Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Нисам видео, нмг да читам све тамо, убиште ме са оном темом
    Слажемо се, напокон да се ти и ја нешто сложимо
    Иначе, једино иоле добар поасао по мом мишљењу је довођење Куза за "ситнину", ок играч за буквално џабе.
    Ma ne brate slozili smo se i da je Belfodil bolji od Lukakua,zaboravio si to

    Ovaj Kovacic ima potencijal i Inter ce u najmanju ruku da vrati pare na njemu,samo je problem sto je njima trebao igrac koji ce odmah da doprinese,a ne za par godina
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma ne brate slozili smo se i da je Belfodil bolji od Lukakua,zaboravio si to

      Ovaj Kovacic ima potencijal i Inter ce u najmanju ruku da vrati pare na njemu,samo je problem sto je njima trebao igrac koji ce odmah da doprinese,a ne za par godina
      Ок рано је да судим, али у Калчу ово што сам га ја гледао ништа, ма ја би боље одиграо лепоте ми, док против Клужа нисам гледао нећу да грешим душу.
      Нзм, него поставимо једно питање која је разлика између Коутиња и Ковачића ?
      И на крају много 15 милиона за њега и ко ће за њега да да те паре кроз три, четири године ако овај интер не крене да игра, а у осталом ако не крену проћи ће као и Коутињо.

      Comment


      • Ma Interu slijedi sivilo na koje su i navikli godinama,od njih svakako nista nebi bilo da se nije desilo to sto se desilo 2006-te.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Kovacic je vrhunski potez,decko je zver.

          Comment


          • Originally posted by soe View Post
            Pa Morati nikad nije znao sa transferima osim onog perioda kad je Mourinho bio tu ali tada se on sve pito a ne ova budala stara.
            Mansini, Muntari i Murinjova velika želja Rikardo Kvarežma! Mnogo volim Murinja ali neka se iznesu činjenice... Druga sezona Mota, Milito, Snajder, Eto'o je dobar rad svih u klubu, Branke, Murinja pa i Moratijev maestralan potez u deal-u sa Laportom.

            Zašto da krivim pojačanja u januaru kad je trener kriv za sve, ali tačno se vidi. Pa nisu ovi toliko loši da se Fiorentina ovako posprda... Dajte molim vas.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ma slazem se da su cudno pare potrosili jer su dobili Kovacica,ali su izgubili Coutinha i par miliona,cudan izbor u svakom slucaju...

              Inace ne mogu da nadjem sliku prekrsaja Tottija protiv Levekusena ako se ne varam nad Berndom Schneiderom.To je najgori faul koji sam vidio tih godina,a ti ga danas nisi stavio,skakao je covjeku po ledjima.Cak su razmisljali mislim celnici Bayera da ga tuze zbog pokusaja ubistva,ludi Francesco
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Koutinjo je dosta eksplozivniji i brzi a ovaj je kreativniji i vise na kliker mislim i da ima bolji zavrsni pas. Jebem li ga sta ce biti sa njim. Mene samo brine sto idemo iz kanala u kanal a LE nam ne donosi nista. Ima sansi da budemo 3. ali sa ovakvom igrom vrlo tesko.

                Prelepi golovi Jovetica i Kasana.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Kovacic je vrhunski potez,decko je zver.
                  За 15 милиона ?

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Koutinjo je dosta eksplozivniji i brzi a ovaj je kreativniji i vise na kliker mislim i da ima bolji zavrsni pas. Jebem li ga sta ce biti sa njim. Mene samo brine sto idemo iz kanala u kanal a LE nam ne donosi nista. Ima sansi da budemo 3. ali sa ovakvom igrom vrlo tesko.

                    Prelepi golovi Jovetica i Kasana.
                    И мислиш да је Ковачић скоро дупло скупљи од Коутиња ?

                    Comment


                    • Da za 15 miliona.Sta je danas 15 miliona za jednog od najvecih talenata u Evropi?Decko igra mnogo zrelo i veceras je bio najbolji u ovoj Interovoj sredini,njegova izmena a ostanak Guarina je najveca glupost.Nemoj da ti nabrajam na kakve sve pacere su Juve,Inter i Milan pobacali milione.Interove greske za ovaj prelazni rok su prodaje a ne kupovine.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        И мислиш да је Ковачић скоро дупло скупљи од Коутиња ?
                        Ma nikako duplo skuplji od Koutinja, ali za to se zahvali primarijusu Zdravko Mamicu. Neverovatan tip majke mi moje.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Da za 15 miliona.Sta je danas 15 miliona za jednog od najvecih talenata u Evropi?Decko igra mnogo zrelo i veceras je bio najbolji u ovoj Interovoj sredini,njegova izmena a ostanak Guarina je najveca glupost.Nemoj da ti nabrajam na kakve sve pacere su Juve,Inter i Milan pobacali milione.Interove greske za ovaj prelazni rok su prodaje a ne kupovine.
                          Pa nije mi vala ni ovaj Skeloto sad neki pogodak,gledao sam ga kako je dosao u Inter i tankosava
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Skeloto je dobar igrac i nista vise,moje misljenje da je doveden za rotaciju.Nece biti najbolji bek sveta al ce odradjivati posao.

                            Comment


                            • Protiv Siene je kriminalan bio blago receno,sve po njegovoj strani prolazilo...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ma slazem se da su cudno pare potrosili jer su dobili Kovacica,ali su izgubili Coutinha i par miliona,cudan izbor u svakom slucaju...

                                Inace ne mogu da nadjem sliku prekrsaja Tottija protiv Levekusena ako se ne varam nad Berndom Schneiderom.To je najgori faul koji sam vidio tih godina,a ti ga danas nisi stavio,skakao je covjeku po ledjima.Cak su razmisljali mislim celnici Bayera da ga tuze zbog pokusaja ubistva,ludi Francesco
                                A bre rekao sam ja to već, Toti i Ramelov...

                                Ne znam šta će biti sa Stramom. Ne bih se čudio ako Morati uruči otkaz zbog igre koja ne obećava 3. mesto...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X