Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Оп Пгба ин Пирло аут...тешко ћемо сва три бода однети из Фиренце ...

    Comment


    • auuu mogli su nas naguziti ljubicasti samo tako
      sigpic

      Comment


      • aaaaaaaa glupiiiiiiiiii Djovinkooooooooo
        sigpic

        Comment


        • Ok i dalje smo neporazeni i ono sto je bitno, uzimamo poene i sa losom igrom
          sigpic

          Comment


          • Kakva steta zaista, nadigran Juve u svakom pogledu i zasluzena bi bila tri boda za Violu. Joveta precka, Ljajic 1 na 1, Paskval ...

            Niko odavno ovako nije dominirao nad Juveom u ligi, Fiorentina se vraca u Evropu naredne sezone samo da se nastavi ovako!
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Izvuče se Juve večeras, odavno nisam gledao lošiju igru Juventusa. Fiorentina je bila bolja i mislim da su zaslužili pobjedu, no ovo su odlike velikih ekipa kao što je Juve da i sa lošom igrom ostaju neporaženi. Možda je i umor odradio svoje, pa su danas pružili lošiju predstavu šta god mogu biti više nego zadovoljni ovim bodom i nastavkom svoje serije neporaženosti.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Фајронт, први нерешени резултат Јувентуса ове сезоне и то на врло врућем гостовању у Фиренци. С обзиром на развој ствари на мечу мсм да би ми навијачи истог требали да будемо задовољни, јер када се узме у обзир да ниједну конкретну прилику нисмо имали, може да се само замисли колико је лош шампион Италије вечерас био, ма ничега у нашој игри није било...
                Што се тиче домаћина, Фиорентине, лично ми се допала игра Пасквала и Куардада...дефинитивно су били више загрејани да добију овај меч, доста више трчања, борбености, за разлику од екипе из Торина.
                Било како било, овај бод враћа осмех на лице Наполију, те оставља могућност да се евентуалном победом сутра против Лација бодовно изједначи са Јувентусом, а нама за утеху остаје чињеница да смо и даље непобедиви у Серији А од почетка прошле сезоне.
                Следеће коло, дерби у Торину, Јувентус-Рома...

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ije-97213.html

                  Khm, khm..

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Друже, прочитај добро шта сам ја написао, нисам рекао да нема намештања (чак сам као пример навео и Премиер лигу која је опште познато данас најбоља лига на свету и Вест Хем) већ да је причање о томе нас, људи који смо далеко од тих дешавања тамо, који смо у Италији били једном или ниједном, чисто пљампање у празно.

                    Comment


                    • Nije ovo topik napravljen da se pise ko igra 3 za 3 i koje su utakmice namestene i koja liga vise namesta.

                      ontopic:

                      Nije se moglo juce,tacno se videlo da ekipa dise na skrge iako smo fizicki spremni k'o marinci.Jednostavno umor je stigao ekipu,ovo je treca utakmica u 7 dana i jos na sve to,tesko gostovanje u Firenci.Posle svega zadovoljan sam bodom s obzirom na situaciju zbog zgusnutog rasporeda.

                      Nazalost maratonu nije kraj a vremena za odmor jako malo,nastavljamo vec u subotu protiv Rome a zatim utorak protiv Sahtjora.Licno meni,mnogo bitnija utakmica sa Sahtjorom,ta utakmica nam je must-win za dalju borbu za prolaz,tu ne smemo da kiksemo.Pre toga Roma,nadam se da ce ih Sampa veceras dobro namuciti ali bice daleko sveziji nego Juve pa samim tim bi i bodom bio zadovoljan,ima vremena,liga je duga,nase vreme je drugi deo sezone.

                      Comment


                      • Олакшавајућа околност у целој причи је што оба меча играмо на домаћем стадиону...неће то бити ни слични мечеви овом јуче. Било како било прегрмели смо веома тешко гостовање, поготов за Јуве, јер нас тамо у Фиренци сматрају највећим ривалима, а историја тог ривалства је обимна, кад кренеш од куповине Роберта Бађа, па данас оно што се дешавало око Бербатова, Јоветића (клаузула анти-Јуве) и економске превласти Елкана и Дела Валеа...дакле, они нас сматрају највећим ривалима, самим тим је и амбијент врелији него иначе, а и сами играчи су више мотивисанији, у осталом ова сезона ће бити доста тежа него претходна без обзира што су нам ривали слабији (пре свега мислим на Милан), јер као што се каже "доста је лакше попети се на врх, него на њему остати", све екипе ће бити доста мотивисаније против шампиона, још када се у обзир узме наш рекорд кога, ценим, тренутно сви у Италији желе да прекину.

                        Comment


                        • El Matador je nezaustavljiv
                          Last edited by Rossonero; 26-09-12, 20:23.

                          Comment


                          • Занимљивије је то што ћемо видети прву победу на Сан Сиру/Ђузепе Меаци ове године како ствари стоје...Милан води.
                            Наполи заслужено, мада да је судија у трећем минуту којим случајем предвидео ону руку Клосеа када је реаговао у стилу Марадоне, било би вруће.

                            Comment


                            • Sta mislite,moze li Djenova dati bar 1 gol? :/ (treba mi GG)
                              Gledao sam malo pocetak,Borriello je imao extra sansu,ali lepo odbrani gosha...:/
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Гледао сам их против Јувентуса, одиграли су одлично и да су имали мало више среће боље би прошли у том мечу, те ако се водимо неком логиком ако су дали гол најбољој одбрани у Италији прошле сезоне, зашто не би могли и Парми...искрено, мени је кладионичаски гледано, то пре био 1, јер Ђенова игра одлично на почетку сезоне, ето прошло коло су изненадили Лацио који је тадабио у завидном низу добрих резултата....требало би бар да дођу до једног гола, сад све је могуће, фудбал је то ;)

                                Comment

                                Working...
                                X