Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Ne znam al meni ova Stramina igra i kako Inter igra uopste ne uliva neko poverenje i sigurnost,mnogo me podseca na Ranijerija i njegove peripetije.Jedva cekam subotu mislim da ce se tu dosta videti koliko je Inter sazreo.
    Али бар узимају бодове, Ранијери и пре њега Гасперини...а то је у неку руку и поента, зар не? Истина је да се муче и да то није тако сјајно и бајно, али руку на срће мучи се и Јуве, само су Рому размонитирали ваљано ове сезоне, остало је све било на суви квалитет, мишиће и систем "повуци потегни", и ето Јуева на челу.
    А и реано вратио је неке играче у живот Страма. Камбијасо разбија у овој сезони, Ранокија сасвим добар, Милито опет даје голове, Касано игра одлично (мада за њега веће заслуге дајем Пранделију), Кутињо напокон "плеше"...морамо и са те стране погледати мало.
    Није то све идеално, али за разлику како је било претходне године где се није знало часног крста, ово је више него одлично, а као што си и сам рекао време ће показати да ли је све случајно.
    И искрено мислим да Интер нема шта да тражи на Јувентус арени, чисти их Јуве као метлом...да се игра у Милану, можда би и имали некакве шансе, овако не видим екипу која ће да добије Јувентус на свом стадиону ове сезоне, бар не у Италији. Тако да то не би било неко мерило....тек меч са Наполијем би можда дао одговор на ово питање, јер је позиција но1 ипак резервисана за Јувентус, ако ништа најозбиљније раде од свих италијанских клубова тренутно.

    Comment


    • Takodje i Ranijeri je imao slicne serije kao sada Strama samo sto je posle takvih serija pobeda uglavnom sledila i serija losih rezultata,videcemo,vreme ce pokazati,po meni Strama takticki jako tanak.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ako nista Inter djeluje borbenije,iskreno igracki kadar je skroman,ali igraci se trude maksimalno i ne izgleda lose uopste
        Их скроман, није баш тако
        Хандановић, Самјуел, Занети, Кабијасмо, Гуарин, Милито, Касано, Паласио, Кутињо, па и повређени Снајдер. Није то баш за категорију "скромно" ;)
        А имају и сасвим солидног Гаргана, Ранокију који је повремени италијански репрезентативац, Алвара Переиру, тебра има ту доброг меса

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Их скроман, није баш тако
          Хандановић, Самјуел, Занети, Кабијасмо, Гуарин, Милито, Касано, Паласио, Кутињо, па и повређени Снајдер. Није то баш за категорију "скромно" ;)
          А имају и сасвим солидног Гаргана, Ранокију који је повремени италијански репрезентативац, Алвара Переиру, тебра има ту доброг меса
          Juvetus ima boljeg igraca na svakoj poziciji u timu,eventualno Inter im parira sa Cambiassom,Handanovicem i Zanettijem,ali generalno skroman kadar.Pricamo o Interu,a ne o Palermu,Inter treba da ima ili najjaci sastav ili barem priblizan Juventusovom,a ovdje to nije slucaj...

          Ovi bolji igraci su bas stari ili nisu vise dobri kao nekad

          Ne mozes da mi hvalis Sneijdera kad on ili ne igra ili je los,Milito promasuje sve zivo,Rodrigo moj miljenik je solidan igrac,Guarin klupa jer je dosta los...skromno prijatelju,mora to dosta bolje
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Да мора мора....али а мсм да то није тако црно као што ти причаш ;)
            Гуарин треба да се још привикне на италијански начин игре, јер није на чизми као у Португалу, где се фудбал добрим делом своди на само шутирање у гол, милијарде нерезонских шутева из даљине краси те утакмице, овде се ипак игра на вишем нивоу, а Итаијани су увек придавали добар значај тактици, мада се сад појавио Конте који не тактизира толико већ изводи свој најјачи тим кад год може, игра своју игру а њој треба противници да се прилагоде, но није то тема. Гуарин, је по мом мишљењу доста добар играч, технички препоткован, и сећам се његових голова и парија у сезони када је Порто освојио Купе УЕФА, у 1/4 су сахранили Виљареал на свом терену, а какав је само гол дао Гуарин Не можемо тек тако отписати тог фудбалера, оставим му времена...јер смо не толико давно за њега причали да је сјајн.
            Снајдера ћу хајде избацити из конкуренције, мсм да је он своје у Интеру одиграо, али исто мислим да он није рекао својју последњу реч, Јунајтед ће са њим одрадити маестралан посао. Али очекујем адекватну аквизицију на тој позицији, Паулињо сепомиње, што је више него добар потез с обзиром да овај момак пружа сјајне партије, а и ти Бразилци су углавном добро пролазили на чизми као и Јућноамериканци уопште.
            Међутим, да је Јуве далеко од њих, као и од свих истина је, али за то су сами криви....имали су победничку генерацију и уместо да су је постепено само надограђивали, маторе играче полако замењиваи иоле млађим, они су успели да сачекају да се та екипа у потпуности потроши. Јбг...
            Такође најављују и изградњу свог стадиона, што је како за њих тако и за лигу одлична ствар, и сви треба да прате пример Јувеа на том пољу поучени сјајним искуством истог.

            Comment


            • Pa nisam ja rekao da je crno,samo da je skromno,pricamo o Interu,mora igracki kadar da bude bolji...

              Dosta je potrosenih igraca,a nisu adekvatne zamjene doveli sto se mene tice.Jeste odlican posao odradjen sa Handanovicem i Juanom Jesusom,dobro tu je i Cassano,ali s njim se nikad ne zna,jeste majstor ali je i budala jbg...
              Last edited by AK47; 31-10-12, 18:15.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Pa nisam ja rekao da je crno,samo da je skromno,pricamo o Interu,mora igracki kadar da bude bolji...
                Истина, али свакако да има простора за напредак, ако их понесу добри резултати, плус неки добар прелазни рок на зиму, па лето, могу они озбиљније да се укључе следеће године у борбу за Скудето....али све је то ако, за сада су далеко.

                БТВ. Јувентусова стартна постава за вечерас
                Buffon; Barzagli Bonucci Caceres; Isla Pogba Pirlo Giaccherini De Ceglie;Bendtner Quagliarella
                Која ротација дакле Конте одмара доста играча за Европу, од стандардних нема Кјелинија, Лиштајнера, суспендованог Видала, повређеног Маркизија, Асамое, Вучинића и Ђовинка - чак седам играча. Поседњи пут када смо ово радили нисмо играли претерано добро, али како год мислим да је ова постава способна да нагази Болоњу, а када у обзир узмем да за исту вечерас не наступа њихов најбољи играч Дијаманти због картона, стекнем још веће уверење у тако нешто.
                Како год рационална одлука, јер битни су нам бодови у ЛШ, где смо једном ногом у "бунару".

                http://www.sportske.net/vest/medjuna...la-101956.html могућа одлагања!
                Last edited by Brajkula; 31-10-12, 18:34.

                Comment


                • Ne mogu sad sve da citam otisao sam sa faksa zbog Interice, zurim da pojedem nesto i da uzivam u ljubavi Serije A

                  Sta bulazni ovaj Akan za Inter Iz pouzdanih izvora znam da mu je jedna zenska osoba pomutila razum.

                  Prebicu vas kao macke ako cujem jednu ruznu rec za voljeni klub
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Ne mogu sad sve da citam otisao sam sa faksa zbog Interice, zurim da pojedem nesto i da uzivam u ljubavi Serije A

                    Sta bulazni ovaj Akan za Inter Iz pouzdanih izvora znam da mu je jedna zenska osoba pomutila razum.

                    Prebicu vas kao macke ako cujem jednu ruznu rec za voljeni klub
                    Volim ja Intericu ociju mi,ali ne moze da zaboravi kakve je igrace nekad imao,mora ovo dosta bolje
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Volim ja Intericu ociju mi,ali ne moze da zaboravi kakve je igrace nekad imao,mora ovo dosta bolje
                      Их некад...док Јуве нису избацили у Серију Б носили су надимак "проклети" (они и Ливерпу), што ти то говори? Или нису били довољно квалитетни или су Јуве и Милан (а некада давно и Рома и Лацио) био преквалитетни?

                      EDIT: Збрисао си са факса и замисли сад одложе текму због кише...хахаха...ал би то журка била
                      Last edited by Brajkula; 31-10-12, 19:46.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Их некад...док Јуве нису избацили у Серију Б носили су надимак "проклети" (они и Ливерпу), што ти то говори? Или нису били довољно квалитетни или су Јуве и Милан (а некада давно и Рома и Лацио) био преквалитетни?
                        Ma bili su jaci Milan i Juventus nema ni zbora od tome,ali opet su igrali jedini,pravi, istinski Ronaldo i ekipa pa mi lakse bilo,sad Gargano,Rodrigo i takvi(nema veze sto ga volim on je ipak solidan);)
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Kako sam plakao kao kisa kad je lezao Fenomen u suzama. Kad tad nisam umro necu nikad. Klinac bio, nije cale mogao da me smiri.

                          Krle ajde da tetoviramo na rebrima grb Intera, ae ae ae ae ae ae ae ae 'oces?

                          Kaljari mi kec na tiketu, idemo breee
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ја сам реално у том старом калчу од играча који нису играли за Јуве највише готивио Рекобу и Накату, који су то мајстори били А волео сам и Кастромана због презимена, некако ми је увек врхунски звучало

                            Изненадио нас Страма вечерас са 4-3-3 Нисам се надао томе искрено.

                            Comment


                            • Mlad je Strama a i promenio je toliko formacija u Interu za ovo malo vreme koliko je trener. Ogroman taktički potencijal ima. A i iskustvo je majka... Za sad obećava dosta.

                              Nema poverenja u Silvestrea uopšte, evo vratio 4 u odbrani.

                              Doktor Kambijaso malo da odmori, u zadnjih nekoliko mečeva je najviše igrao od svih. A i Nagatomu se sprema novi ugovor. Stvarno ima mizernu platu, a i zaslužio je bolji ugovor...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Evo je i nesrecna Roma, Lamela se bas naostrio. Sad ce verovatno da povedu 2-0 a onda neka im je Bog u pomoci
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X