Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Али стварно Ђовинко колико ме је човек разочарао, дефинитивно момак није за Јуве. Обрадовао сам се летос када смо га довели, међутим, превелика сам очекивања имао, лоше је ово, севне неку текму и после га нема нигде. Па какву му је лопту Анелка дао данас и фрајер је целу промаши
    Надам се да ће се поправити и бити као онај из Парме од прошле сезоне, али мрка капа, ово причам целе сезоне и никако.
    A onomad se ljutis na svog Akisu kad ti kaze da decko igra prosjecno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Брате, прошле године је кидао немогуће да је заборавио да игра фудбал, не знам шта се догађа али ако овако настави догодине неће направити 500 минута кад дође Љоренте и ако се још и Јоветић доведе, поред Вучинића и Матрија (који какав је такав је игра боље од Ђовинка тренутно), под околностима да пустимо Кваљарелу и Анелку. Нема он ту места.

      Comment


      • Iskreno ja bih volio vidjeti Anelku malo vise,mislim da on moze bolje od ovih pojedinaca u Juventusu

        Necemo brate pricati o igrama u maloj ekipi i kako to ide vecinom kad se predje u vecu,razlika je to ogromna.Iskreno mislim da nema sanse da dovede Juve Jovetu jer nece oni dati te pare,mozda nadju neku jeftiniju varijantu + ostaje Matri i Giovinco,a i Vucinic je tu i dosta ti je to...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Koliko ja vidim, Seba je igrao 10-ku u Parmi prosle sezone, mada je bio i spic, ali se vise pokazao na poziciji ofanzivnog veznog. Ovde igra CF ili SS, nije to za njega, on je po meni igrac za krilo, ali klasicno krilo, ne krilni bek u 3-5-2 formaciji, dakle, nije za Juve u prevodu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Iskreno ja bih volio vidjeti Anelku malo vise,mislim da on moze bolje od ovih pojedinaca u Juventusu

              Necemo brate pricati o igrama u maloj ekipi i kako to ide vecinom kad se predje u vecu,razlika je to ogromna.Iskreno mislim da nema sanse da dovede Juve Jovetu jer nece oni dati te pare,mozda nadju neku jeftiniju varijantu + ostaje Matri i Giovinco,a i Vucinic je tu i dosta ti je to...
              Брате, ја баш мислим да би то требало да се одради на лето, 20 милки + Кваљарела је сасвим него добра понуда, нико бољу неће послати с обзиром у каквој је овај форми ове сезоне.

              Originally posted by Freshman91 View Post
              Koliko ja vidim, Seba je igrao 10-ku u Parmi prosle sezone, mada je bio i spic, ali se vise pokazao na poziciji ofanzivnog veznog. Ovde igra CF ili SS, nije to za njega, on je po meni igrac za krilo, ali klasicno krilo, ne krilni bek u 3-5-2 formaciji, dakle, nije za Juve u prevodu...
              За 3-5-2 сигурно није, дакле момак је вишак, продајмо га Арсеналу за 12 милиона, вратимо уложени новац и инвестирајмо у Јоветића, прави посао.

              Ево и старта Тотија над Пирлом. Да не носи ово име на леђима капирам да би попио црвеног као од шале

              Comment


              • Princ iz Rima

                Doktor







                Comment




                • Comment


                  • Zato on kolko god veliki igrac bio ne moze u isti rang sa Del Pierom koji je gospodin na terenu i izvan njega.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Ја стварно не знам да ли је Дел Пиеро имао икада неки испад у каријери, типа ових горе на слици, Тоти је једно време истински дивљао.

                      Comment


                      • 11341_310940739008482_686662470_n.jpg

                        simpatizer sam Milana ali jedan je princ Rima, najvise ga cenim i cenio sam ga... nek prica ko sta hoce...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ajmo majstore danas trpaj Sampu.

                          Spoiler

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post


                            Fali gaženje Ramelova... Igračina ogromna, ponašanje ne može da ide u rangu Maldinija, Zanetija i Del Pijera.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Fali gaženje Ramelova... Igračina ogromna, ponašanje ne može da ide u rangu Maldinija, Zanetija i Del Pijera.
                              Sve si rekao , nema se ovdje sta dodati.

                              Comment


                              • Ne znam sta bih sad uradio samo da padne makar 1 gol na bilo kojoj od ovih 5 utakmica 20 i kusur minuta i svuda nule.

                                Gleda se Katanija vs Bolonja to jest direktni sudar Condition23 vs Brajkula <3 Idemo Sicilijo
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X