Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mjuriel samo za mog brata Brajkulu
    sigpic

    Comment


    • Ako Napoli danas ne pobedi u Veroni a sve su prilike da nece moze slobodno da se oprosti od 2-ge pozicije , bice na -2,3 od Milana a sa ovakvom igrom tesko da mogu da u narednih 10 kola osvoje 4 boda vise od Milana. Mislim da ce i iz 3 ispasti ali otom potom.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • udri CHIEVOOOO
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Odavno nisam gledao indolentniji Juventus,ovo je tako netipicno za Kontea,bice neko jeban na poluvremenu.

          Comment


          • Vjerovatno ce dobiti ili Inter ili Lazio veceras tako da Napoli dovodi u pitanje uopste svoj plasman u LS,a u kakvoj su formi ne bi me uopste cudilo da se ne plasiraju...a onda Cavani i Hamsik odose skoro sigurno
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Cisto sumnjam da Cavani nece otici na leto , usli ili ne usli u LS
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Inter verovatno, Lazio malo teze ali svejedno Napoli je zakomplikovao sam sebi situaciju... bice guzva za to 3. mesto, pod pretpostavkom i nadom da ce moj Milan biti 2
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ma ako se plasiraju u LS imaju nekakvu sansu da ga zadrze,ako ne ode on sigurno...

                  Inace koji paradoks jbt Milan koji je u prvih 8 kola izgubio cak 5 utakmica ce na kraju zavrsiti vjerovatno na mjestu broj 2,bravo za Allegrija,nisam htio ni na pocetku sezone da ga pljujem jer mi se svidja kako radi.Samo je ono za Pirla zajebao,ostalo sve dosta dobro radi sto se mene tice
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ja sam ocekivao da ce se Milan vratiti i gurao na kladzi stalno dok su kvote jos bile dobre , ludo bi bilo da Milan ne udje u trku za LS , glavni problem je bila adaptacija , trebalo je dosta vremena da se uklopi , dosta novih igraca , odlazaka/promena , cuo sam negde da je Milan promenio oko 30 igraca tj otislo toliko preko leta/zime , naravno tu se racunaju i oni sto su bili na pozajmicama ,njih je oko 10-15 bilo. Ja se nadam da ce Lacio izvuci kvale za LS iako ce ici malo teze , nikako mi nije jasno , koliko god dobro u zadnje vreme igraju u LE toliko su losiji u ligi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Lazio se upustio u zajebanu trku,igraju na tri fronta a nemaju klupu za takav manevar,bice jebeno...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Kako covjek odbrani Cavaniju penal

                        Kao Buffon Tottiju prosle sezone skoro identicno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ma ako se plasiraju u LS imaju nekakvu sansu da ga zadrze,ako ne ode on sigurno...

                          Inace koji paradoks jbt Milan koji je u prvih 8 kola izgubio cak 5 utakmica ce na kraju zavrsiti vjerovatno na mjestu broj 2,bravo za Allegrija,nisam htio ni na pocetku sezone da ga pljujem jer mi se svidja kako radi.Samo je ono za Pirla zajebao,ostalo sve dosta dobro radi sto se mene tice
                          Koliko se ja secam, to je zajebao Galijani. Mozda gresim.

                          Alegri je majstor, malo ko bi ovako podigao ekipu posle odlaska onakva dva superstara i onakvog starta.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sto ovaj Konte ne mjenja ove napadace, toliko su mrtvi danas kada sam uz njih Juve odmah los
                            Djovinko napolje mars, i Pogba ne mogu ga smisliti nikako!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Nije.Alegri je rekao Pirlu da nece igrati prvu postavu jer mu ne odgovara na toj poziciji,zato Pirlo nije produzio ugovor.Pricao je o tome par puta vec.

                              Comment


                              • Ulazi Matrix da rijesi utakmicu .
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X