Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Ma da, ali nikakve koristi od toga, kruze nesto, ali nista da naprave konkretno. Yepes je sigurno mogao bolje da sutne. Nekako mi Milan mnogo jadno igra.
    истина, капирам да су клонули са самопоуздањем...нико нема петљу од ових играча на терену...једино можда Ел Шарави, али је неприметан у нападу за сада.

    Comment


    • Заслужено, 1:0, ко други но Ел Шарави, одлична акција, Абате је остао сам на боку, убацио у 16 и Ел Шарави само убацује у гол.
      Иначе, Милан напада целу текму, и за разлику од предходних мечева доста боље стоје на терену.

      Comment


      • Neka su ga zabili,jbg Milan je to ipak... zao mi nekako da skroz propadnu
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Још им сад хапсе Берлусконија, горе није могло да крене по њих.
          Ма ова сезона им је пропала, и Галијани је то сам рекао назвавши је "нулта сезона".
          ипак овакве утакмице морају да добијају.

          П.С. Колико ми је овај Емануелсон неодређен играч, ни најмање ми се не допада.

          Comment


          • Jeste cudan Urby igrac,ali u ovako losem Milanu umije nekad prevagu da donese jer je dobar tehnicki.On je dugo bio lijevi bek,ali je kod Allegria igrao skoro na svim pozicijama i zbog toga je zahvalan,ali i ja ga nesto ne gotivim jer mnogo petlja
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Jeste cudan Urby igrac,ali u ovako losem Milanu umije nekad prevagu da donese jer je dobar tehnicki.On je dugo bio lijevi bek,ali je kod Allegria igrao skoro na svim pozicijama i zbog toga je zahvalan,ali i ja ga nesto ne gotivim jer mnogo petlja
              ма тотално неодређен човек, нити је брз нити је спор, нити је добар дриблер нити је лош, нити је добар техничар нити је лош, нити је бек нити је крило...ма не знам како да га окарактеришем и доста ме потсећа на Босингву, он је тек лудачина.

              Кад је бал нек је и маскенбал!
              http://www.sportske.net/vest/medjuna...je-101443.html
              Last edited by Brajkula; 27-10-12, 21:59.

              Comment




              • Greota za Kataniju...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Истина, Јуве је добио голом из офсајда, али је исто тако Катанији поништен чист гол. На страну то што је Јуве био далко бољи ривал.
                  Такође и Лацију је поништен чисто гол против Фиорентине, Маурија и тада би било 1:1. Овако након два црвена, сумњивог другог жутог Ледезме (фаул је био али за други жути) и чистог Хернанеса, ратоубилачки старт.
                  Судије ове недеље дефинитивно "у офсајду".
                  И да сјајан гол Адема сигурно претендент за гол кола, добар дриблинг и још бољи шут.
                  Иначе Пол Погба је дефинитивно играч на кога Јуве може већ сада да се ослони у извесној мери, а о будућности тек да не причамо.
                  Исто тако Јоветић, класа, одиграо је данашњи меч без грешке!

                  Comment


                  • Interica vecim delom prosla period tranzicije i sad plesemo Serijom A

                    P. S. Kakav je smeker Toni Luka, skidaju mu sa linije loptu i posle 2 napada daje ga levom uz samu stativu.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by condition23 View Post
                      interica vecim delom prosla period tranzicije i sad plesemo serijom a :d

                      p. S. Kakav je smeker toni luka, skidaju mu sa linije loptu i posle 2 napada daje ga levom uz samu stativu.
                      волим када маше ручицом у пределу свог лица :d
                      типичан гол који постиже тони, ни из чега, боља му је била шасна главом када му је лопта скинута са гол линије.
                      било како било најреалнији резултат по мени је био 1:1, мешутим загулили су са црвеним картонима лацијали, висио је гол у ваздуху за њих.

                      интер, озбиљан кандидат да се умеша у борби за врх, довео их је страма на место, више не губе глупо бодове против "слабијих" тимова...ово са болоњом уопште није било лако гостовање.

                      Comment


                      • Brajkulice gledas li Romu kako sabija Udinese
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Brajkulice gledas li Romu kako sabija Udinese
                          Треба да је најмање 2:0 за Вучицу, Освалдо и Ламела. Али "гранде парада ди Бркић" и у другом случају промашај....биће на крају некек контре као против Ливепула;)
                          Иначе, игра Мајкузел биће простора за циркус.
                          Освалдо је тренутно нападач у Серији А који је у најбољој форми.
                          Опет Бркић!

                          Иначе, нема Каванија у постави Наполија, шта ли је са њим?

                          Comment


                          • Kako mi je smijesno sto De Rossi igra desno krilo,covjek je za mene pojam igraca,ali nije ni brz,ni prodoran,a nema ni dribling...ko ce ludom Zemanu znati,barem Pjanic igra od prve minute sto je ocekivano bilo ipak
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kako mi je smijesno sto De Rossi igra desno krilo,covjek je za mene pojam igraca,ali nije ni brz,ni prodoran,a nema ni dribling...ko ce ludom Zemanu znati,barem Pjanic igra od prve minute sto je ocekivano bilo ipak
                              Не игра крило друже, већ у средини Пјанић-Тацсидис-Де Роси, стандардна 4-3-3, испред су Тоти-Освалдо-Ламела.
                              Иначе мени се свиђа Флоренци, прави бокс ту бокс, међутим биће да их пијаница ротира у везном реду.
                              О Де Росију не треба трошити речи, само што га не користи Земан на најбољи начин, а још га и критикује
                              Неће Рому, на крају ће стварно бити кажњени.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Не игра крило друже, већ у средини Пјанић-Тацсидис-Де Роси, стандардна 4-3-3, испред су Тоти-Освалдо-Ламела.
                                Иначе мени се свиђа Флоренци, прави бокс ту бокс, међутим биће да их пијаница ротира у везном реду.
                                О Де Росију не треба трошити речи, само што га не користи Земан на најбољи начин, а још га и критикује
                                Неће Рому, на крају ће стварно бити кажњени.
                                Jesi vidio sta je promasio Lamela

                                Ma ne igra klasicno krilo,ali ispada tako u ovoj Zemanovoj formaciji,pogledaj gdje ga je zabio,uz samu ldesnu aut liniju,ne ulazi unutra nikako
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X