Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Окуражио се Погба, пимпује по терену, сигурно велики играч у будућности!

    Стварно не знам колико голова треба Касерес да постигне као бек да би играо у првих 11, решио је против Милана, против интера и ево вечерас против Наполија, све дерби до дербија. А Конте трпа Асамоу на бок, од једног одличног бокс ту бокс везног прави ништа више од солидног бека, јесте добро отворио сезону, али како мечеви пролазе све слабије, ево вечерас имао је доста простора и ниједан конкретан крос није упутио, све нешто погоди играча испред себе. Деф. Асамоу да ротира у везном са Маркизиом и Видалом а Касерес на бок, само што ће у том случају играти на контра нози јер му је јача десна. Сигурно да фали Јувентусу играч на тој позицији као и тај нападач, Кваљарела није пипнуо лопту, Ђовинко солидан, претио је међутим без голгетерског учинка, Матри такође ни лево ни десно, до душе нађе се некако у шанси за разлику од Кваљареле, без Вучинића није то тај напад дефинитивно!

    Comment


    • Kaseres ne igra prvu zato sto u odbrani ispada ko besan,dzabe golovi ako ne mozes da zaustavis protivnicke igrace,a Asamoah jos nisam video da je neko prosao po tom levom boku.
      Last edited by Layzick; 20-10-12, 18:53.

      Comment


      • Ајмо још један, кад прави овакав педерски фаул.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Kaseres ne igra prvu zato sto u odbrani ispada ko besan,dzabe golovi ako ne mozes da zaustavis protivnicke igrace,a Asamoah jos nisam video da je neko prosao po tom desnom boku.
          Их препумапо си мало Доста боље је играо Асамоа прошле године у Удинезеу у везном реду, ово су сем оних уводних мечева где је био одличан, ништа више нно солидне партије. И ако си приметио у овој 3-5-2 највише се простора прави управо тим бочним играчима, а данас Асамоа није ниједном центрирао како треба, џабе што одрађује у дефанзиви (а он је дефанзивни везни играч и да није Видала сигурно да би играо на његовом месту, међутим сигурно да је Видал у далекој предности, не по игри последњих пар мечева већ по генералној заслузи) кад у офанзиви ништа, а ево данас је баш он имао највише простора и сва његоа истрчавања су се свела на неке покушаје бициклица. Истина ни Касерес није ништа спектакуларно урадио по том питању, али је реално решио меч. Можда и не заслужује да има предност испред Асамоа (а о Лиштајнеру нећу ни да причам, Форест Гамп је играч који ме толико подсећа на Банета Ивановић, доста сличан стил игре), али сигурно да заслужује већу минутажу.
          А и ово "џаба голови" није на месту, то је у осталом циљ игре, дечко је решио те велике мечеве и сигурно да заслужује већи број минута do 178 колико их броји ове сезоне у свим такмичењима.
          Сад капирам твоју поенту, није срећа ни са Касересом лево и мислим да ће јуве довести на зиму играча на тој позицији, Коларов би нам добро дошао, ценим да би му с обзиром на његов стил игре формација 3-5-2 легла као кец на десетку.

          Што се самог меча тиче, велика победа и искрено не видим екипу која нас у овом тренутку може зезнути у борби за скудето, једноставно доминација је на видику ове сезоне!

          Comment


          • Nisam nista prepumpao jer Asamoah igra sjajno na levom strani ove sezone,u defanzivi je sigurno najbolje resenje,sto se tice ofanzive upisao je 3 asistencije ove sezone i gol vise i od Lich-a koji igra na desnoj strani.Sledece stvar,on ne bi igrao na Vidalovom mestu zato sto je covek levonog i moze da zauzme samo Marchisijevu poziciju na sredini terena.Sto se tice Kaseresa,da dzabe golovi ako konstatno kiksas,ova prica vazi iz za Bonucija,dzabe svi golovi ako malo-malo pa zbog tebe dobijes gol,on je odbrambeni igrac i prvenstveno mu je zadatak da zatvori prilaz svom golu a Martin to jako tesko radi,jos jedna stvar,njegovo prebacivanje na levu stranu je prinudno resenje jer igra desnom nogom sto se radi samo u slucaju da nemas drugo resenje u tom trenutku.
            Covek je klupa sasvim zasluzeno i uskace s vremena na vreme kad treba da se zameni neki povredjeni odbrambeni igrac ili kad treba da se odmori neko iz prve postave.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Nisam nista prepumpao jer Asamoah igra sjajno na levom strani ove sezone,u defanzivi je sigurno najbolje resenje,sto se tice ofanzive upisao je 3 asistencije ove sezone i gol vise i od Lich-a koji igra na desnoj strani.Sledece stvar,on ne bi igrao na Vidalovom mestu zato sto je covek levonog i moze da zauzme samo Marchisijevu poziciju na sredini terena.Sto se tice Kaseresa,da dzabe golovi ako konstatno kiksas,ova prica vazi iz za Bonucija,dzabe svi golovi ako malo-malo pa zbog tebe dobijes gol,on je odbrambeni igrac i prvenstveno mu je zadatak da zatvori prilaz svom golu a Martin to jako tesko radi,jos jedna stvar,njegovo prebacivanje na levu stranu je prinudno resenje jer igra desnom nogom sto se radi samo u slucaju da nemas drugo resenje u tom trenutku.
              Covek je klupa sasvim zasluzeno i uskace s vremena na vreme kad treba da se zameni neki povredjeni odbrambeni igrac ili kad treba da se odmori neko iz prve postave.
              Па кажем Асамоа да је отворио добро сезону, и из утакмице у утакмицу све лошије, а ако си га пратио прошле године знаш какве је игре пружао на средини терена. Дефанзива одлична, није да није непрелазан, али све кад се сабере дефанзива му је на врхунском нивоу (мада исто тако му је била и у везном реду), офанзивно сам већ рекао, добар учинак на старту после тога ништа специјално, а и вечерас је био лош, толико лош да на ту позицију убацујеш играча који игра контра ногом. Што се тиче везног реда нема пуно смисла то што си написао, јесте логички, али када се игра у срцу везног реда нема претераног значаја којом ногом играш па с обзиром на то да ти се одређује позиција да ли лево или десно, ето нпр. Маркизио игра десном а игра левог у срцу везног реда (ако ћемо искрено из личног искуства више ти и одговара да играш леву "полутку" а да си дешњак због преноса лопте са једног бока на други дугом лоптом, шута када је уносис у средину итд. једноставно у таквим ситуацијама ти се лопта намешта на десну, но све је то сада ствар тренерове замисли).
              А и када смо код тих киксева, нисам запазио да је Мартин имао неки већи кикс у одбрани од када је поново дошао у Јувентус. Сад вероватно да трпи због тога што има на својој позицији преквалитетног играча Лиштајнера, мада истина је и та да је он пре свега дошао што је ол-раун играч што се одбране тиче, може и споља и у срце одбране и обе позиције одрађује сасвим пристојно, не нешто спектакуларно, већ пристојно, у осталом говоримо о солидном играчу а поента моје приче је да треба да има већу минутажу у ростеру с обзиром на заслуге, а и треба више да ротира Конте јер све више и више почиње да се јавља умор код наших играча, чист пример је Видал. Закључак би био да јувентусу треба играч на тој позицији, а ја лично као идеално решење видим Коларова с обзиром на минутажу истог у Ситију и с обзиром на квалитет, треба Марота да се отвори за истог мада сумњам да ће бити избор ове сезоне с обзиром да у случају његовог довођења исти не би имао право играња у Европи, док и са постојећим играчима можемо да се спрдамо по Италији.
              Бонући. Истина је да зна да киксне, али он по мом мишљењу има предност у односу на конкуренте првенствено због тога што има ту мурноћу кад је лопта код њега, лако се сналази са притиском шпицева у тим ситуацијама, док ето зна некада глупо да испадне на дриблинг, да прода неки пас и тсл.

              Comment


              • Na sta je Milan spao,De Jong im kreira napade

                Hernandes nakon odlicnog driblinga zabija i Lazio vodi 1:0
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Na sta je Milan spao,De Jong im kreira napade

                  Hernandes nakon odlicnog driblinga zabija i Lazio vodi 1:0
                  Ако и вечерас изгубе, мсм да ће Алегри певати "А сад адио", дефинитивно ће им бити неопходна таква нека промена како би се екипа иоле тргла.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ако и вечерас изгубе, мсм да ће Алегри певати "А сад адио", дефинитивно ће им бити неопходна таква нека промена како би се екипа иоле тргла.
                    Citao sam juce neku izjavu Galianija gdje kaze da nema sanse da ga otjeraju,obecali su mu i neka pojacanja u januaru,ali ko ce im znati

                    Lazio mi je mnogo bolja ekipa...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kakav go Candreve
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Citao sam juce neku izjavu Galianija gdje kaze da nema sanse da ga otjeraju,obecali su mu i neka pojacanja u januaru,ali ko ce im znati

                        Lazio mi je mnogo bolja ekipa...
                        Па поштено би било да га оставе, јер реално оставили су га на цедилу продајама Ибре и Силве, као и одласком Седорфа, то је била осовина оне екипе Милана, али искрено сумњам у тако нешто, видећемо.
                        Није ми Лацио нешто спец, симпатична екипа, реалан домет пето место јер су ми далеко испод Јувеа и Наполи, а и како Интер почиње да игра, све су сигурнији, ценим да ће и њима гледати у леђа, а ту ми је и фиорентина испред...дакле пето место што и није толико лош резултат. Али погођена је поента, бољи су од овог Милана што показују и овим шамарањем 2:0 (голчина Кандреве, два врхунска гола вечерас) а и имају ок клупу (Зарате, Едерсон, Заури, Лорик Цана, Роки, Броки).
                        Реално Милан мора да доведе појачања у свим редовима, одбрани, везном реду, нападу....свуда дува!
                        Last edited by Brajkula; 20-10-12, 20:37.

                        Comment


                        • Nema sanse da je Fiorentina ispred Lazija,ovo je mnogo uigranija ekipa sto se mene tice;)
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Nema sanse da je Fiorentina ispred Lazija,ovo je mnogo uigranija ekipa sto se mene tice;)
                            Има истине, али мени се овосезонска Фиорентина баш допада, добри су на свим позицијама (мада и Лацио на том пољу одлично чучи) и биће клање за но4, лично предност дајем Фиорентини, можда нисам у праву, реално Лацио држи ову екипу дужи период и уигранији су, али ценим да ће Јоветић бити превага, очекујем да се попне на број 20 што се голова тиче ове сезоне, а једино што би могло да га зезне по том питању су повреде. Мада опет капирам да и Клосе неће заостајати, плус Хернанес у везном реду...јесте дискутабилно

                            Comment


                            • Ova ekipa je prosle sezone bila vrlo blizu tog 3. mjesta i plasmana u LS,pobjegao im je za 2 boda odlicni Udinese.Svaka cast Fiorentini,ali Lazio za mene ekipa koja ce sigurno u Seriji A napraviti vise,naivna mi je malo Fiorentina,moraju jos dosta da nauce i da se uigraju.Lazio danasnjom pobjedom dolazi na samo -1 u odnosu na Napoli i imat ce 18 bodova,dok je Fiorentina na "tek" 11.Mozda ih ja precjenjujem ali sigurno ce se do kraja boriti za 3. mesto,a to 5. mjesto koje ti spominjes bi sigurno bilo neuspjeh gledano iz njihovog ugla,ne znam zasto bi pristali na manje od prosle sezone kada su ove jos bolja ekipa...
                              Last edited by AK47; 20-10-12, 20:42.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ova ekipa je prosle sezone bila vrlo blizu tog 3. mjesta i plasmana u LS,pobjegao im je za 2 boda odlicni Udinese.Svaka cast Fiorentini,ali Lazio za mene ekipa koja ce sigurno u Seriji A napraviti vise,naivna mi je malo Fiorentina,moraju jos dosta da nauce i da se uigraju.Lazio danasnjom pobjedom dolazi na samo -1 u odnosu na Napoli i imat ce 18 bodova,dok je Fiorentina na "tek" 11.Mozda ih ja precjenjujem ali sigurno ce se do kraja boriti za 3. mesto,a to 5. mjesto koje ti spominjes bi sigurno bilo neuspjeh gledano iz njihovog ugla,ne znam zasto bi pristali na manje od prosle sezone,kada su ove jos bolja ekipa...
                                Па зависи како гледаш, ако погледаш да ће један Милан ако овако настави завршити на пр. 8.месту, њихово пето би било сасвим задовољавајуће (то би било са аспекта реномеа клуба), док ако погледамо тренутну ситуацију и околност да су ту у врху могуће да би били разочарани таквим сплетом околнопси, док би њихово налажење у топ3 на крају сезоне било изненађење на крају сезоне, с обзиром на квалитете ИЈувентуса, Наполија и Интера. А што се бодова тиче, Фиорентина има 11, очекујем победу сутра против Кјева што би било 14 напсрам 18 колико има Лацио, и ако се у обзир узме да је Фиорентина имала тежи распоред (одиграли су мечеве са екипама које претендују за највиши пласман Јувентус, Наполи, Интер, као и са Удинезеом екипом која је прошле сезоне била у топ3) сигурно да разлика од 4 бода на крају и не дође као толико велика ;)
                                Било како било реално је да очекујемо борбу за но4 између ове две екипе.

                                Comment

                                Working...
                                X