Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ау која је ово срамота
    http://www.sportske.net/vest/medjuna...ci-112951.html
    не досуди ти пенал и онда те још и казне
    Ocigledno vam je uticaj oslabio. Nas Fergi jos uvek dobro drzi po tom pitanju
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Ocigledno vam je uticaj oslabio. Nas Fergi jos uvek dobro drzi po tom pitanju
      Брате Јуве ти је у Италији трн у оку одавно. Па погледај "случај Красић" он је једини играч у историји фудбала мислим који је добио три меча због симулирања и то је било само због тога што је играч Јувентуса.
      Мада ове сезоне су и Страму казнили са 2 меча и Касана 3 због сличних инцидената.
      Али срамотне су када иоле објективан човек погледа, брате па судија нам је узео 2 бода и плус Бонући и Конте неће бити на следећа два меча, плус паре
      Мсм сви морају да се сложе да је оно био пенал, плус и линијски арбитар и онај иза гола рекли да је био пенал, док овај роб изјавио како није имао снаге да га свира, еј

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ау која је ово срамота
        http://www.sportske.net/vest/medjuna...ci-112951.html
        не досуди ти пенал и онда те још и казне
        Pa jbga, oke penal je bio, ali moras da vodis racuna sta pricas i kako se ponasas, nisu ni prvi ni poslenji, po meni opravdana kazna.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ne pratim vise kao ranije, ali cini mi se da ste ranije bili dosta povlasceni. Ali ja to kao laik sa strane kazem, mozda i gresim.
          sigpic

          Comment


          • A realno sam ocekivao da skoci na nekog od sudija u stilu Boyke.

            Da je nama na klupi protiv Brentforda bio bilo ko drugi umjesto Debelog, popio bi kaznu jer bi jebo komplet familiju sudijskom timu sa te utakmice. Ali Debeli je samo stucnuo par puta zbog pominjanja njegovog imena kod navijaca...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              A realno sam ocekivao da skoci na nekog od sudija u stilu Boyke.

              Da je nama na klupi protiv Brentforda bio bilo ko drugi umjesto Debelog, popio bi kaznu jer bi jebo komplet familiju sudijskom timu sa te utakmice. Ali Debeli je samo stucnuo par puta zbog pominjanja njegovog imena kod navijaca...
              Зато Ферги буквално објасни неке ствари, следећи меч судија суди за Манчестер, па ни Ферги им онако не би судио.

              Originally posted by KingEric7 View Post
              Ne pratim vise kao ranije, ali cini mi se da ste ranije bili dosta povlasceni. Ali ja to kao laik sa strane kazem, mozda i gresim.
              Били смо повлашћени пре јер смо имали најјачу екипу у Европи сигурно, па јбг...обично тако иде, ево сад нпр. Барса.

              Comment


              • Brajkulice moj ti je savet da batalis sportske net jer su najocajniji na svetu. Jedini razlog zbog kojeg ih citas je to sto se uvek pise u superlativima o Juveu i lik sto ih je napravio navija za Juventus.

                I imaju milion gresaka, pre dok sam ih posecivao digne mi se pritisak a posle je preslo u smejanje
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Мени су кул, све вести поизвлаче из контекста
                  Ма ово је тачна вест 100 посто, ево ти са овог јувеовог блога
                  Trener, sportski direktor i dva fudbalera Stare dame su kažnjeni suspenzijama i novčano radi protesta nakon meča protiv Genoe. Klub kažnjen sa 50.000€.

                  Osim što nisu dobili čist penal u 93. minuti utakmice kojeg nije svirao Marco Guida, Juventusova dva fudbalera, trener i generalni direktor su kažnjeni radi protesta nakon utakmice.

                  Tako je trener Antonio Conte kažnjen sa 2 utakmice suspenzije i 10.000€.

                  Leonardo Bonucci je dobio identičnu kaznu dok je generalni direktor Giuseppe Marotta suspendovan do 18. februara. Giorgio Chiellini je kažnjen sa 1 mečem suspenzije i 5.000€.

                  Juventus kao klub će morati platiti 50.000€.

                  Comment


                  • Ma ne mislim ja za ovu vest konkretno za Kontea i kaznu to znam da je tacno... Nego ti kazem uopste generalno krs su, ja zelim samo najbolje za tebe kao meso ispred pravnog Da mi se ozenis i lepo udomis pa cemo lako. U svakom slucaju ljubi te brat izbrisi te sportske net i ako jos jednom udjes u njih bices proklet <3 Ziv bio
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Lacio - Kjevo 0:1 (0:0) /Paloski 61/

                      Spoiler


                      Juventus - Đenova 1:1 (0:0) /Kvaljarela 54 - Borijelo 69/

                      Spoiler


                      Bolonja - Roma 3:3 (2:2) /Đilardino 17, Gabijadini 26, Paskato 54 - Florenci 9, Osvaldo 18, Tahcidis 74/

                      Spoiler


                      Atalanta - Milan 0:1 (0:1) /El Šaravi/

                      Spoiler


                      Kaljari - Palermo 1:1 (0:1) /Ribeiro 90 - Iličić 30/

                      Spoiler


                      Katanija - Fiorentina 2:1 (0:1) /Legrotalje 50, Kastro 88 - Miljiaćio 21/

                      Spoiler


                      Parma - Napoli 1:2 (0:1) /Kanavaro 74ag - Hamšik 20, Kavani 85/

                      Spoiler


                      Sampdorija - Peskara 6:0 /Eder 31p, Ikardi 42, 56, 59, 72, Obijang 50/

                      Spoiler


                      Udineze - Sijena 1:0 (1:0) /Murijel 36/

                      Spoiler


                      Inter - Torino 2:2 (1:1) /Kivu 5', Kambijaso 67' - Međiorini 23', 52'/

                      Spoiler

                      Comment


                      • Mauro Icardi is the first under-20 player to score 4 goals in a Serie A match since Carlo Galli's poker on 05.11.1950 (he was 19y & 244d)

                        Comment


                        • Brajkula samo si zaboravio Nikolu Beloma. Mladi igrač Barija i vrlo moguće novi igrač Intera...

                          Spoiler


                          Naziv klipa je smešan...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Читао сам за њега, кажу да је добар, ето вам "новог Снајдера", а такође сам читао да су једина два посла које ће Морати одрадити он и Скелото до краја рока. Видећемо шта дечак зан, угалвном сигурно да ће бити освежење у овом везном реду Интера.

                            Comment


                            • Mora biti i neki veznjak inače će Morati da naebe...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Mora biti i neki veznjak inače će Morati da naebe...
                                Па Беломо је вежњак

                                Comment

                                Working...
                                X