Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I zvanicno Sasuolo i Verona u A.
    U PO za A ce igrati Livorno-Bresa i Empoli-Novara , navijam za Bresu da se vrati.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • http://www.rezultati.com/utakmica/I1...talji-utakmice

      Hhahahah da l je ovo moguce ?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • hahahahahah koja kvota na X majkooo
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          kacio ja na temi fudbal kladjenje jos juce sprdnja , nije namesteno inace
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Meni je drago što se Verona ponovo vraća u Seriju A i što će Verona ponovo imati gradski derbi u A. Voleo bih i ja da se Breša vrati, jer mala je razlika izmedju ta 4 tima koja će se boriti za PO.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Da li će se Strama rasplakati danas?
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Ako ja dobro vidim, a ne nosim naocare, trenutni rezultati vode Violu u LS, barem kvalifikacije, Ljajic 2 komada, covek dominira...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Viola jos ima bolji medjusobni , lepo ja rekoh nakon proslog kola da svasta moze da bude kada zavisite od jednog meca a Milan ce morati do potpunog preokreta zeli li u LS naredne sezone.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Roma i Napoli smorili prvih 40 minuta, zadnji pet minuta popravile utisak, ali sta ces kad Roma ima maloumnike u napadu.

                    Comment


                    • Alegri namerno minira Berluskonija...

                      Lep gol Di Natalea, Udineze opušteno do 2 gola prednosti. Brkić kiksnuo... Ovo je Interu najgora sezona ne samo po broju poraza, nego i primljenih golova.

                      Ljajić strašan. I ti Tole drži Mihajlovića. Govnjivom motkom vas treba najuriti sve...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Da ti jedan od najboljih igraca Serije A ne igra u reprezentaciji, pa to za zatvor odma'...

                        U ovom trenutku Viola ima i jacu gol razliku, i cenim da se to prvo gleda pa tek onda medjusobni, a moguce je i da gresim... Cak iako izjednace, Viola ce da ide u LS, dakle mora pobeda, ili da Viola primi neki gol do kraja, ako je moja postavka pravila u redu.

                        Viola realno ima jako lep sastav, Cuardado, Joveta i Ljajic kao napadacka trojka, mnogo to dobro izgleda...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nope , medjusobni se u Italiji gleda , pricao ja pre par dana , Udine na taj nacin bio bolji od Lacija i isao u LS pretprosle sezone tj kvale za LS
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Onda ga je Milan ugasio...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Srećom Moratiju je došlo iz dupeta u glavu i ponudio je Macariju €3.5m po godini.

                              EDIT: Treba istaći da je Macari i čekao ponudu Intera...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Tri komada Ljajica. Bravo...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X