Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па Пјанић се спрда

    Comment


    • Kakav ce ovo igrac tek da bude,genije
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Namjestio im par puta , oni ne znaju , pa konta sam cu

        Bravo majstore, valjda ce ovaj skontati da mora igrati u prvoj
        Реално им је тренутно најбољи везни играч (наравно у његову корист иде и то што је Де Рпси у тоталном каналу ове сезоне).

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Реално им је тренутно најбољи везни играч (наравно у његову корист иде и то што је Де Рпси у тоталном каналу ове сезоне).
          Ma brate on i Daniele moraju igrati,pusti mi ove balvane,sve poluigraci;)
          Last edited by AK47; 19-11-12, 21:43.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Истина. Стим да се не бих сложио за полуиграче - време ће то показати за Флоренција и Тачтсидиса, верујем да ће Флоренци бити доста добар играчић кроз коју годину.
            Мада Пјанић је само годину дана старији од поменутих и реално да има основа да му се предвиђа врхунска каријера, врлд клас плејер у најави!

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Истина. Стим да се не бих сложио за полуиграче - време ће то показати за Флоренција и Тачтсидиса, верујем да ће Флоренци бити доста добар играчић кроз коју годину.
              Мада Пјанић је само годину дана старији од поменутих и реално да има основа да му се предвиђа врхунска каријера, врлд клас плејер у најави!
              Brate ja ti nadjem ovakvih sirom Bundesa kad hoces,ovakvih fudbalera kao sto je Miralem je sve manje,igra se lopte bez mnogo muke,ima tu genijalnost u sebi,ova dvojica su prosjek,trkaci obicni za mene

              Daniele i Miralem u vezi,beton vjeruj mi,da se nadopunjavaju samo tako
              Last edited by AK47; 19-11-12, 21:43.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ne racunajuci vecerasnju, na prethodnih 5 utakmica primili 12 golova Zeman veliki as
                Spoiler


                Od veceras naglo zahladjenje jer nisu primili gol.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Истина је да се Пјанић вечерас наиграо фудбала, али за то су добрим делом заслужни играчи Торина, доста простора су му остављали након пенала и примљеног гола у намери да изједначе. До првог гоа не баш неки огроман учинак истог.
                  Мада то није чињеница на освнову које Пјанића не би окарактерисали као врхунског фудбалера.

                  За Грка не знам, али за Флоренција сам сигуран да ће бити добар фудбалер...гледао сам пар пура младу Италију и дечко оскаче у тој конкуренцији.

                  Comment


                  • Odlična defanzivna taktika Zdenjeka Sad ozbiljno, veliki potencijal 18-ogodišnji Markinjoš. On i Žuan Žezus budući štoperski tandem karioka...

                    A je'l psovao Miralem?

                    I Lamela prekide seriju...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Истина је да се Пјанић вечерас наиграо фудбала, али за то су добрим делом заслужни играчи Торина, доста простора су му остављали након пенала и примљеног гола у намери да изједначе. До првог гоа не баш неки огроман учинак истог.
                      Мада то није чињеница на освнову које Пјанића не би окарактерисали као врхунског фудбалера.

                      За Грка не знам, али за Флоренција сам сигуран да ће бити добар фудбалер...гледао сам пар пура младу Италију и дечко оскаче у тој конкуренцији.
                      Ma ja ti govorim o mogucnosti Miralema Pjanica i sta on moze,ne bih ja da se samaram izjavama vrhunski fudbaler i to,sacekat cemo ipak,mada on je prije 4 godine hladno izbacio Real iz LS-a,ima samo 22. godine,a vec ogromno iskustvo.Da ne govorim kako se sprda kada igra za repku,tacno vidis koliko zna covjek...

                      Ova dvojica su trkaci i radnici,ima takvih;)
                      Last edited by AK47; 19-11-12, 21:47.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Za Brajkulu ne postoji los igrac u Seriji A.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Za Brajkulu ne postoji los igrac u Seriji A.
                          Na to ti ga dodje na kraju

                          Kakva su tebi ova dvojica realno?
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by krle View Post
                            a je'l psovao miralem?
                            мсм да није, само сад је скинуо дрес и зарадио "жућу" :d

                            реално дечко је са 18 година играо на највећем подијуму сасвим запажену улогу, а и луис енрике га је прошле сезоне довео са намером да му са гагом буде носилац игре, покушавао је да направи доста креативни везни ред, са деросијем као осигурачем.
                            дечко је заиста креативан играч и сјајан техничар...ма можемо да га окаректеришемо како хоћемо само ћорав не може да извали његове способности.

                            флоренци будући де роси ;)

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Na to ti ga dodje na kraju

                              Kakva su tebi ova dvojica realno?
                              Florenci ce biti dobar,talenat je ogroman i bas me prijatno iznenadio ove sezone,nije za dzabe dobio poziv u reprezentaciju.Sto se tice Grka on mi je klasicna rupa na sredini,prespor je lik,pas od sjaja do ocaja al eto Zeman ga gura vise nego De Rossi-ja i Pjanica sto je za mene suludo.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Za Brajkulu ne postoji los igrac u Seriji A.
                                Хахаххахах....претерујем некад има истине.

                                Ако говоримо о лошим играчима, ево на вечерашњем мечу бих издвојио Кастана и Балзаретија из Роме. Балзарети ме је нервирао и док је играо за Јуве, човек само што се доста креће, дефанзивно рупа, офанзиву не бих коментарисао. Укењало га да је на ЕП имао Бонућија, Барзаљија, Кјелинија и Буфона иза па се није толико примећивало да је рупа, плус цера репка до финала одиграла изврсно те и он одједном испаде играч.
                                Код Торина бих издвојио Марка Башу, реално добар део екипе је просек док је Маренце испод истог поготово јер га Вентура форсирао као неког дефанзивног везног

                                Иначе Ћерћи и Бјанки су ми фаворити у екипи Торина, мајстори

                                Comment

                                Working...
                                X