Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi gol Kivua iz slobodnog udarca za Inter! Načekasmo se, a nadavao se u karijeri pre Intera dosta ovakvih golova...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Бјанки клупа, Вентура излапео начисто

      Comment


      • Moze i Mariga da udje u drugom, da se razgoropadi

        Krle da me neko pita da li je Kivu dao gol iz slobodnjaka za Inter pre ove tekme mogao sam kucu da stavim na DA Nisam znao za taj podatak.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • А Страма натуткао Жесуса да крља моћно Ћерћија

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            А Страма натуткао Жесуса да крља моћно Ћерћија
            Vidis li ti koliko je Ranokija stabilniji iz tekme u tekmu? Samo da ga ne ureknem.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ove budale iz Intera se odmah povukle poslije fantasticnog gola rumuna, stvarno su dno dna, koliko pogresni pasova u pocetku meca.
              Kao da je kraj meca, pa brane rezultat, nemaju sta braniti, trebaju puniti mrezu od torina
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Vidis li ti koliko je Ranokija stabilniji iz tekme u tekmu? Samo da ga ne ureknem.
                Брате ја само видим да ви играте неку "сисца" тактику, шта је ово ? Бункер на Меаци против Торина ?

                ЕДИТ:
                И ето закла вас Гуарин....
                Last edited by Brajkula; 27-01-13, 20:11.

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Moze i Mariga da udje u drugom, da se razgoropadi

                  Krle da me neko pita da li je Kivu dao gol iz slobodnjaka za Inter pre ove tekme mogao sam kucu da stavim na DA Nisam znao za taj podatak.
                  3. gol Kivua za Inter, prvi iz slobodnjaka...

                  Oprostićemo Guarinu, strašan je cele sezone...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • I meni Bajkula govori o italijanskom fudbalu koji moze da parira englezima
                    Ovo ce Inter da izgubi ovdje niko zivo ne trci, sve neki polovni igraci.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ja samo ne mogu da verujem koja je zena ovaj Stramaconi!? Bez ikakvog presinga igramo celo poluvreme, cekamo Torino sa svih 11 na nasoj polovini ovo je stvarno kao da ih vodi amater a ne trener jedne ekipe u Seriji A. Ne znam sta ce Krle da kaze ali stvarno gubim strpljenje ovo ne moze svako majke mi moje. Pogledaj bre ti kako su postavljeni celo poluvreme alooo bre rodjace sta je sa mozgom? Sramota, pored slobodnjaka smo imali onaj Palasiov traljav sut i to je to.

                      A da...Guarin.... 3 protivnicka igraca mu u krugu od 10 metara i on krece na prvog coveka ispred, neshvatljiv potez totalno.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ne bih se složio, Gargano samo i zna da trči...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          3. gol Kivua za Inter, prvi iz slobodnjaka...

                          Oprostićemo Guarinu, strašan je cele sezone...
                          Добро смело је дошао по лопту да креира, али барте шта се деси, шта је хтео мсм да ни он не зна....можда му нико није рекао да има играча иза леђа јер би вероватно вратио лопту Хандановићу и мирна кућа, овако закува текму, мада зрео је Интер био да га прими са овим приступом...

                          Originally posted by manda View Post
                          I meni Bajkula govori o italijanskom fudbalu koji moze da parira englezima
                          Ovo ce Inter da izgubi ovdje niko zivo ne trci, sve neki polovni igraci.
                          Мандара, штета је што ће Јунајтед да испадне од Реала, штета јер би у супротном испао од Јувентуса ;)
                          А што се тиче фудбала енглеског и италијанског, видели смо сад на ЕП, далеко су иза Енглези на том пољу од Италијана, веруј брату, иако имају јачу лигу

                          ЕДИТ: Опет дискутабилан фаул...
                          Last edited by Brajkula; 27-01-13, 20:18.

                          Comment


                          • Ubacio Gargana i Mudingajia, gde je hteo da napada sa ovima... Još mu Guarin u zadnjim mečevima traquertista.

                            Ako posle 31. januara ne igra u vezi sa Guarinom i tim pojačanjem na sredini koje treba da dodje onda stvarno nemam reči za ovo ziheraštvo...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Pomeraj liniju napred nemoj da si indijanac, odigraj presing na sredini, mucno je da gledam kako se Torino sali sa nama postavljeni smo k'o Hajduk Kula
                              Ocajna igra, ocajno je i blaga rec.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Pomeraj liniju napred nemoj da si indijanac, odigraj presing na sredini, mucno je da gledam kako se Torino sali sa nama postavljeni smo k'o Hajduk Kula
                                Ocajna igra, ocajno je i blaga rec.
                                Мудингај организатор игре

                                Comment

                                Working...
                                X