Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ricoli je po meni jedan od najgorih sudija u Italiji, uz Đan Luku Rokija ali interesantno da ih mnogo ceni FSI.

    Grešio je juče i protiv Intera i i protiv Napolija, kao i njegovi debili od asistenata.

    Spoiler


    Behrami je komotno mogao crveni da dobije sinoć.

    Napoli je uigrana ekipa, treća godina sa Macarijem, možda i poslednja da se uradi nešto više pre prodaje Kavanija. Bolje su igrali juče od Intera, koji doduše standardno igra povučeno protiv jakih ekipa. Uigran je Napoli, lepo kruži lopta a i mora da se doda da Hamšik igra najbolju sezonu u karijeri.

    Lično ne bih voleo da Napoli obezbedi LŠ naredne sezone. Kavani ide, Macari ide, a zamene će biti verovatno Matri i Delio Rosi!?!? Bolje da obezbede Fiorentina, Roma ili nekim čudom Milan. Bolje zbog italijanskog fudbala...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Рома тебриште, Рома или Лацио. Наравно Милан би такође био идеалан.
      И Фиорентина ће да прода Јоветића, а не видим искрено у овом тренутку његовог заменика, то је њима већи минус него Наполију продавање Каванија, јер наполи има младог Инсињеа, Пандева, Варгаса....ок овај последњи и не игра нешто, али прва двојица су мени сасвим ок. Било како било није то екипа за нешто више у Европи, поготово јер им следеће године играчи попут Де Санктиса, Канавара, Гамберинија, Кампањара, Аронике улазе у позне играчке године, а и Мађо пуни 31. као и Ђандоменико Место.

      Comment


      • Pa da...retko koji stoper puca penal
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Fiorentinin projekat mi deluje kao ozbiljan. Neki solidni špic tipa Lisandro Lopez bi mogao da se snadje u ovom sistemu sa kvalitetnim veznjacima i da odmeni Jovetića. Jeste, gubi Viola igrača extra kvaliteta ali Fiorentina je izbiljna i naredne sezone.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Па и Наполи има квалитетан везни ред по мом мишљењу. Хамшик је светска класа од играча, Бехрами одличан дефанзивни везни, Инлер мене не одушевљава нешто, али доста људи га хвале, Џемаили ми је ту најлошији, просек, али и он може да буде користан. Мађо може и следећу сезону да одради на солидном нивоу у каквом је и ове године, Зунига такође. Добар прелазни рок што се одбране тиче, а ископаће неког Аргентинца они лако за штопера, плус неко појачање из домаће лиге на тој позицији, да се исфорсира Канаваро још једну годину и Де Санктис (који је рупа окрен обрни), а имаш и Бритоса и затворио си и питање одбране.
            Једино шпиц, мада и ту зависи од прелазног рока, а за Каванија ће узети минимум 35м тако да ће имати средства за солидно решење. Нпр. ја не бих довело ништа квалитетнијег шпица од Икардија из Сампа, млад, талентован, јак....запамтите моје речи израшће он у новог Милита. И ето екипе.
            Тако је исто са Фиорентином, коцка је то око Јоветића, мсм његовог наследника, а он је по мом мишљењу тренутно "човек тим".
            Рома ми је најзрелија по играчком кадру за ЛШ и драго ми је да су се приближили. Наравно овај Наполи је испред, али ако је на помолу распродаја, и одлазак тренера о чему он јавно прича, онда боље Рома.
            Милан мислим да нема толико способности да се нађе у топ3 јер без обзира колико они поправили форму, треба им невероватна серија добрих резултата да тако нешто ураде....једино да освоје ЛШ, а ред је с обзиром да су продали Ибру

            Comment


            • Comment


              • au bre al me vieri pozitivno iznenadio

                kanavaro

                Comment


                • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                  au bre al me vieri pozitivno iznenadio

                  kanavaro
                  Вијери, је стара кајла, невероватна фаца, зрачи невероватном енергијом, позитивна харизма....лудило, таквог лика једноставно не можеш а да га не готивиш

                  Layzick, ја бих то назвао доминација бато. Поготово бих истакао одбрану, у лиги петице само је Бајерн примио мање голова (6) и Малага исто колико и ми (10), тренутно.


                  Издао ме млади брат Икарди данас, перверзија потенцијал али није успео заједно са Сампом да забоде Удинезеу код куће
                  Болоња и Лацио на нули, али Лацио и са бодом иде на 4. место (30 бодова), три мање од Наполитанаца. Рома само на -4 од места које води у ЛШ, Милан -9 (укључиће се они на крају, биће јако интересантна борба за то место).

                  ЕДИТ: Жељко одбранио и други пенал ове сезоне


                  прекршај за једанестерац направљен над братом Икардијем!
                  Last edited by Brajkula; 10-12-12, 22:35.

                  Comment


                  • Olivera kaznjen zbog gazenja Pjanica sa tri utakmice ne igranja.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Што се тиче старта на Пјанићем, намерно је било, и ФА Италије треба да одреагује неком казном од минимум три меча, кад је већ кажњен Касано због вређање судије, и ово заслужује ако ништа исту казну.


                      Заслужено и напокон једна права одлука ФСИ. Одлично одрађују тај посао, за дивно чудо, ове године!

                      Comment


                      • Зашто је Серија А посебна лига, свака част овом човеку, све је случајно испало, али је имао понуду да промени локацију. Такође, свака част и навијачима Сампа на указаном поштовању. Невероватно.
                        http://football-italia.net/28324/lon...fan-speaks-out

                        EDIT: Ево и на српском језику оквирно, само што текст не поседује изјаве јединог навијача
                        http://www.mondo.rs/s270151/Sport/Fu..._navijaca.html
                        Last edited by Brajkula; 11-12-12, 18:54.

                        Comment


                        • If I leave Florence, then I’d like to stay in Italy, as I am happy here.
                          http://football-italia.net/28410/jov...i-stayed-viola

                          Nažalost niko u Italiji ne može da plati toliko...
                          Last edited by Il Capitano; 13-12-12, 20:00.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ls-107460.html

                            Ево и верзија на домаћем језику

                            На жалост Фиорентина је зацепила цену, не вреди Јоветић 30м...22, 23 је реална цена, али кад толико Сити може да плати Хави Гарсију, што не бих могао и 35м једног Јоветића.
                            Last edited by Brajkula; 13-12-12, 20:35.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              На жалост Фиорентина је зацепила цену, не вреди Јоветић 30м...22, 23 је реална цена, али кад толико Сити може да плати Хави Гарсију, што не бих могао и 35м једног Јоветића.
                              Kada bi sve bilo realno u svetu fudbala, bilo bi idealno, ali nije. Mada Joveta vredi svaku paru, samo sto kuburi sa tim povredama, da je zdrav k'o dren, svako bi dao 30m za njega...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Vredi,vredi.Kad je Matri mogao da vredi 16.5 miliona onda Jovetic moze da vredi i 50

                                Comment

                                Working...
                                X