Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako je neiskusan neka se kali na utakmicama Kijevo Peskara nemoj da mi sudi kad je gusto na vrhu. Poludecu, pa kako nije video faul nad Ranokijom? Ajde Krle reci mi da nisam pristrasan i da je bio faul? Je l' bio faul?

    U najgorem trenutku smo primili izjednacujuci gol, pred poluvreme Onda u drugom delu onakav neshvatljiv promasaj velikog Dijega i to nas je preseklo nista nismo znali kao bikovi i primimo gol. Kaljari ima lep za oko protok lopte u zadnjoj fazi napada, nisu uopste bili naivni. Skide i golman onaj sut Koutinja. Ostaje zal za bodovima na ove dve utakmice, bio sam ubedjen da mozemo da uzmemo 6 bodova i to bez preteranog cimanja. Stvarno velika steta.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Odlicni ste.Ovaj kiks nam je trebao

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Odlicni ste.Ovaj kiks nam je trebao
        To vas je Dijego pustio, hoce da bude zanimljivije. Omasaj sezone dajem sve pare ako ima da se odigra na kladionici.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Pa ako je neiskusan neka se kali na utakmicama Kijevo Peskara nemoj da mi sudi kad je gusto na vrhu. Poludecu, pa kako nije video faul nad Ranokijom? Ajde Krle reci mi da nisam pristrasan i da je bio faul? Je l' bio faul?

          U najgorem trenutku smo primili izjednacujuci gol, pred poluvreme Onda u drugom delu onakav neshvatljiv promasaj velikog Dijega i to nas je preseklo nista nismo znali kao bikovi i primimo gol. Kaljari ima lep za oko protok lopte u zadnjoj fazi napada, nisu uopste bili naivni. Skide i golman onaj sut Koutinja. Ostaje zal za bodovima na ove dve utakmice, bio sam ubedjen da mozemo da uzmemo 6 bodova i to bez preteranog cimanja. Stvarno velika steta.
          Ma bio je evidantan faul na ivici kaznenog ali ovaj bezmudi sudija nije svirao u nadoknadi vremena...

          Koliko samo prekida, izležavanja i čega sve još i na kraju samo 3 minuta nadoknade. A i Kaljari je igrao stvarno dosta opušteno i lepršavo u napadu, imaju stvarno znalce u napadu... Možda se Pinilja vrati u Inter na zimu, ono je bio strašno dobar akrobatski potez. A i mnogo prostora su imali na sredini, vidi se da fali Guarin. A i još roviti Samjuel i Ranokija.

          Baš, baš razočaravajuće a mislio sam da će biti nekih 3:0 posle Palasijevog gola...

          Last edited by Il Capitano; 18-11-12, 17:07.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Izgleda da je konacno majstor dosao na svoje,samo da potraje...



            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Inter se izgleda previse potrosio pobjedom protiv Juventusa.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Inter se izgleda previse potrosio pobjedom protiv Juventusa.
                Nije ni Juventus nista posebno napunio baterije od tada.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Sudija je vidno pomogao milanezima,svirajuci nejasne stvari u nekoliko navrata, u korist milana..nevjerovatno koliko se voli milan


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Који је спектакл Дерби Ђенове, доста ме потсећа на наш Вечити дерби, општа лудара

                    Поли велики таленат и од следеће сезоне највероватније међу Бјанконерима, Ћиро Имобиле сасвим пристојан нападач који је у власништву Старе Даме и на позајмици у Ђенови.
                    Габиадини такође стрелац ове недеље који је у истој ситуацији као и Имобиле.
                    Нисам гледао ниједну утакмицу јуче због недостатка времена, али Интерових 2:2 свакако да су изненађење и резултат који нама више не одговара. Браво за Каљари.
                    И Фиорентина Само гази
                    Last edited by Brajkula; 19-11-12, 12:42.

                    Comment


                    • Obe ekipe su bile u stvarno očajnoj formi pa je možda zato malo pažnje privukao derbi van Italije...

                      Ali Ćezare Bovo... Hohoho, hahaha, hehehe...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Стварно колико је оше одреаговао код свог аутогола, као да је ретардиран у леву ногу

                        Comment


                        • Kaze Bovo , ma ja cu ga zabit

                          Comment


                          • Krišito je bio osumnjičen da je u maju 2011. godine, kao igrač Đenove, učestvovao u nameštanju prvenstvene utakmice sa Sampdorijom.

                            Pored Krišita, zbog nedostatka dokaza, optužbi su oslobođeni Dario Daineli, Omar Milaneto i Rodrigo Palasio.
                            http://www.pressonline.rs/sport/fudb...le-odluke-suda



                            Jaoj Bovo, Bovo...

                            Šta ga briga, nedostatak dokaza...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Али код другог гола Сау, како су испали Хандановић, Ранокија и Самјуел....хаххахаха.....

                              Comment


                              • Istina, dosta čudan gol... Akrobacija Pinilje, i potom se oklizne Sau i onda fenomenalno izbaci 3 čoveka iz igre.

                                Highlights drugog dela koji nije prikazao uopšte Interove šanse...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X