Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Пенал за Лацио као суза, овог пута Русо није прећутао.
    Занимљива ситуација како је Дагостињо сугерисао Клосеу да наговори судију да промени мишљење као што је то урадио прошле недеље када је дао гол руком, легендарно
    Ледесма 2:0!

    Comment


    • Cist penal za Napoli,odlicna akcija i jos crveni za Sampdoriju...Cavani 0:1
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Dobro pa ga je dao Edison sa kreca

        Gledaj Peskaru sto joj je sudjeno da uzme 3 boda a brat Djila 2 komada, rasni egzekutor
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ако имам праву информацију ово је Каванијев 100. гол у каријери, мада се статистика поједних сајтова разликуј, по некима је то 98., а по некима 100. било како било, свака част за мајстора, близу је да засени и великог Марадону, тренутно има бољи коефицијент од 0.77 гола по мечу, док је Марадона остао на 0.44.
          Аталанта-Торино 1:5, иживљавање, између осталог гол постигао и Ален Стевановић, капирам да ће се наћи на Михајловићевом следећем списку за репку, биће занимљив тај highlights, Аталанта у пп погодила две пречке.

          Comment


          • Napoli je realno jedina ekipa koja moze parirati Juventusu i zbog toga bi radi zanimljivosti lige bilo dobro da dobiju ovo danas
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Atalanta 1 Torino 5
              Kaljari 0 Peskara 2
              Palermo 4 Kijevo 1

              Ne zna se koji je ludji rezultat
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Napoli je realno jedina ekipa koja moze parirati Juventusu i zbog toga bi radi zanimljivosti lige bilo dobro da dobiju ovo danas
                Добијају данас, имају играча више....требало би рутински да приведу крају, али следећа гостовања...врло тешко дају голове у гостима, ево сада са Сампдоријом, мучење, а да не причамо о препрошлом колу када су ремизирали са Катанијом 0:0.

                Originally posted by Miko View Post
                Atalanta 1 Torino 5
                Kaljari 0 Peskara 2
                Palermo 4 Kijevo 1

                Ne zna se koji je ludji rezultat
                Мени скроз реалан, Миколи покида хет-трик и асистенција. Каљари смањио на 1:2, али тешко да ће до икса, има играча мање.
                Иначе доста грубо поподне у Италији, чак четири црвена картона.
                Last edited by Brajkula; 30-09-12, 16:00.

                Comment


                • Palermo vidjen kec... Mikoli het trik sa pola snage Iznenadjenja za mene Torino i Peskara pa cak i ovako ubedljiva pobeda Bolonje nad Katanijom. Ubedjen sam bio u neresen ishod.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Добијају данас, имају играча више....требало би рутински да приведу крају, али следећа гостовања...врло тешко дају голове у гостима, ево сада са Сампдоријом, мучење, а да не причамо о препрошлом колу када су ремизирали са Катанијом 0:0.
                    Gostovanje Cataniji za mene nikad nije prijatno...Sampdorija jos uvijek nije porazena i odlicno su poceli sezonu tako da ovaj rezultat dobija na tezini,a dobili su i Palermo,nije to lose uopste za Napoli...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Palermo vidjen kec... Mikoli het trik sa pola snage Iznenadjenja za mene Torino i Peskara pa cak i ovako ubedljiva pobeda Bolonje nad Katanijom. Ubedjen sam bio u neresen ishod.
                      Ни то није неко изненађење, Болоња прокоцкала бодове прошло коло у Сиени, морали су додатно да запну ово коло, а и Катанија се доста провлачила, нон стоп неки лудачки камбекови, реално је било да их неко преслиша без неких већих проблема, а и Болоња је квалитетнија екипа, напад Ђилардињо-Диаманти није за потцењивање, плус Аквафреска на клупи.

                      Originally posted by AK47 View Post
                      Gostovanje Cataniji za mene nikad nije prijatno...Sampdorija jos uvijek nije porazena i odlicno su poceli sezonu tako da ovaj rezultat dobija na tezini,a dobili su i Palermo,nije to lose uopste za Napoli...
                      Не омаловажавам успех, напротив, одлично 5-1-0 је врхунски скор за прва шест кола, и реално је да су поред Јувеа једини кандидати за врх, само сам навео чињеницу да тешко постижу голове у гостима, и то је факат. Додајмо да је Палермо ушао у сезону у расулу, мада је то више мање за њих и клише, те се променом тренера консолидују, добар резултат данас, те та победа над њима и не носи толику тежину. Али ајде, препустимо то наредним мечевима, биће ту тешких гостовања, два у Торину, Фриули, Фиренца, Милан, Рим, па и Болоња.
                      Last edited by Brajkula; 30-09-12, 16:00.

                      Comment


                      • Звериште, не знам како да опишем данашњу игру Миколија, ако се нешто спектакуларно не деси дефинитивно је он играч кола, а његов
                        четврти гол са пола терена из волеја гол кола!

                        Comment


                        • Kakav go jbt,ne mogu da vjerujem

                          Covjek kojeg je da ne kazem unistio,usporio u razvoju karijere cuveni Luciano Moggi
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Kakav go jbt,ne mogu da vjerujem

                            Covjek kojeg je da ne kazem unistio,usporio u razvoju karijere cuveni Luciano Moggi
                            Зашто тако мислиш, имали су он и Ди Ваио одличну минутажу у том Јувеу с обзиром да су у ростеру били са Трезегеом и Дел Пиером, конкретно Миколи је те сезоне 2004/2005 играо на 25 мечева и дао 8 голова. У осталом није Мођи састављао тим, вршио замене итд. већ Марчело Липи.

                            БТВ. одрађен "Highlights" за ово шесто коло, недостаје само меч Интер-Фиорентина који се игра за непуних 45 минута.
                            Last edited by Brajkula; 30-09-12, 19:03.

                            Comment


                            • Probat cu da ti nadjem sta je on rekao o Moggiju,kaze covjek koji mu je unistio karijeru,svjedocio protiv njega na sudu;)
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ни то није неко изненађење, Болоња прокоцкала бодове прошло коло у Сиени, морали су додатно да запну ово коло, а и Катанија се доста провлачила, нон стоп неки лудачки камбекови, реално је било да их неко преслиша без неких већих проблема, а и Болоња је квалитетнија екипа, напад Ђилардињо-Диаманти није за потцењивање, плус Аквафреска на клупи.
                                Kako nije iznenadjenje? Bolonja ne moze da dobije Peskaru a igrali pola sata sa igracem vise, gube od Sijene, Kijeva, jedino sto su preokrenuli protiv Rome koja vodi 2:0 i ne zna da malo stane na loptu. Lagano izgubili od dosta oslabljenog Milana (sto i ne moze da im se zameri s' obzirom na (ne)kvalitet )

                                Katanija uzela bod Napoliju i uz ostale utakmice sasvim solidno otvorila sezonu. Ne bih se slozio da je Bolonja kvalitetnija ekipa, cak sam siguran da ce Katanija zavrsiti bolje plasirana.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X