Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Probat cu da ti nadjem sta je on rekao o Moggiju,kaze covjek koji mu je unistio karijeru,svjedocio protiv njega na sudu;)
    Уништио кариеру а довео га у најјачу италијанску екипу тада, нисам баш информинс, сећам се да се овај нешто бунио на информацију, а мсм да су га и отерали након довођења Ибре, нисам баш сигуран...било би кул када би ми набавио тај линк, чисто да га мало испрескачем у свом фокусу

    Originally posted by Condition23 View Post
    Kako nije iznenadjenje? Bolonja ne moze da dobije Peskaru a igrali pola sata sa igracem vise, gube od Sijene, Kijeva, jedino sto su preokrenuli protiv Rome koja vodi 2:0 i ne zna da malo stane na loptu. Lagano izgubili od dosta oslabljenog Milana (sto i ne moze da im se zameri s' obzirom na (ne)kvalitet )

    Katanija uzela bod Napoliju i uz ostale utakmice sasvim solidno otvorila sezonu. Ne bih se slozio da je Bolonja kvalitetnija ekipa, cak sam siguran da ce Katanija zavrsiti bolje plasirana.
    Има доста тога и до форме, а што се тиче пораза од Сиене, и Интер је изгубио од исте, нема то никакве везе. Гледао сам меч Болоња-Сиена, имаш и моју анализу на овој страници те текме, прелистај мало уназад, Болоња их је па мало је рећи одвалила што се игре тиче, међутим Пеголо је то вече (као и оно против Интера) имао своју бљесак, одбранио невероватне ствари, и Сиена у свом стилу из бункера, контра, Шут ван 16 Калаја, лопта погађа на путу ка голу Антонсона, мења правац и гол, у супротном би Агљарди то одбранио, такође Болоња је у том мечи играла у доста измењеном саставу, одмарала нпр. Диамантија, Гуарентеа, па и првог голмана Ћурчија. Што се Пескаре тиче, ево и њих, Вајс се повампирио, пењу се узбрдо на табели, неће се они тако лако предати у борби за опстанак, сакупили су 7 бодова, један мање од Катаније.
    Било како било ја ценим да у поређењу ова два тима напад са Диамантијем који је стандардан А репрезентативац и Ђилардином који је на ширем списку, доноси превагу Болоњи, што се у осталом и видело данас, 4:0 не може да буде случајно.
    Last edited by Brajkula; 30-09-12, 19:19.

    Comment


    • Kako je Kambijaso uhvatio volej Sunce ti...
      Bravo Koutinjo.... penal

      Hvala Princu
      Last edited by Condition23; 30-09-12, 20:04.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Да ли се ово Интер залеће ове сезоне?
        Коутињо одличан у првих 15 минута, као и Куардадо на супротној страни, доста опасан у продорима.

        Милито поломи пречку, избаци Ронкагљу као из џипа.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Да ли се ово Интер залеће ове сезоне?
          Коутињо одличан у првих 15 минута, као и Куардадо на супротној страни, доста опасан у продорима.

          Милито поломи пречку, избаци Ронкагљу као из џипа.
          U odnosu na pocetak prosle sezone ovo je uragan

          Volim kad Kutinjo ovako sa samopouzdanjem igra, sto zna da moze da prodje igraca i da nema potrebe da odigra na stranu kad moze da probije po sredini.
          Izgleda mi da je Jovetic nameracio da da gol

          Gre'ota velika za jos jedan promasaj, ne bih voleo da nas ovo kosta. Steta Milito, steta. Posle pola sata je mogao da ima het trik i pomrsi racune Mikoliju.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Ау каква грешка Ронкагље па где је н нашао да изађе на Камбијаса и испадне као што је испао, као неко дете, па и пионири знају да у овој ситуацији треба да изађе средишњи играч, а остала два сузе. Било како било, случајно или намерно испаде на крају добра кација и рутинска реализација Касана. На видику прва победа Интера на Меаци, ако узму ова три, сакупиће 12 бодова колико има и Лацио, и делиће треће место са истим, није то толико далеко од водећих.

            Ромууууло....какав центаршут Пизара, мајсторство, одлична утакмица у првом полувремену, и једни и други сасвим добри.
            Last edited by Brajkula; 30-09-12, 20:28.

            Comment


            • Lepa utakmica za oko... Bice ovde jos golova sigurno. Sve je uradio Handanovic sto je mogao ispruzio se ali nije moglo onde nista vise. Odlican udarac glavom Romula.

              Ne preterujem, Milito je sam mogao 4 gola da da. Kakvu sansu ne koristi
              Last edited by Condition23; 30-09-12, 20:31.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • оно кад је погодио пречку је морало бити гол, са пет метара...не знам што је онолико решио да запне, да је био пола метра иза пребацио би пречку, могао је рутински то да заврши, или боље речено морао с обзиром о ком имену се ради.
                Али ок, оставио је утакмицу колико толико у ребусу, да је све погодио сад бих чачкао фејс вероватно

                Comment


                • Vec sam skocio da proslavim ali brzo sam seo
                  Bice jos golova to je sigurno, dosta brzo stvaraju sanse i poluprilike i jedni i drugi. Racunaj i da Jovetic daje 1 sigurno, ako nista onda zbog jednog clana sa foruma (u pitanju je Sara, veliki Jovetin fan a mozda cak i buduca supruga )
                  Lako je tebi da cackas fejs kad ti je Juventus demolirao Romu a ja bih nastavio da gledam Inter u svakom slucaju ;)
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Лајк за Сару, сви са форума идемо на свадбу
                    Ма јок бре чекирам ја ово до краја, одличан меч, кажем да је Милито одрадио у фулу прво да вероватно не бих гледао меч јер би било 4:1 овако, ценим да ће Фиорентина кренути још офанзивније да бар ишчупа бод, имају квалитет за исти сигурно, не би то било неко превелико изненађење.

                    Comment


                    • S' obzirom na Interove rezultate na domacem terenu, pobeda Fiorentine me ne bi zacudila
                      Nadam se da do toga nece doci, svaku sumnju je Milito mogao da otkloni. Imace Inter dosta prostora za kontre, samo da iskoriste sanse!
                      Kakvi golovi Mikolija i Stevanovica danas


                      P. S. Sara vec vidjena za udaju, pozivnice ocekujemo sa lajkovima ili bez
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        S' obzirom na Interove rezultate na domacem terenu, pobeda Fiorentine me ne bi zacudila
                        Nadam se da do toga nece doci, svaku sumnju je Milito mogao da otkloni. Imace Inter dosta prostora za kontre, samo da iskoriste sanse!
                        Kakvi golovi Mikolija i Stevanovica danas


                        P. S. Sara vec vidjena za udaju, pozivnice ocekujemo sa lajkovima ili bez
                        На то би додао и гол Владимира Вајса, врхунски одрађено, Словенац кида не могу да верујем да га није узео неки бољи клуб од Пескаре, с обзиром да је прошле године и у Еспањолу одрађивао врхунски посао.
                        хахах...која фора играча Фиорентине код слободног ударца, дупли живи зид да Хандановић не види гол, Италијани....никада се неће променити

                        Comment


                        • Brajkula legendo nije on Slovenac nego Slovak,a znao je dobro da podbaci u Espanyolu i cesto je bio klupa,mada jeste odlican tehnicar
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Nema sta, jeste za drugi zuti... Mozda ja zakacio loptu ali videlo se da je preostro. Zasluzen crveni, neoprezno totalno.
                            Romulo je jednom sutnuo iz daljine, tako nebulozno da bih ga odmah izveo iz igre.

                            Mora Inter da iskoristi ovo i upise 3 boda, mora!
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Brajkula legendo nije on Slovenac nego Slovak,a znao je dobro da podbaci u Espanyolu i cesto je bio klupa,mada jeste odlican tehnicar
                              Мистејк....Словак, Словак
                              Подбаци и КР, да не подбаци Владимир Вајс Гледао сам га у Еспањолу кад су играли куп са оним нижеразредним клубом, једини који је нешто предузимао, одличан дриблер у трку, нешто што моје око воли и сигурно да је за бољи клуб од Пескаре

                              Originally posted by Condition23 View Post
                              Nema sta, jeste za drugi zuti... Mozda ja zakacio loptu ali videlo se da je preostro. Zasluzen crveni, neoprezno totalno.
                              Romulo je jednom sutnuo iz daljine, tako nebulozno da bih ga odmah izveo iz igre.

                              Mora Inter da iskoristi ovo i upise 3 boda, mora!
                              Колико је то био глуп старт Родригеза, ништа Нагамото не би ту конкретно могао да уради, једино неки корнер можда...не знам шта је мислио, одбрана Фиорентине криминал вечерас, чак се Томовић и најбоље ту сналази, а и он ништа, пробијају их са свих страна, дува ко на Космају.
                              Last edited by Brajkula; 30-09-12, 21:12.

                              Comment


                              • Samo da nas ne kostaju ovi Militovi promasaji, da ne kazem ziceri

                                Losa partija Jovetica veceras, iako je najbolji igrac Fiorentine ovo je bilo daleko ispod njegovog nivoa. Nadam se da ce Sara da primeni ,,fen'' metodu kad budu kuci posle utakmice
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X