Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Nije.Alegri je rekao Pirlu da nece igrati prvu postavu jer mu ne odgovara na toj poziciji,zato Pirlo nije produzio ugovor.Pricao je o tome par puta vec.
    Al' nesto mi je u glavi i Galijani koji mu je valjda nudio jednogodisnji ugovor a Pirlo trazio dvogodisnji. Ili je to bilo za nekog drugog igraca?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Koliko se ja secam, to je zajebao Galijani. Mozda gresim.

      Alegri je majstor, malo ko bi ovako podigao ekipu posle odlaska onakva dva superstara i onakvog starta.
      Koliko se ja sjecam Allegri nikako nije bio fan Pirla i nije htio da sprijeci njegov odlazak,a mogao je;)
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Koliko se ja secam, to je zajebao Galijani. Mozda gresim.

        Alegri je majstor, malo ko bi ovako podigao ekipu posle odlaska onakva dva superstara i onakvog starta.
        to oko Pirla je splet jako cudnih okolnosti, nije to nicija greska:
        1. plata od 6 miliona, veliko opterecenje za klub
        2. vise povredjen nego zdrav
        3. nikako nije uspevao da pronadje formu
        4. nije se uklopio u Alegrijeve zamisli

        sve su to valjani razlozi da bi se oslobodili igraca, niko nije mogao da pretpostavi da ce da se preporodi tako da niko nije kriv... desava se to ponekad, eto Torres npr plate ga 50 miliona ili vec koliko i on propadne, tako i ovo, das dzabe igraca on eksplodira

        Alegri je veliki majstor i nadam se da nece otici u Romu na kraju sezone kao sto se prica nego da ce produziti ugovor
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Bas danas drugu pricam kako mi se dopao ovaj Ibarbo iz Cagliarija,evo dva gola danas covjek dao...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Palermo Serie B

            Comment


            • Zamparini hvata prelaze na kladionici posto se ocigledno oprostio od Serie A
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • To je prvenstveno greska Alegrija koji ga je izbacio iz prvog tima da bi igrali Bomel,Ambrozini itd itd.Druga stvar je oko ugovora zato sto Milan nije hteo da mu da vise od jedne godine ugovora,to je greska u proceni Galijanija.Hvala im na tome,izgubiti WC igraca kakvih na svetu ima da nabrojis na prste jedne ruke za 0 evra je greska celog kluba,od trenera do predsednika.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Bas danas drugu pricam kako mi se dopao ovaj Ibarbo iz Cagliarija,evo dva gola danas covjek dao...
                  Tricak je zabio.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Kako igra Vucinic,pitanje za ove sto gledaju Juventus?

                    Cavani ocajan u posljednje vrijeme,vrijeme je da se ide...evo Ibarbo majstor jos jedan go
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Igra kao da je juce stuk'o 3 litre vinjaka,upravo je izasao,usao Kvalja.

                      Comment


                      • Slabo je igro i izasao je sad.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Igra kao da je juce stuk'o 3 litre vinjaka,upravo je izasao,usao Kvalja.
                          Mogao je realno dosta puta Conte da pusti Quagliarellu da igra umjesto Mirka i mislim da bi bolje prosli,a iza eto Giovinco...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Nesto je srao kad su ga izveli protiv Milana i od tada ga Conte slabo ubacuje.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Parma u 7 minuta 3 komada dala Torinu , 2xAmauri i Sansone
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • kako to Parma smekerski resava kao nekad
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X