda.

                    Jako malo ima tih normalnih likova u Kings-ima, otkacena ekipa totalno. Kao sto je Edin rekao, nadam se da nece i Robinson-a upropastiti. Mozda bi ponovo bio normalan u tandemu sa "Zidicem"...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ocigledni problemi sa psihom, a znamo da u svim klubovima imaju psihijatre i ostale potrebne ljude i opet mu nista ne pomaze. Rado bih ga poslao u neki grad gdje sunce ne sija, mozda ga promijeni to.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Ocigledni problemi sa psihom, a znamo da u svim klubovima imaju psihijatre i ostale potrebne ljude i opet mu nista ne pomaze. Rado bih ga poslao u neki grad gdje sunce ne sija, mozda ga promijeni to.
                        Did someone say Charlotte?




                        Dajte ga MJ-u, napravice od njega standardnog All-Star centra!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Zamisli kako bi slatko izgledao u onaj nandzarasti dres.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Did someone say Charlotte?




                            Dajte ga MJ-u, napravice od njega standardnog All-Star centra!
                            Ili prodavaca kokica..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Sad citam da Toronto hoce da spakuje Calderon-a i Bargnani-a u neku ekipu za super zvezedu i nista mi nije jasno. Calderon skoro pa legenda Raptors-a, trenutno im ubedljivo najbolji igrac, a gledaju da ga se rese kao kera.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Seca li se neko pocetka sezone i najave LAL da ruse Cikagov rekord u regularnom delu po broju pobeda

                                Nikako nisam ocekivao ovako los New Orleans na startu sezone , mozda je to kumovalo dosta zbog povrede Davisa ali opet 5-22 je prenisko. Dalas i Minesota isto ispod ocekivanog ali dobro i to je razlog povreda glavnih igraca. U borbi 9 timova za 8 pozicija na istoku mislim da ce Filadelfija izvisiti.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X