Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je covek Marko Livaja dovoljno govori cinjenica da on bez imalo srama i stida igra fudbal. Da ima malo bolje osobine i bar gram realnosti odavno bi batalio. Licno, ne mogu da verujem da neko uopste komunicira sa njim jer prosto vredja profesiju - FUDBALER. Spic koji ne moze da da gol sa metar i po treba da nestane sa Zemlje. Maltretirao bih ga 24h 7 dana u nedelji.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ne zato što mi je Radovanović zemljak ali ovakav debil poput Livaje se očigledno retko vidja...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Kakav je covek Marko Livaja dovoljno govori cinjenica da on bez imalo srama i stida igra fudbal. Da ima malo bolje osobine i bar gram realnosti odavno bi batalio. Licno, ne mogu da verujem da neko uopste komunicira sa njim jer prosto vredja profesiju - FUDBALER. Spic koji ne moze da da gol sa metar i po treba da nestane sa Zemlje. Maltretirao bih ga 24h 7 dana u nedelji.
        Greska, Marko Livaja je sjajan igrac.

        A kao covjek, mu ocito nisu sve na broju. Dok nije dosao u Atalantu, nije pravio incidente. Onda se zakacio sa trenerom i od tada zeli da ode iz kluba (ili da ga klub najuri). Prvo dobije 3 zuta kartona zaredom, a u dvije utakmice ga je trener mijenjao istu minutu nakon zutog a sad napravi i ovo.
        A to za smijanje, ako je istina to je bolesno. Ali Radovanovic je primjetio sam prljav igrac tako da mu bas i ne vjerujem.

        Comment


        • Originally posted by perkan View Post
          Greska, Marko Livaja je sjajan igrac.
          Дуже ако је он сјајан онда стварно. Дечко је имао ове године прилика у Интеру и све што је успео је то да два пута промаши гол са 30 центиметара. Очајан покушај нападача је тај Марко Ливаја. Оставимо на страну његов менталитет, дечко класика дебил, школски пример таквог, али и као играч тај не показује ништа и врло брзо ће га одјебати са чизме.
          Наравно и у Аталанти ништа није нарочито показао, сем да је дебил, два гола са два метра на дебију и то је то. Танкосава је дечко.

          Comment


          • Originally posted by perkan View Post
            Greska, Marko Livaja je sjajan igrac.

            A kao covjek, mu ocito nisu sve na broju. Dok nije dosao u Atalantu, nije pravio incidente. Onda se zakacio sa trenerom i od tada zeli da ode iz kluba (ili da ga klub najuri). Prvo dobije 3 zuta kartona zaredom, a u dvije utakmice ga je trener mijenjao istu minutu nakon zutog a sad napravi i ovo.
            A to za smijanje, ako je istina to je bolesno. Ali Radovanovic je primjetio sam prljav igrac tako da mu bas i ne vjerujem.
            Evo na stranu sve ko je kakav covek to ne moze niko da zna i ne interesuje me. Livaja je za mene los covek zato sto igra fudbal. Samo ne mogu da ti verujem da si napisao da je sjajan igrac. Cak ne mogu ni da zamislim sta si imao u glavi dok su ti prsti bili na tastaturi. Sad da mi neko kaze ko je bolji spic: perkan ili Livaja ja bih rekao perkan makar mi pucali u lobanju.

            Da kojim slucajem zivim u Milanu otisao bih ispred Meace sa jednim isecenim panjem i stavio na njega Livajin dres. Mada kad bolje razmislim ne bih imao srca da budem tako okrutan prema drvetu...uvredio bih sve sto je drveno na svetu
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Spoiler


              1:15 Odličan potez... Videćemo kakva će mu biti sledeća sezona ali sigurno je da Strama veruje u njega.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Krle ako kojim slucajem sledece sezone Livaja na nekoj utakmici bude starter...svecano obecavam da necu da gledam.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Il Capitano View Post
                  1:15 Odličan potez... Videćemo kakva će mu biti sledeća sezona ali sigurno je da Strama veruje u njega.
                  Како Крле сигурно кад га је послао у Аталанту а као замену уместо њега довео Рокија човека који већ три године прима пензиу ?

                  Comment


                  • Bitan igrač mu je bio kod osvajanja NextGen-a. Jedan od retkih ako ne i jedini koji je prešao u prvi tim a pritom i dobio solidan broj prilika za igru. Naredne sezone će biti u Atalanti pa ako se pokaže vratiće se lako... Hteli su da spuste cenu za Skelota a ujedno i da mlad igrač ne sedi na klupi...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Il Capitano View Post
                      Bitan igrač mu je bio kod osvajanja NextGen-a. Jedan od retkih ako ne i jedini koji je prešao u prvi tim a pritom i dobio solidan broj prilika za igru. Naredne sezone će biti u Atalanti pa ako se pokaže vratiće se lako... Hteli su da spuste cenu za Skelota a ujedno i da mlad igrač ne sedi na klupi...
                      Посвађао се он тамо са свима редом, мсм да ће га вратити у Интер.

                      Comment


                      • Ostaje i naredne sezone u Atalanti... Oglasio se njihov predsednik Perkasi koji ga je uporedio sa Ljajićem, veruje u njega i želja mu je da ga zadrži i naredne sezone.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Па пази кад је и Адем за њега класа. Да сам навијач Интера не бих се пуно уздао у њега или његову будућност.

                          Comment


                          • Verona na korak od A. Jedina teorija po kojoj ne bi bili u 2 je ta da izgube kuci u zadnjem kolu od Empolija a Livorno dobije Sasuolo
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Почиње крунисање старог новог шампиона

                              Comment


                              • Sampionska ekipa ima 4 napadaca,a niti jedan nije zabio 10 golova,ja bih se ubio brate sam lijepo...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X