Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    једино ту можда пролази везни ред, шпиц и одбрана криминал
    Prije "samo 5,6 godina imali su bolesno jaku ekipu,ovo danas je sramota.Sto kazes hajde Montolivo,Nocerino i Boa su dobri igraci,ali odbrana nikad gora,nikad...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ali da se ne zezamo Montolivo i Nocerino su dobri igraci i nista vise od toga.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Caceres, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie, Matri, Vucinic

        Bogu hvala, pa je Djovinko na klupi
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Prije "samo 5,6 godina imali su bolesno jaku ekipu,ovo danas je sramota.Sto kazes hajde Montolivo,Nocerino i Boa su dobri igraci,ali odbrana nikad gora,nikad...
          Монтоливо и Боатенг и иза Ноћерино, Де Јонг, Амброзини...да додамо и Ел Шаравиа и Емануелсона који нису прави шпицеви, већ више нека офанзивна крила, то је сасвим добро.
          Одбрана са Јепесом и Запатом је за једно Удинезе нпр. неку екипу која је ни горе ни горе, ни у врху нити кандидат за испадање, шесто, седмо место...Милан са таквом одбраном нема шта да тражи у борби за место које води у ЛШ. Што се напада тиче, чекам повратак Пата, али на њега се тим никада не може ослонити с обзиром на све чешће повреде.
          Originally posted by asprilja View Post
          Ali da se ne zezamo Montolivo i Nocerino su dobri igraci i nista vise od toga.
          Хајде за Ноћерина, није то атрактиван играч, али дефанзиву одрађује сасвим одлично, што му је капирам и посао, док је Монтоливо показао своју класу на ЕП, да се не лажемо...

          Comment


          • Montolivo je za mene odlican igrac jer gotivim onakav tip igraca,Nocerino je solidan i on odradjuje posao dosta dobro...

            Iskreno Emmanuleson mene nervira,a De Jong mora igrati sa majstorima u vezi da bi dosao do izrazaja,iskreno nije im on potreban bio
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Heartbreak View Post
              Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Caceres, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie, Matri, Vucinic

              Bogu hvala, pa je Djovinko na klupi
              Опа нема Маронеа!? Медији су га толико најављивали за овај меч и на крају "фосна", мада ми је све то било чудно јер убацити Маронеа коме је примарна позиција у вези, а на клупи оставити Лусија, је све само не резонски, поготово кад играте против Роме. А на поштеди су и бекови, Лиштајнер очекивано, док ме је изостављање Асамое изненадило, али ок битна је утакмица и у уторак.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Montolivo je za mene odlican igrac jer gotivim onakav tip igraca,Nocerino je solidan i on odradjuje posao dosta dobro...

                Iskreno Emmanuleson mene nervira,a De Jong mora igrati sa majstorima u vezi da bi dosao do izrazaja,iskreno nije im on potreban bio
                па с обзиром да имају Ноћерина и Амброзинија, боље да су те паре дали за неког штопера, јер то је гореће место у тиму, ако ништа бар по Италији има тих симпатичних младих играчића на тој позицији, сваке сезоне искоче по два, три....ево ове се већ истиче Аргентинац Ронкагља из Фиорентине, одличан играч.

                Comment


                • Originally posted by Heartbreak View Post
                  Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Caceres, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie, Matri, Vucinic

                  Bogu hvala, pa je Djovinko na klupi

                  Sad kad mi treba za pare nema mog brata Kvaljarele.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Добар је и Матри, ценим да ће он да одради добар посао вечерас.;)
                    А и некако ми је компактнији напад Вучинић-Матри, него Кваљарела (Ђовинко)-Вучинић пошто су ова тројица исти типови нападача, доста слични играчи, с тим што је Вучинић класа!

                    Comment


                    • Meni je iskreno tegoba gledati Matrija,pravi onaj prosjecni Zabar za npr Cagliari gdje je i i igrao i takve klubove,ne za Juve...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Meni je iskreno tegoba gledati Matrija,pravi onaj prosjecni Zabar za npr Cagliari gdje je i i igrao i takve klubove,ne za Juve...
                        Веруј ми да би Милану нпр. одлично дошао ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Веруј ми да би Милану нпр. одлично дошао ;)
                          Ma ne bi,nista on nije bolji od Pazzinija,isti tip igraca...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ma ne bi,nista on nije bolji od Pazzinija,isti tip igraca...
                            Ма где бре, Пацини се вуче као пребијен пас....мртав играч, баш ништа не ради на терену.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ма где бре, Пацини се вуче као пребијен пас....мртав играч, баш ништа не ради на терену.
                              Iskreno meni Matri potpuno isti,kad se samo sjetim utakmice Genoa-Juventus sve mi je jasno,bas tako kako si opisao Pazziniha + ocajan prijem lopte i promasene dvije dobre prilike...hitno ga se rijesiti i dovesti napadaca,pravog,ozbiljnog
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Iskreno meni Matri potpuno isti,kad se samo sjetim utakmice Genoa-Juventus sve mi je jasno,bas tako kako si opisao Pazziniha + ocajan prijem lopte i promasene dvije dobre prilike...hitno ga se rijesiti i dovesti napadaca,pravog,ozbiljnog
                                свакако да нам треба доста бољи, поготво ако имамо неке амбиције у ЛШ.
                                Сумњива ситуација, да л је било у или ван 16, оборен Маркизио...

                                Comment

                                Working...
                                X