Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Јесте и да ове године буду међу три уђу у ЛШ, и шта онда....Јово на ново.
    Onda dovedes igrace sa kojima potpisujes nove ugovore i mozes da smanjis potrosnju na plate.Smesno mi je da pricam neke ocigledne stvari.

    Comment


    • 2:2...одлична тема, обе екипе ишле на победу, те да је текма отишла у било који други знак не би било незаслужено.
      Ипак, за мене је ово изненађење, очекивао сам победу Љубичастих, али ето они полако попуштају са формом, друга узастопна нерешена идентичним резултатом. Следеће коло им долази Сијена те имају добру прилику да се искупе за та два меча.
      Такође, занимљиво ће бити у прелазном року, јер ме занима ког нападача и да ли ће икога уопште доводити, јер чим не игра Јоветић они доста слабије стоје на терену.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Onda dovedes igrace sa kojima potpisujes nove ugovore i mozes da smanjis potrosnju na plate.Smesno mi je da pricam neke ocigledne stvari.

        Али опет ти стоји тај велики финансијски терет од 6м у лику Снајдера. Отпустиш пар играча да би задржао Снајдера, уђеш у ЛШ појави се потреба за ширим ростером те мораш да доведеш нове да попуниш исти - и то опет некако дође на своје, приближно. Сад не знам како си ти то замислио, једино да доведу играче који ће да примају плате на нивоу ових наших клубова. А и није мали посао продати пар играча, па у следећем прелазном року опет доводити замене...као да је то само пољм проћи, ајде ове ћемо да продамо, сад ћемо овде да доведемо и екстра.

        Comment


        • Prvo,smesno je da se polemise kako Inter eto ne moze da placa Snajdera 6 miliona godisnje,to je nebuloza.Drugo ima dosta tu igraca koji imaju oko 3 miliona platu e to je grupa koja se cilja za smanjenje plate ili zamenu.Pa neces svoje najbolje igrace prodavati zato sto imaju veliku platu koju si im dao.Onda nek prodaju sve sto valja jer svaki iole bolji igrac ima jaku platu,mislim logika do bola.Smanjujes platu Garganu,Mudingajiu,Rannochia itd itd,a ne Snajderu,igraci kao sto je Mudingaji ima na svakom koraku i mozes da dovedes za mnogo manju platu nego sto on sada ima,a takvih u Interu ima dosta.
          Cela ova saga mi lici kao da gledam Partizan i kad lopovi iz uprave hoce da oteraju najboljeg igraca pa izmisljaju razloge,te plata,te slabo igra bla bla.Sad sam se setio,kad jedna Roma moze da placa De Rossija 6 miliona onda Inter moze da ima 3-4 takva igraca u timu a ne jednog.

          Comment


          • Јбг, тако су они одлучили. Искрено и ја га не бих продавао јер се ради о вансеријском играчу.
            Али морам напоменути да финансијска ситуација није баш бајна у Италији, дрма их опасно финансијска криза, па ћемо тако имати тим који је првак државе а који неће имати играча плаћеног преко 5м (чак мсм ниједно ни са 5м) када Буфон потпише нови уговор.
            Такође, нпр. Милан нема таквог од продаје Ибре.

            Comment


            • Sneg bi mogao da odlozi Inter-Napoli, Roma-Fiorentina, Atalanta-Parma, Siena-Catania i Torino-Milan Jos jedan razlog vise zbog kojeg mrzim ovo belo zlo.

              Ennio Tardini:
              Last edited by Condition23; 08-12-12, 01:43.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Надам се да ће бити све ок, данас две лепе текме, греота

                Иначе, читао сам медије и исти пишу да је најгоре у Болоњи, у Ређо Емилији су најјаче падавине, мада Болоња дочекује Лацио тек у понедељак.
                Греота и ако се дерби Интер-Наполи одложи.
                Палермо-Јуве није у опасности пошто је Палермо из јужног дела Италије, са Сицилије, како кажу медији очекује се ложе време или киша али нема опасности да се меч одложи.


                Ако овако време настави биће зезнуто да се одигра још пар кола, јер пауза у Серији А је тек 22.12. и траје до 06.01.

                ЕДИТ: Могуће да ће Наполи да казне одузимањем бодова, http://www.sportske.net/vest/medjuna...va-106758.html , сад већ стандардне приче за Калчо
                Last edited by Brajkula; 08-12-12, 13:59.

                Comment


                • Brajkulice vidis li ko se stresira za mucenu Seriju A? Samo ti i ja To niko nista ne pita.

                  A na Siciliji sneg i da hoce da padne...ne sme
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Meni je bitno da se Juventusova tekma nece odloziti za ostalo me bas briga.Elem,kad god dodje ovaj period desavaju se iste stvari.Imaju taj sindrom nasih putara,iznenadi ih sneg u decembru.

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Brajkulice vidis li ko se stresira za mucenu Seriju A? Samo ti i ja To niko nista ne pita.

                      A na Siciliji sneg i da hoce da padne...ne sme
                      Брат мој, цимања без, одиграће се све ово, јес да ће да буде мучење за гледање због услова на терену, али Боже мој, зима је
                      Где да падне, одмах мафија реагује

                      Originally posted by Layzick View Post
                      Imaju taj sindrom nasih putara,iznenadi ih sneg u decembru.
                      То то

                      Comment


                      • Игра се у Бергаму, терен у више него добром стању


                        очекујем ок меч, да видимо шта Цигарини, Бонавентура и Герман могу вечерас са Пармом, посте већ три меча (три пораза).

                        EDIT: Il Tanque 1:0 3'
                        Last edited by Brajkula; 08-12-12, 17:08.

                        Comment


                        • Добра текмица у Бергаму, Денис издоминирао, дао први и главни актер другог.
                          Амаури такође постигао сјајан гол главом. Биће весело до краја.

                          Comment


                          • Kakav je majstor Il Tanque, koliko gotivan igrac. Cudi me da ga vise ljubitelja fudbala ne ceni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Kakav je majstor Il Tanque, koliko gotivan igrac. Cudi me da ga vise ljubitelja fudbala ne ceni.
                              Није баш најбоље одрадио посао у Наполију, па оно, кад се највише очекивало он затајио....иначе ову Аталанту вуче. Има помоћ Цигаринија, Бонавентуре и Скелотоа, али он је главна фаца у Бергаму.

                              Comment


                              • German sifonjer
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X