Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја бих похвалио овог брата, откровљење лиге, дечко кида и треба Морати да размисли у овом правцу да нпр. њега доведе ако ништа класа је за Скелотоа

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Ovo malo sto pratim Kambijaso u zadnje vreme sve cesce ulazi s klupe.
      Juan Jesus dobar stoper ? Ozbiljno ? Pa on ni u Partizanu ne bi u 11 bio.
      A da li znas na koliko je utakmica ove sezone Kambijaso bio starter...ukucaj slobodno pa pogledaj.

      3.put ti pisem da se ne sprdas sto se Zuana tice, vredjas dosta ljudi koji prate Seriju A. Povezi par utakmica i fokusiraj se na njegovu igru, ne moras da gledas faze kad je Inter u napadu nego samo dok se brane. Ako i tada napises da je on rupa onda si stvarno kapiten Igokee bez problema.
      Last edited by Condition23; 10-03-13, 22:52.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ono sto sam ja gledao bio je rupa , gledao sam mogu reci solidan broj meceva Intera ove sezone , pa evo samo vidi prosle nedelje protiv Katanije kako je to izgledalo , dosta meceva igra lose , svaki 7-mi solidno , Kivu-Ranokija mora biti stoperski tandem.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Ono sto sam ja gledao bio je rupa , gledao sam mogu reci solidan broj meceva Intera ove sezone , pa evo samo vidi prosle nedelje protiv Katanije kako je to izgledalo , dosta meceva igra lose , svaki 7-mi solidno , Kivu-Ranokija mora biti stoperski tandem.
          Nisi gledao Inter sigurno i pod solidnim brojem meceva verovatno racunas 3-4. Kivu moj brat ne moze da se sastavi jeste da ga volim ali njegovo je proslo. Samuel bez premca najbolji stoper samo sto ga jebu povrede i godine, mogao je bez problema da iznese ovu sezonu. Kivu - Ranokija promaja na sve strane.
          Eno pohvalio sam te u koMANDAntu <3
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Nisi gledao Inter sigurno i pod solidnim brojem meceva verovatno racunas 3-4. Kivu moj brat ne moze da se sastavi jeste da ga volim ali njegovo je proslo. Samuel bez premca najbolji stoper samo sto ga jebu povrede i godine, mogao je bez problema da iznese ovu sezonu. Kivu - Ranokija promaja na sve strane.
            Eno pohvalio sam te u koMANDAntu <3
            Samuela sam totalno zaboravio , daleko je najbolji stoper kod vas. Nije bre Juan kvalitet , gde ti vidis njegov kvalitet , duva na sve strane , covek je promaja teska a u napadu da ne pricam , on ni mene ne bi prosao a tek ozbiljnije igrace s foruma od mene...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Au Miko , ali ga i ti znas pretjerati .

              Cuj Juan Jesus smijesan stoper , strasno za procitati
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Au Miko , ali ga i ti znas pretjerati .

                Cuj Juan Jesus smijesan stoper , strasno za procitati
                Tvrdis da je bolji od Ranokije ?
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ne tvrdim , samo tvrdim da nije smijesan stoper .

                  Njih dvojicu nemam namjeru porediti , jer ih gotivim ono bas obojicu i to je jedna od stvari koje su mi dobre kod Strame , sto forsira njih dvojicu kao CB-ove
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • OK i ja sam preterao malo , nije smesan ali daleko je on od dobrog stopera , mora jos da uci
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Samuela sam totalno zaboravio , daleko je najbolji stoper kod vas. Nije bre Juan kvalitet , gde ti vidis njegov kvalitet , duva na sve strane , covek je promaja teska a u napadu da ne pricam , on ni mene ne bi prosao a tek ozbiljnije igrace s foruma od mene...
                      Која је ово сад фора ? Какав напад и пролажење, па човек је штопер

                      Видим помиње се Ранокија, е он је мени прецењен штопер, овај мали бразилац има потенцијал опасан, бољи ми је Маркињо из Роме, али и овај брат може бити добар, сличан стил игре као Кјелини, на снагу.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Samuela sam totalno zaboravio , daleko je najbolji stoper kod vas. Nije bre Juan kvalitet , gde ti vidis njegov kvalitet , duva na sve strane , covek je promaja teska a u napadu da ne pricam , on ni mene ne bi prosao a tek ozbiljnije igrace s foruma od mene...
                        Pa sta ce njemu napad Sunce ti ja bih voleo da si mi mladji burazer da se smejem po ceo dan. Cak je on tehnicki i odlicno potkovan za jednog stopera. Tek ce da bude igracina, po meni bas odlican defanzivac i sada a '91 je.

                        Originally posted by Mr.M View Post
                        Tvrdis da je bolji od Ranokije ?
                        Kakve to sad veze ima sa Ranokijom? Rekao si da je Zuan rupa i odjednom je uporedjivanje sa Ranokijom tvoj argument da je rupa Ti si Bog <3
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ajde evo obecavam ti sledece kolo igrate sa Sampdorijom cini mi se , praticu Zuana celi mec i dadnem ocenu , po meni je Zuan u konkurenciji Samuel,Ranokija,Kivu,Zuan najlosiji , uvek bi pre stavio Kivua. Odoh spavati, nemam inspiracije vise
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Ajde evo obecavam ti sledece kolo igrate sa Sampdorijom cini mi se , praticu Zuana celi mec i dadnem ocenu , po meni je Zuan u konkurenciji Samuel,Ranokija,Kivu,Zuan najlosiji , uvek bi pre stavio Kivua. Odoh spavati, nemam inspiracije vise
                            Румун сада по квалитету није ни за нашу Јелен Супер Лигу, очај !


                            Гледај ти ову рекацију, ја овако нешто нисам видео од Кошијелнија кад му је распали Торес дао гол, веома редак потез и на овим нашим, назовимо, теренима по Србији.
                            Лупеташ мало Микулице, слабо си ти пропратио Интерицу ове године ;)

                            Comment


                            • Moram priznati onda da sam pogresio , ipak moram postovati misljenje doktora za ovu ligu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ево ти још једна реакција, човек смешан и мислим да му је ово последња сезона у некој иоле озбиљнијој лиги


                                ЕДИТ:
                                Гле мој брат Погба како се шегачи, искидао данас опет, играч меч и човек који је најзаслужнији за данашња три бода

                                Last edited by Brajkula; 11-03-13, 00:55.

                                Comment

                                Working...
                                X