Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91


    Smekerski gol Osvaldo-a.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #92
      Ако се по јутру дан познаје Наполи ће бити најозбиљнији кандидат Јувеу у борби за трон, док ће екипе из Милана имати озбиљног такмаца за број три у Роми, мада и Лацио се не шали. Такође, треба да видимо у ком смеру иде овај Удинезе, јер реално доста немају среће на почекту сезоне, испали несрећно од браге, изгубили од Фиорентине после вођства где су наступали са резервним тимом и то на самом крају меча примили гол за 2:1, и сад против Јувеа катастрофа која је проузрокована грешком Бркића, ценим да би се Јуве мучио на Фриулију (не кажем да не би победио, али би била доста боља текма) да се није онако отворио меч.

      Comment


      • #93
        I ja mislim da ce Napoli biti mnogo konkurentniji ove sezone u odnosu na proslu. Ove sezone ne igraju LS, tako da ce im igraci biti dosta sveziji i vise ce biti skoncentrisani na Serie A.

        Comment


        • #94
          Originally posted by Prototype View Post
          I ja mislim da ce Napoli biti mnogo konkurentniji ove sezone u odnosu na proslu. Ove sezone ne igraju LS, tako da ce im igraci biti dosta sveziji i vise ce biti skoncentrisani na Serie A.
          А поред свега имају и најквалитетнији тим од осталих конкурената.

          Comment


          • #95
            Sta reci za Romu ?

            Prvo kolo kuci jedva bod uzmu protiv Catanie u zadnjim minutama zabiju gol za 2-2 , a veceras se mozda ce malo ruzno zvucati ovo sto cu napisati "poigraju" sa Interom.

            Totalno su nepredvidljiva ekipa
            Last edited by Rossonero; 02-09-12, 23:08.

            Comment


            • #96
              Pa kolektiv Rome nije na visokom nivou i zato su nepredvidivi.

              Milanu ce mnogo faliti Pato, kako bi voleo da se vrati staroj formi i da vec jednom prebrodi te povrede u pm. Pa nema lik 30 godina, tek je na pocetku karijere

              Comment


              • #97
                Ovako to izgleda kad je spreman

                Ali na zalost to je veoma rijetko , ne znam stvarno sta vise reci na njegove povrede

                Zalosno je da je stalno ozljeden , a tek su mu 23 godine

                Daj Boze da sto prije prebrodi probleme sa povredama ;)


                Spoiler
                Last edited by Rossonero; 02-09-12, 23:33.

                Comment


                • #98
                  Steta sto je Viola izgubila ali Sarin Joveta nastavlja da objasnjava
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Россонеро, неће Боатенг више млатити том ручицом са профилне, поломио исту
                    Рома, реално како ветар дува, имају пар занимљивих играча, реално...доста ми се допада Ламела, а како време пролази Освалдо, доста атрактивни играчи, а по ономе какве голове постиже на почетку сезоне Освалдо је у рангу са Фалкаом, врхунски голови. За освалда сам прво мислио да је кретен, и даље мислим, али човек стванро почиње да показује класу, чак сам се и на форуму био побунио када се довео у везу са Јувентусом...а сада ми кроз главу пролази следећа реченица "ех, да је среће да смо њега довели а не пањића"

                    Comment


                    • @Brajkula

                      Znam za ruku Boatenga

                      "Bit će sve u redu, hvala vam što brinete", napisao je Boateng na Twitteru.


                      A sto se tice Osvalda , decko za sada objasnjava.

                      Spoiler
                      Last edited by Rossonero; 02-09-12, 23:42.

                      Comment


                      • Россонеро, срећа је твоја што се фудбал не игра рукама

                        Comment


                        • Ovaj drugi u stilu Lazara Markovica danas
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ne znam šta se desilo terenu San Paola ali ovo je katastrofa! I to ceo teren...

                            Spoiler


                            Janković dao lep gol u meču kola na Siciliji...

                            Spoiler
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Милан две недеље без Боатенга који је данас оперисао шаку,а две до тру недеље без Монотлива који је покидао мишић у десној бутини. Међутим како се сада у Калчу прави пауза због репрезентација, ово одсуство готово да се неће ни осетити, међутим остаје да се види да ли ће поменути бити спремни за треће коло.

                              ЕДИТ: Да додам и тим кола, овог пута нема Сариног ЈоЈо-а:

                              Као што се види играч кола је Ђовинко, одлична парија пенал над њим којим је изнудио искључење Бркића и први погодак Видала, поред тога дао је и два поготка, мада се ја не бих сложио са тим јер је голман Аталанте Консиљи одушевио овог викенда одбранивши чак два пенала.
                              Last edited by Brajkula; 03-09-12, 20:02.

                              Comment


                              • Mattia De Sciglio 19 godina

                                Comment

                                Working...
                                X