Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Још један јубилеј, колико ми је криво што овај човек никад аније прешао у црно-црне из Торина.

    Comment


    • http://bhsupersport.com/nogomet-arhi...o-ronaldo.html

      Gledao sam ga par puta, decko djeluje zaista impresivno, posebno se sjecam one partije protiv Juventusa.
      sigpic

      Comment


      • Најјача његова партија у 2012. била је у мечу Фиорентина-Сампдорија, дечко није дао гол али је одиграо за суву десетку, одмах се видело да ће момак бити звериште. И даље сам поносан на текст који сам њему посветио када је бројао само један гол у сезони и док је још био анонимус тоталан, седео на клупи Едеру и Макси Лопезу, док се гура за своје место у тиму.

        Originally posted by Brajkula View Post
        Фиорентина-Сампдорија 2:2, а на све бих додао да Сам поседује јако талентованог шпица, момка који је рођен 19.02.1993 у аргентинском граду Росарију, чије држављанство и носи, а ради се заправо о Мауро Икардију, играч пред којим је сигурно светла будућност, довољно је можда рећи да је момак дуго провео у омладинском погону Барселоне, а да је пре тога за омладински погон Vecindario, постигао преко 500 голова.

        Comment


        • Бошко Јанковић се опоравио од повреде, вечерас у ростеру

          Spreman sam za igru. Ne znam da li ću početi meč, jer još uvek nemam dovoljno snage da odigram svih 90 minuta. Ova utakmica nam je od velikog značaja. Pripremamo se kao i pred svaku drugu, pošto će nam svaka utakmica do kraja prvenstva biti kao finalna.
          Last edited by Brajkula; 08-03-13, 13:21.

          Comment


          • Brajkulice nisam znao gde da ti munem ovaj klip! Pa ako ne moze ovde prebaci gde moze ;)

            Spoiler


            Pogledaj brat sta radi ;) Matri... nemoj da se sramotis
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Могао си и у Калчо некада, али нека га овде, Сињори мајстор свог заната, причали сто пута о њему, златне године Серије А.

              Comment


              • Nisam znao, sledeci put cu ga metnem tamo ;) aj da ne idem vise u off
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Pazzini gol , ali zbog ozljede je morao napustit teren.

                  Umjesto njega usao je Balo i odmah je dobio zuti karton.

                  Comment


                  • 0-2 Balotelli

                    Last edited by Rossonero; 08-03-13, 21:10.

                    Comment


                    • Brat jedini

                      Comment


                      • AC Milan najozbiljniji kandidat za 2. mesto...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • World class assist kod drugog gola..
                          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                          Comment


                          • Стварно онај Ммилан са почетка сезоне и овај данас небо и земља, шта уради један спектакуларни трансфер одмах подигне екипу.
                            Без обзира на учесталије судијске грешке у орист Милана, овај Милан има идеју. На лето озбиљна појачања на позицији штопера и имаћемо занимљиву борбу за Скудето између Јувентуса и Милана.

                            Comment


                            • Kako se uopste ne pominju greske iz utakmice u utakmicu koje idu u korist Milana,poslednjih 10 kola ih lagano guraju i to niko ne potencira.Pitam se kakva bi reakcija bila da Juventus ima ovoliku pomoc sa strane.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Kako se uopste ne pominju greske iz utakmice u utakmicu koje idu u korist Milana,poslednjih 10 kola ih lagano guraju i to niko ne potencira.Pitam se kakva bi reakcija bila da Juventus ima ovoliku pomoc sa strane.
                                Избацили би нас у Серију Б без проблема, али брате ја се овог пута не буним, нека их погурају јер једино Милан и Јуве могу колико толико да направе нешто у Лиги Шампиона, сви остали па и Наполи са њима би се прописно мучили, плафонт топ16, срамота да Италија има само три екипе у ЛШ, озбиљно.
                                Иначе, сто пута испричана прича је та да када судија погреши у корист Јувентуса у медијима аутоматски се говори о крађи, док у осталим случајевима то су само грешке.

                                Comment

                                Working...
                                X