Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas se nije mogao naci kako treba stream za Romu i kad nadjes loptu ne vidis. Na kraju veliko slavlje Andreazzolia. Torosidis veliko pojacanje Rome lobovao golmana glavom.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Kakva utakmica izmedju Caglaria i Torina. Torinu stigao do izjednacenja sa 2 igraca manje, ali ipak su pred kraj primili gol.
        Roma i Atlanta isto tako dobar mec, Pjanic majstorski gol, bravo care!
        Malo sam pratio Juventus i odlican gol postigao Pogba, mali igra odlicno ove sezone i jako mi je zao sto nije ostao kod nas u Unitedu.

        Nadam se da ce veceras Inter i Milan ponuditi dosta toga. Navijam za Milan cisto iz razloga da dignu sebi jos samopozdanja i da izadju svi maksimalno raspolozeni pred Barcu.
        sigpic

        Comment


        • Мекано са Сијеном данас, очекивано, мада су имали и они пар шанси код 2:0, пречка и статива. Како је само код те прчке Буфон одреаговао, Бог отац, без претеривања најбољи голман на свету и даље.
          Драго ми што га је Себа забо да дигне себи самопоуздање јако ће нам требати до краја сезоне какав год да је....и да опет ми је много трапаво изгледао код тог шута, нзм зашто али скроз чудно намешта тело када шутира из трка.
          Маркизио ми био данас доста одсутан, пар пута је каснио и није пратио игру.
          Дао га и Јувентусово појачање који нам долази на лето уз Љорентеа, Андреа Поли


          Забо га и мој брат Ћерћи, опасан фудбалер, како би само легао Лацију или Милану, а не бих се жалио и да промени само боју дреса пошто игре у Торину.
          Белфодил замењен у првом полувремену не могу да нађем податак шта се десило, надам се да се није повредио.
          И неописиво лудило на Ис Аренасу, лудара. Марко Сау наставио да прелази игрицу !
          Ливаја весели два комада данас, први јако споран гол јер је у момену проигравања Бонавентуре Ливаја било дебело у офсајду и после се активирао на асистенцју.
          Last edited by Brajkula; 24-02-13, 17:10.

          Comment


          • Da li bi Poli mogao da bude zamena za Pirla ?? Da li je on taj kapacitet ??? Nisam ga puno gledao, cini mi se da vise vuce ka ofanzivnijem veznom, ali sta znam...

            I kakva je ono havarija u Bergamu, sneg veje k'o u Sibiru jbt...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Брате Поли је прави МЦ, прецизан додавач пре свега, јако тачан играч, али нема он ту креативност као Пирло, у осталом тако нешто имају пар играча на свету. Да конкретизујем ја њега не видим на Пирловом месту, више да буде бек-ап Маркизију, јер фали нам још један добар везни за оратациу, видео је Конте да нема ништа од Ђакеринија који је једно просечно крило и да не иде да од њега направи везног, најбоље се то видело у 1/2 купа у Риму.
              Верати ми је прави онако да замени Пирла, прави, уз јак рад сигурно да може до тог нивоа и уједно једини играч италијанске националности који тренутно може да обави тај посао.

              Comment


              • E Brajki baki gde ce da igraju svi ti vezni?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  E Brajki baki gde ce da igraju svi ti vezni?
                  Ротација да се сачувају ова прва тројица МВП, просто ко пасуљ, ми сем Погбе немамо крштеног бек-ап везног, има ту простора доста да се ротира, Поли није наиван играч и сигурно да може да помогне, просто ми је нејасно зашто га се Интер одрекао, поготово јер им је веза најкритичнији део екипе.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ротација да се сачувају ова прва тројица МВП, просто ко пасуљ, ми сем Погбе немамо крштеног бек-ап везног, има ту простора доста да се ротира, Поли није наиван играч и сигурно да може да помогне, просто ми је нејасно зашто га се Интер одрекао, поготово јер им је веза најкритичнији део екипе.
                    Ja sam za to da vam mi ipak maznemo Klaudija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Ja sam za to da vam mi ipak maznemo Klaudija.
                      Требали сте да га доведете прошле године кад је дошао Видал, 20 милки била прича, али овај брат кукао као рањеник и ови га задрже, много човек воли Јувентус, нова икона клуба.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Требали сте да га доведете прошле године кад је дошао Видал, 20 милки била прича, али овај брат кукао као рањеник и ови га задрже, много човек воли Јувентус, нова икона клуба.
                        Nista onda. Znam da je bilo spekulacija nisam mislio da je to bila neka ozbiljna prica. Ako toliko voli klub greota da se seli
                        sigpic

                        Comment


                        • Готово било, готиви њега САФ и мислим да је то тип играча који фали Јуанјтеду да то буде комплетна екипа.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Готово било, готиви њега САФ и мислим да је то тип играча који фали Јуанјтеду да то буде комплетна екипа.
                            2 takva sigurno. Voli SAF te vredne i potkovane box-to-box vezne, samo mi nije jasno sto ne kupuje vec godinama nekog. Nebitno, odosmo u off.
                            sigpic

                            Comment


                            • Umjesto da se forsira Marrone oni hoce da dovedu jos jednog polovnjaka Polija.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Pao mi je sistem na racunaru,katastrofa jbt

                                Tu sam samo da Pjanica spomenem radi reda,ljubavi i postovanja...
                                Last edited by AK47; 24-02-13, 18:50.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X