Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Да и радосни Падоин направи неке минуте

    Comment


    • Ulazi i danski dominator .
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Ulazi i danski dominator .
        Ваљало би да га утера, вала ако овима не стави ја стварно не знам коме ће

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Ваљало би да га утера, вала ако овима не стави ја стварно не знам коме ће


          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • И он овако врљав вода неку цупи Је л он пијан на слици

            Ау шта промаши Ђовинко

            Демолирање Пескаре! Реално је очекивати да иста испадне у Серију Б, за две класе су испод лидера. Кваљарела хет-трик и асистенција, одличан вечерас. Видал опет стрелац, Асамоа мајсторски погодак (звериште ) и нови гол Ђовинка за кога се надам да долази до ритма који је имао у Парми.
            Жао ми само за Бендтнера, трудио се да постигне гол, међутим вечерас без праве шансе.
            Кваљарела тренутно најбољи стрелац Јувентуса са 8 голова (6 у Серији А)!
            Last edited by Brajkula; 10-11-12, 21:40.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              И он овако врљав вода неку цупи Је л он пијан на слици

              Ау шта промаши Ђовинко

              Демолирање Пескаре! Реално је очекивати да иста испадне у Серију Б, за две класе су испод лидера. Кваљарела хет-трик и асистенција, одличан вечерас. Видал опет стрелац, Асамоа мајсторски погодак (звериште ) и нови гол Ђовинка за кога се надам да долази до ритма који је имао у Парми.
              Жао ми само за Бендтнера, трудио се да постигне гол, међутим вечерас без праве шансе.
              Кваљарела тренутно најбољи стрелац Јувентуса са 8 голова (6 у Серији А)!
              Fantasticna igra. Danas sam se bas nagledao fudbala i ispratio 4 lige Nego, od Juventusa drugo nisam ni ocekivao danas. Savrsena igra, nastavili su tamo gde su stali u Ligi sampiona. A Kvaljarela me odusevljava od pocetka sezone. Mada kad se setim prosle sezone i koliko su ga pojedini pljuvali kao veliki promasaj...
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • А не може за Кваљарелу да се каже да је промашај. Оне сезоне када је Дел Нери био тренер нас је реално вукао заједно са Красићем и до његове повреде били смо први на табели, након исте смо нагло пали.
                И даље се он опоравља од исте, ове сезоне доста промњиво игра па се не можеш у потпуности ослонити на њега, тј. или разбија како игра или је толико неприметан да просто док гледаш текму заборавиш да он уопште и игра. Али се надам да ће напокон ухватити континуитет у својим играма (ево ово је иначе трећа узастопна текма у којој он даје голове - Болоња, Данци и сада три Пескари). Иначе он је укупно ове сезоне провео на терену (укључујући и овај меч) 408 минута, постигао је 8 голова, што је у просеку погодак на сваких 51 минут у игри, па ти види ;)

                Last edited by Brajkula; 10-11-12, 23:40.

                Comment


                • E sad pokazuje sav svoj talent i zasto su ga mnogi veliki klubovi trazili , ali Palermo bio najkonkretniji ..

                  Dybala
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • хахах...ја га готивим јер је увек давао лудачке голове
                    Сад јбг, зависи како гледаш, човек игра у Јувентусу, а ја бих рекао да Јуве и није баш мали клуб ;)

                    Last edited by Brajkula; 11-11-12, 13:04.

                    Comment


                    • Ova utakmica se danas mora ispratit



                      Bilo bi mi drago da pobjedi Roma radi Princa iz Rima.





                      Last edited by Rossonero; 11-11-12, 13:34.

                      Comment


                      • Само нека ври ко у казану са ракијом
                        Иначе ко је пропустио најаву моге је прочитати кликом на линк испод

                        Comment


                        • Laaamela , ide 7+ lagano
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            E sad pokazuje sav svoj talent i zasto su ga mnogi veliki klubovi trazili , ali Palermo bio najkonkretniji ..

                            Dybala
                            Brajkula ugrejao si se mnogo od citiranja svakog posta. Dale mislio na moćnog Paula Dibalu koji se doduše ispromašivao u prvom poluvremenu ali je u drugom bilo bolje... Palermo je iznenađujuće dosta platio za njega. Ali isplatiće im se kao Pastore...

                            Lamela u 6. meču zaredom postiže gol. Majstor!
                            Last edited by Il Capitano; 11-11-12, 14:19.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Jaooooj Roma! Dovode golmana direktno iz Urugvaja. A on gori od Radiše Ilića...

                              I nesigurni Stekelenburg je 1000 puta bolji.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Кандрева Иде ово мекано у 4-6
                                Весели Милан опет губи, и то од Фиорентине без Јоветића

                                Клосе, нека црвени Земан
                                Last edited by Brajkula; 11-11-12, 14:48.

                                Comment

                                Working...
                                X