Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ламела код Андреаћолија на беку
    Али зато велики маг Миралем на својој природној позицији!

    Comment


    • Vidi se da ekipa nije navikla na ovakvu formaciju, ali ima vremena.

      Comment


      • Gledali ko Romu? Meni se ono cinilo ko penal kada je Pjanic pucao, a jedan igrac sprijecio loptu rukom koja je bila gotovo uz tijelo. Mada je morao ono zabiti dominator, odlicno mu doda Osvaldo (sad i ko zna kad ce sljedeci put dodati )

        Comment


        • JA gledam malo Romu, malo Milan

          Meni se ucinilo da ono nije bio penal kad je Mire sutao , ali ne znam , sve je moguce ..

          Milan primio go u zadnjim sekundama iz prekida , Conti centrirao , Ibarbo lijepo pogodio glavom ..

          Slabo Milan igra , mada me i ne cudi , kad im vidim vezni red ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Гледам ја али планирам да се нд дп. пребацим на Каљари-Милан пошто Каљари води голом Ибарба.
            Ма није био пенал данијеле, Гасталдело је ставио обе руке иза леђа како га којим случајем не би лопта погодила у руку, а лопта га је погодила баш у раме.
            Иначе морао је Пјанић да забоде оно, како је само траљаво шутнуо, тј. није ни шутнуо гурнуо је лопту.
            Труди се Рома, борба, притисли су Сампдорију која готово па шансу није имала (само неки покушаји из контре преко Естигарибије), али никако да створе неку конкретну шансу (осим те за Пјанића). Имао је и Тоти добар слободњак али се истако и Ромео.
            Ламела на беку неприметан, ја не знам да ли је имао пет додира са лоптом, то је велика грешка тренера.

            Што се тиче Милана, видим везни ред Мунтари-Амбросини-Фламини и све ми је јасно зашто су у минусу.

            Comment


            • Ma nisam ti ja objektivan kad je dominator Pjanic u pitanju pa zato pitam

              Comment


              • Muntari,Ambrosini,Flamini.

                A na klupi Nocerino,Boateng,Traore.
                Last edited by Rossonero; 10-02-13, 14:55.

                Comment


                • Морао би ту да уђе Кавин Принц Боатенг да мало размрда јер коме ови поменути да дају квалитетну лопту, све деструктивци.

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Ma nisam ti ja objektivan kad je dominator Pjanic u pitanju pa zato pitam
                    Ma vrlo moguce da si upravu , da je i bio penal , ja sam samo jednom vidio ponovljeni snimak , pa odmah okrenuo na Milan , tad mi se ucinilo da nije penal , ali sve je moguce

                    Roma bi trebala dobiti , koliko lijepo ova ekipa sad izgleda , kad nema raznig Goicoechea , Florenzia , Tachdsidisa i kompanije
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • @ Dale

                      Jos da Bradley ispadne iz prvih 11 onda bi mogao uzivati.

                      Comment


                      • Ma ne znam , on mi je nekako normala , ne igra dobro ove sezone nikako , ali imam osjecaj da bi poginuo za tim , tako da mi on i ne smeta nesto ..

                        Ali kazem , ove sezone daleko losiji nego prethodnih ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Roma bi trebala dobiti , koliko lijepo ova ekipa sad izgleda , kad nema raznig Goicoechea , Florenzia , Tachdsidisa i kompanije
                          Кад смо код Флорензија дечко је сасвим солидно одиграо за А репрезентацију Италије у ремију са Холандијом, један од бољих међу Азурима на том мечу. ;)

                          Comment


                          • Koliko samo gresaka i zbunjenosti u veznom redu.

                            Comment


                            • Evo Rome , potpuno zasluzeno ;)

                              Ili ipak nista od gola , vidjet cemo ..

                              Ponisten gol ipak ..

                              Vodi Sampdoria :/
                              Last edited by Dale; 10-02-13, 15:15.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Весела је ова Рома екипа

                                Comment

                                Working...
                                X