Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi sto prave ovakve klipove nek pogledaju iz drugog ugla kamere, pa ce vidjeti kako mu je ovaj stao kopackom na nogu. Pretjerao je sa glumom, ali je bio nagazen.

    DDR-ova igra je bila ocajna, stvarno lose izgleda na terenu.

    Comment


    • Де Роси врло вероватно разочарење сезоне, тешко да је две добр партије везао и можда је ово последњи тренутак да га управа Роме уљуља некоме за 30 милиона на конто имена и тај новац уложе у појачавање остатка екипе, јер овакав Де Роси уопште не доприноси тиму ништа више од нпр. једног Бредлија или Флорензија, па се самим тим поставља питање његовог постојања ту са платом од око 6 милиона годишње (ако се не варам).

      Comment


      • Bas tako, gledam De Rosija sinoc i ne verujem, sramota ! Nego, dal' moze Palermo do 3 boda vcrs protiv Udina ?
        Jedan klub vredi onoliko koliko vrede njegovi navijaci !

        Comment


        • Па шта знам, Удинезе је екипа која је тренутно уз Јуве у најбољој форми у лиги, везали су пет победа и ово би могло да им буде шеста. Али са друге стране у првом делу Палермо се изузетно држао на Фриулију, водио 1:0 до самог краја, имали играча мање и на крају ипак потклекли, али узели бод. Међутим, и Удинезе је у том периоду био у некој кризи, велики број повреда те самим тим ни они нису скупљали неке бодове.

          Доста, дискутабилна текма дакле и сва три знака некако долазе у обзир, сад....мада ко типује на Палермо мора да се води политиком да је овом клубу управо овај меч последњи воз у борби за опстанак, бодови једнако живот.

          Видећемо.

          Comment


          • Milan ako ne potvrdi Alegrija za narednu sezonu stvarno će biti smešni...

            A Inter u 2013. u Seriji A na 17 mečeva ima 9 poraza. Lakše će biti Strami naredne sezone da uvede Inter u LŠ bez igranja LE.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ograničeni Inter izdominirao protiv Lacija a gubi 2:1. Smešno poluvreme...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Idi bre u qrac Riki, od sjaja do očaja...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Opala

                  Ovaj majstor mi je jedan od samo par gotivnih igraca u ovom mrskom klubu :

                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Смејали се мени кад сам хвалио Оназија и то на дефанзивном пољу....мада и он ме је пљунуо оним цревним у Турској.
                    Прегаресиван батица, а свега нам 20 лета, догодине стартних 11, лако, међу Лацијалима.

                    Comment


                    • Sjecam se ja kad si ga ti hvalio protiv Fenera

                      Dobar je , ja kad god sam Lazio gledao pokazao se bas bas dobro , A Inter tone sve dublje i dublje ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • И против Фенера и против Шваба. Дао гол Штутгарту, Меси да му позавиди, мајсторија, нисам ја ту ништа измислио и преувеличао.

                        Ма не треба Интер сада претерано коментарисати и критиковати, пола повређене екипе, пропала сезона, отаљавају ово до краја....само је фрка што ће све да погубе, али кога је опет брига. Капирам ни њих саме.

                        Comment


                        • Lepo je dobio Palermo cccc strasno. S obzirom da igraju sl kolo protiv Fiorentine kojoj trebaju bodovi, a Djenova igra kuci protiv smesnog Intera kome ne treba, moze biti papa za Sicilijance ....
                          Jedan klub vredi onoliko koliko vrede njegovi navijaci !

                          Comment


                          • Originally posted by sinda 91 View Post
                            Lepo je dobio Palermo cccc strasno. S obzirom da igraju sl kolo protiv Fiorentine kojoj trebaju bodovi, a Djenova igra kuci protiv smesnog Intera kome ne treba, moze biti papa za Sicilijance ....
                            Испао Зампарини, готово весеље за Палермо.

                            Па није да Фиорентини требају бодови, будимо реални мало ко очекује да Милан киксне до краја обе утакмице против Роме и Сијене те да их ови престигну. Решено је то питање позиције три, тачније, може се рећи да су сва питања решена осим позиције број 5 која води у ЛЕ и за коју се боре Удинезе, Лацио и Рома.

                            Лацио у правом тренутку подигао форму након катастрофалних партија, зашто правом, па ближи им се утакмица сезоне, тј. финале Купа са градским ривалом.

                            Comment


                            • Navijači mogu da budu ponosni na izdanje Intera sinoć. Napadački su igrali, veliki broj prilika stvoren, Lacio je presrećno uzeo 3 boda. I to ovaj ograničeni Inter. Strama ovo treba da ti bude osnova... Čovek je rekao da će naredne sezone Inter biti ofanzivniji, igrači će po linijama stojati koji metar napred i naravno bilo bi lepo da se zadrži ova postava sa 4 u odbrani ako nije problem.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Radovanovic: Livaja se smejao dok sam krvario , a bio mi kao brat !

                                Comment

                                Working...
                                X