Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Љајића мења готово увек, мислим да ниједан меч није почео и исти завршио на терену, тј. да је био унутра целих 90 минута. обично га мења у 60. и мислим да би и данас тако само да се Јоветић није повредио, шта је разлог не знам, али није битно како овј игра, врхунски или лоше, Љајић је обавезан за замену.

    Иначе, овају Куардадо се помиње као појачање Јувентуса на позицији десног бека, лично бих волео, ванземаљац, он и Лиштајнер да се ротирају, па може ли боље од тога у Италији ?

    Comment


    • Bas sam htio da kazem da bi Kolumbijac legao odlicno za tu WB poziciju u Juventusu,ali nesto mislim da Fiorentina nece uopste prodavati igrace tako lako,a pogotovo ne Juventusu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ajde sve ti jebem sviraj im jos jedan penal...

        Spoiler

        Comment


        • Cuardado se ubio za Juve, ali sta ce vam brat pored Lichta ??? Glupo da on bude za rotaciju... Bolje vi trazite levog spoljnog, mada se meni licno Kwadwo svidja kako igra, samo se plasim da se njegov potencijal na poziciji veznjaka ne ugusi, jer sam ga gledao tu par puta, ali zver je to, sve zivo pokriva...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Љајића мења готово увек, мислим да ниједан меч није почео и исти завршио на терену, тј. да је био унутра целих 90 минута. обично га мења у 60. и мислим да би и данас тако само да се Јоветић није повредио, шта је разлог не знам, али није битно како овј игра, врхунски или лоше, Љајић је обавезан за замену.

            Иначе, овају Куардадо се помиње као појачање Јувентуса на позицији десног бека, лично бих волео, ванземаљац, он и Лиштајнер да се ротирају, па може ли боље од тога у Италији ?
            Ljaljkan nece da zapinje do kraja zato ga i izbacuje. Odradi posao i izadje napolje. Gospodin.

            Ne bih voleo nikako Kuardada na beku jer mi je velika steta da ovakva agilnost i dribling spavaju dalje od napada Meni je on klasicno krilo... Lagano inside forward.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Cist penal nije sviran Milanu sada.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Kako ovo moze da ne svira , metar ispred njega , stidi se bijednice ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Cist penal nije sviran Milanu sada.
                  Sa ovakvim sudjenjem ovaj bod je velik kao kuca , kakav lopovluk.

                  Sve ti jebem za danasnje sudjenje Paolo Tagliavento..

                  Spoiler
                  Last edited by Rossonero; 07-04-13, 13:32.

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Cuardado se ubio za Juve, ali sta ce vam brat pored Lichta ??? Glupo da on bude za rotaciju... Bolje vi trazite levog spoljnog, mada se meni licno Kwadwo svidja kako igra, samo se plasim da se njegov potencijal na poziciji veznjaka ne ugusi, jer sam ga gledao tu par puta, ali zver je to, sve zivo pokriva...
                    Може он и на АМР, мисли Куардадо, па да ротирамо формацију 4-3-3, јуче Конте изјавио да би извео 4-3-3 да је Пепе здрав јер једино он у реостеру може на АМР.
                    Асамоа звер, али јако ограничен у нападу, он је ДМЦ и ја бих почео и да га користим ту, ротација са Видалом, чак у репрезентацији Гане на АКН је играо и АМЦ и дао један гол колико се сећам. Не може он у везни ред поред МВП и плус Погбе, ротација нека са Видалом, Погба да се ротира са Пирлом, а Поли који долази на лето са Маркизиом. Падон, Ђакерини и екипа да се дају на тржиште.

                    Originally posted by Condition23 View Post
                    Ljaljkan nece da zapinje do kraja zato ga i izbacuje. Odradi posao i izadje napolje. Gospodin.

                    Ne bih voleo nikako Kuardada na beku jer mi je velika steta da ovakva agilnost i dribling spavaju dalje od napada Meni je on klasicno krilo... Lagano inside forward.
                    ЉаЈић Конда, јбг и ја сам једва научио, Крле ме исправљао мали милион пута, дакле Ј не Љ, малопре сам и твог кума опоменуо
                    Куардадо идеалан бек за 3-5-2, то је више везни играч, него бек, тачније all-round неки играч, и горе и доле.

                    Одрадише ови Х, права ствар за твоју Интерицу, само да победите данас Германа великог, Ћигаринија, Бонавентуру и ко.

                    Originally posted by Rossonero View Post
                    Sa ovakvim sudjenjem ovaj bod je velik kao kuca , kakav lopovluk.
                    Ја не бих тако рекоа, лик вас је частио са играчем више, оно црвеног није видело ни на ТВ-у, сад што ви не можете да нагазите ове са играчем више 60 минута вам није Тагљавенто крив, Фиорентина је са тим дефицитом била па равноправан тим на терену са вама, мало се осећала тај дефицит играча мање.
                    Last edited by Brajkula; 07-04-13, 13:35.

                    Comment


                    • Pa jebo crveni , ako je kasnije donio 2000 odluka protiv Milana ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Pa jebo crveni , ako je kasnije donio 2000 odluka protiv Milana ..
                        Има и тога, али Милан је требао да исконтролише ово прекаљено, играч више и ти дозволиш да се више игра на твојој половини, о томе ја говорим, не сме противник, какав год да је да приђе 16 метара када ти имаш играча више, то је огромна предност, ја када бих бирао између 0:2 и играча мање од 30 минута изабрао бих 0:2, тако некако.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          .ЉаЈић Конда, јбг и ја сам једва научио, Крле ме исправљао мали милион пута, дакле Ј не Љ, малопре сам и твог кума опоменуо
                          Куардадо идеалан бек за 3-5-2, то је више везни играч, него бек, тачније all-round неки играч, и горе и доле.

                          Одрадише ови Х, права ствар за твоју Интерицу, само да победите данас Германа великог, Ћигаринија, Бонавентуру и ко.
                          Ma znam bre da je Ljajic nego se psrdam lepse zvuci Ljaljkan nego Ljajkan
                          Jeste Kuadrado i gore i dole ali mnogo bolja stvar da ima pozadi jednog sad pricam sa Asprijem i Krsmom Klinsmanom... Ne mozes mu nista gore, bas kompletan igrac za krilo.

                          Kao sto nije bio penal nad Ljajicem tako nije ni ovo crveni:
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ma naravno , to je tacno .. Sami su krivi za vecinu toga , ali ovo na kraju stvarno , metar covjek od Roncaglie i vidi da igra rukom , ne zeli da svira .. Fuj ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • @ Brajkula

                              Zamolio bi te da ne citiras moje postove , niti da se obracas meni.

                              Ja sam davno rekao da necu s tobom voditi nikakvu raspravu , jer u vecini slucajeva nisi nimalo realan.

                              Kontao sam te blokirat , ali posto si Moderator znaci nije moguce.

                              Ali vecinu tvojih postova ne citam tako da...

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Jeste Kuadrado i gore i dole ali mnogo bolja stvar da ima pozadi jednog sad pricam sa Asprijem i Krsmom Klinsmanom... Ne mozes mu nista gore, bas kompletan igrac za krilo.

                                Kao sto nije bio penal nad Ljajicem tako nije ni ovo crveni:
                                Мислим да си видео овај гол из прошле сезоне, иначе мислим да је исти проглажен за гол године, Куардадо био позајмљен Лећеу, али не из Фиорентине већ из Удинезеа, дакле брат се није баш нешто претерано добро котирао до ове сезоне иако је готово увек игра сјајно, најјбољи играч Леће прошле године, јесу испали, али бити најбољи и у пљувању у даљ није лако.


                                Што се тиче црвеног, циркус колорадо ситуација, као и за још пар одлука на рачун ових или оних, Тагљавенто поприлично подбацио и има среће што једна од ових екипа данас није Јувентус, јер би га у медијима разапели као Исуса.

                                Originally posted by Dale View Post
                                Ma naravno , to je tacno .. Sami su krivi za vecinu toga , ali ovo na kraju stvarno , metar covjek od Roncaglie i vidi da igra rukom , ne zeli da svira .. Fuj ..
                                Е, то ти ја причам.

                                Comment

                                Working...
                                X