Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne izgleda dovoljno dobro. Muči ga i dalje, koči ga nekako. Moguće je i da je zbog tih upala mišića koje je prijavio da ima. Međutim, ako je to koleno 100% ispravno (da nema nikakvog invaliditeta) ja ne bih brinuo. Ako je to slučaj, samo je pitanje vremena kada će povratiti snagu u njemu. Mislim da bi trebao da zaigra pre kraja sezone da bi ponovo ,,namirisao krv".
    Last edited by MarkedOne8; 12-03-13, 08:49.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment



    • Nalete na ovu sliku i morao sam da je postavim
      Last edited by NbaIsMyLife; 12-03-13, 19:17.
      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
      Legends never die. Mamba will be back!
      sigpic
      HOUSE ALL NIGHT LONG

      Comment


      • Niko nije rekao da su brat moj Wade i Kobe igraci sedmice..

        http://www.nba.com/2013/news/03/11/w...eek/index.html

        Wade led Miami, which is in the midst of a 2012-13 NBA season-best 18-game winning streak, to a 4-0 week. He averaged 25.3 points (third in the conference) on .606 shooting (fourth in the conference), and paired that with 5.0 assists, 4.3 rebounds and a league-leading 3.5 steals
        Tajo!
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Nikako ne mogu da se otmem utisku da su u Zapadnoj konferenciji desava "Holivudski kraj". U prvom delu sezone LA se bukvalno raspadao, nisu mogli da se povezu kao poslednji amateri. Njihove partije predstavljale su predmet podsmeha. Ali da ne budemo suvise kriticni. Dobili su dve nove zvezde i trebalo je sve to uigrati. Sa druge strane Utah, Golden State i Houston, na celu sa novom zvezdom Harden-om, su pravili odlicne rezultate. Medjutim, desio se All-Star. Ta cuvena prekretnica. Kobe Bryant odlucuje da sam, bez obzira na sve, odvede svoj tim u PO. Za tako nesto potrebne su mu pobede LA ali i lose partije Utah-a, GSW-a i Houston-a. I gle cuda! Upravo se to desava. Navedena 3 tima pocinju odjednom da padaju u formi i gube utakmice na neki volseban nacin, dok Kobe, uz standardnu igru, pocinje da pobedjuje sa LA. I tako, malo po malo, LA je uskocio medju prvih 8 timova. Americki fanovi su odusevljeni, zabave na pretek. Povratak iz mrtvih, kao u mnogim holivudskim filmovima. Svi su napeti, srecni, odusevljeni... Sada se vec spekulise i 7. i 6. pozicija. Ja licno ne bih bio iznenadjen da LA igra veliko finale. Jednostavno, na taj nacin bi smo dobili pravi "Holivudski kraj" i mnogo novca. Kobe=One Man Army, moje cestitke.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Gledao si utakmice svih tih timova, pa znas da volsebno gube, a da LA igra svoju standardnu kosarku? To je isto kao da ja sad tvrdim da se Lebron puca nekim dopingom, jebi ga imam argument sto je brzi i jaci od svih, a ima 110 kila.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Gledao si utakmice svih tih timova, pa znas da volsebno gube, a da LA igra svoju standardnu kosarku? To je isto kao da ja sad tvrdim da se Lebron puca nekim dopingom, jebi ga imam argument sto je brzi i jaci od svih, a ima 110 kila.
              Naravno da nisam gledao. Samo konstantujem ocigledno. Uostalom kakav bi to PO bio bez Lakers-a? A normalno je da se svi pucaju nekim dopingom. Mladi Kobe igra kao da ima 25 bez dopinga?

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Dajte Kobija u veliko finale, da padne neka metlica <3

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Nikako ne mogu da se otmem utisku da su u Zapadnoj konferenciji desava "Holivudski kraj". U prvom delu sezone LA se bukvalno raspadao, nisu mogli da se povezu kao poslednji amateri. Njihove partije predstavljale su predmet podsmeha. Ali da ne budemo suvise kriticni. Dobili su dve nove zvezde i trebalo je sve to uigrati. Sa druge strane Utah, Golden State i Houston, na celu sa novom zvezdom Harden-om, su pravili odlicne rezultate. Medjutim, desio se All-Star. Ta cuvena prekretnica. Kobe Bryant odlucuje da sam, bez obzira na sve, odvede svoj tim u PO. Za tako nesto potrebne su mu pobede LA ali i lose partije Utah-a, GSW-a i Houston-a. I gle cuda! Upravo se to desava. Navedena 3 tima pocinju odjednom da padaju u formi i gube utakmice na neki volseban nacin, dok Kobe, uz standardnu igru, pocinje da pobedjuje sa LA. I tako, malo po malo, LA je uskocio medju prvih 8 timova. Americki fanovi su odusevljeni, zabave na pretek. Povratak iz mrtvih, kao u mnogim holivudskim filmovima. Svi su napeti, srecni, odusevljeni... Sada se vec spekulise i 7. i 6. pozicija. Ja licno ne bih bio iznenadjen da LA igra veliko finale. Jednostavno, na taj nacin bi smo dobili pravi "Holivudski kraj" i mnogo novca. Kobe=One Man Army, moje cestitke.
                  Da li moguce da ti pricas o Lakers-ima u pozitivnom smislu?

                  Kada bi nekako stigli do 6.poziciju da idemo u prvu rundu sa Klipersima ili jos bolje sa Memphisom(ali neverujem) bilo bi extra,jos veliko finale protiv Heat-a,pa ja mislim da bi se ovde na forumu "poklali" fanovi oba tima
                  Ipak da ne idemo toliko u napred ;)
                  "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                  Legends never die. Mamba will be back!
                  sigpic
                  HOUSE ALL NIGHT LONG

                  Comment


                  • Ma Lakersi da udju u polufinale konferencije dosta je.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                      Da li moguce da ti pricas o Lakers-ima u pozitivnom smislu?

                      Kada bi nekako stigli do 6.poziciju da idemo u prvu rundu sa Klipersima ili jos bolje sa Memphisom(ali neverujem) bilo bi extra,jos veliko finale protiv Heat-a,pa ja mislim da bi se ovde na forumu "poklali" fanovi oba tima
                      Ipak da ne idemo toliko u napred ;)
                      Какав црни позитиван смисао? Иронија сине, иронија.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Dajte Kobija u veliko finale, da padne neka metlica <3
                        To bi bilo najrealnije. Toliko su novca ulozili za njegov sesti prsten, a i Nash konacno da dodje do titule. Memphis, OKC, LAC, su jos mladi timovi, a SA vec ima sve. Tako bi najrealnije bilo da LA bude u velikom finalu. A uz to bi i dvorane bile prepune, te samim tim i novca na tone. Nece valjda novac da im donese raspali Salt Lake City?
                        Howard 39 bacanja, a Miami ima podrsku sudija!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Koliko intelektualnih rasprava ovde, pre svega o kosarkaskim elementima i taktikama, a ne o teorijama zavere i patkometriji zaludjenih fanboyeva koji se loze kao devojcice od 12 godina. Impresioniran sam.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ajde da promenimo temuDanas ima dosta utakmica,ko ce sta da prati?Ja cu Hjuston i Finiks,Ocekujem 240 poena na mecu

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Ajde da promenimo temuDanas ima dosta utakmica,ko ce sta da prati?Ja cu Hjuston i Finiks,Ocekujem 240 poena na mecu
                              Ocekujem da Suns-i rasture Houston, OKC da ubije Jazz, a LA da rastave Hawks-e.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post
                                Ocekujem da Suns-i rasture Houston, OKC da ubije Jazz, a LA da rastave Hawks-e.
                                Ja sam odigrao na Finiks,dobili su ih pre neki dan,pa zasto ne bi i danas

                                Comment

                                Working...
                                X