Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brajkulice pusti te kanta spiceve, gledaj sta radi brat, kersme ko njegov stariji zemljak El Tanque.
    sigpic

    Comment


    • Matador za 1-2 , idemo !!
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Kakva lopta Insinjea bravo momci svaka cast kakvi ste aaaaaaaaaaaaaa Kavani <3 idemo bre za tiket <3
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Е неће овај Палермо само тако

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Gledao sam do gola, ispostovao me Marek pa sam otisao na Sampdoriju i nisam se pokajao, mnogo sansi ali bas mnogo trebali su da vode i vise od 2-0 ali dobro sta da se radi. Ikardi sabio.
            Zao mi moje Katanije moram malo na Siciliju da im dam podrsku da preokrenu ovo <3

            P.S. Peskara nije sutnula na gol, kakve mukice
            Kakvu im energiju ja dajem
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ikardi i Sampdorija razneli onu mrtvu Peskaru i samo neka nastave, nema razloga da brinu o opstanku.

              Najveci krivac za poraz Fiorentine je Kuardado. Imao je dve odlicne sanse pri rezultatu 1-1 i makar jednu je morao da pretvori u gol. Nisu danas imali srece, Ljajic precka, a onaj crveni karton za Akvilanija je presmesan.

              Odjava do 20:45
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Cavani brat moj.

                Vodi El Matador ka tituli.<3
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Plašim se da će Ikardi napustiti ovu ligu... Može za njega Sampa sigurno mnogo veće pare da uzme od inostranih klubova. Ajde da se nadamo da će odabrati da igra za Italiju pa će mu onda možda biti drago da ostane u Kalču...

                  Lep gol Obianga...

                  Spoiler
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Cavani brat moj.

                    Vodi El Matador ka tituli.<3
                    Хахахаха....сви би да скину Јуве са трона, мало морген

                    Originally posted by Krle View Post
                    Plašim se da će Ikardi napustiti ovu ligu... Može za njega Sampa sigurno mnogo veće pare da uzme od inostranih klubova. Ajde da se nadamo da će odabrati da igra za Italiju pa će mu onda možda biti drago da ostane u Kalču...

                    Lep gol Obianga...

                    Spoiler
                    Е кад је чиле нахвалио брата Икардија тада је на конту имао само 1 гол, видео сам тог дана доста од њега, није био стрелац али је искидао, прејак када је леђима окренут голу, брз, добар са лоптом, прети човек једноставно. Он и Белфодил будућност лиге...и наравно Ел Шарави и Дестро!
                    Највероватније ће он узети италијанско држављанство јер је Прандели већ изјављивао да има намеру да га позове у репрезентацију, а и поред оних зверишта у Аргентини тешко да ће за исту добити позив. Било како било ако га не доведе неко од већих клубова у Италији следеће лето тешко ће момак остати на чизми, а пошто је Милан намерачио Балогола, Јуве довео Љорентеа, Рома обезбеђена у нападу, једини клубови у које би он могао су Лацио и Интер. Интер би ми био први кандидат јер кроз историју они прикупљају Аргентице, ево им одличне замене за Милита само ако су паметни. Мада и Јувеу би легао као будали шамар, да се не лажемо, може ту да се направи место типа дамо Матрија у Милан као што се сваки прелазни рок прича, Кваљарелу у Волфсбург или Фиорентину, Бендтнера вратимо одакле је дошао далека му лепа кућа, Анелку не потпишемо осим уколико не издоминира и доведемо Икардија. У том случају би напад био Вучинић, Љоренте, Ђовинко и Икарди, загарантовано доминација.

                    Spoiler
                    Last edited by Brajkula; 27-01-13, 17:45.

                    Comment


                    • Brajkulice kako ti se sada cini Fiorentina,ne prozivam te u vezi one nase rasprave o Laziu i Fiorentini nego te ozbiljno pitam
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Brajkulice kako ti se sada cini Fiorentina,ne prozivam te u vezi one nase rasprave o Laziu i Fiorentini nego te ozbiljno pitam
                        Монтела испустио конце са голманом, Пизаро се повредио, Јоветић ван форме и јбг....остаће без ЛШ на моју жалост јер сам се надао да могу да изненаде, али сигурно да су направили помак, што у организацији клуба, што на резултатском плану и то радује (све ово кад се упореде претходне две године када су били благо речено у каналу).
                        Ако се апгрејдују на лето са неким именима, могу опасну журкицу у лиги да направе, а и у Лиги Европе свакако. Ти ћеш рећи продаће Јоветића, а мој одговор је тешко јер нема неку сезону, солидан почетак, опет повреда и након тога ништа. Мсм вероватно би га продали ако би пристали на цену 15м а пошто нема шансе да оде без минимум 25 остаће он још једну годину најмање у Тоскани пошто се једини тим са чизме који је хтео да га доведе обезбедио на том пољу са Љорентеом, а не верујем да ће Сити кренути по нападача који је утерао свега 10 голова за сезону....једино онај луди Венгер ако реши да га доведе, али какава је стипса тешко. Наравно друже мој, све ово под условом да до краја сезоне драстично не подигне форму, што је реална могућност.

                        Comment


                        • U jednom se bas slazemo a to je da su napravili veliki pomak,ali mora se priznati i da ovo nije lagan posao uopste jer je mnogo novih imena doslo i valja to sve posloziti kako treba.E sad mnogo toga zavisi sta ce biti s Jovetom,koji jeste naravno igracina i mi to svi znamo,ali dosta slabije igra ove sezone,malo zbog povreda,a malo je i sam van forme.Pizzaro igracina fali nema sta,a meni se recimo cini da Montela nije iskoristio Matiasa Fernanadeza na pravi nacin,ali zato s druge strane Borja Valero se uklopio strasno ako mene pitas.Slazem se da ce tesko City ici po njega jer imaju realno bolje igrace u ovom trenutku i ako budu trazili prinovu iz Italije to ce da bude Cavani,a ne Jovetic.Stevan bi mogao u Arsenal ali morat ce Fiorentina pristati na nekih 18-20 miliona jer tesko da bise mogu dobiti osim ako se Crnogorac ne razigra do kraja sezone sto je on sigurno u stanju.U svakom slucaju za njih bi dobar bio plasman i u LE jer idu dobrim putem,a ako pojacanje Rossi bude priblizno u formi u kakvoj je bio prije povrede eventualni odlazak Jovetica ne bi uopste ni osjetili.Meni je svakako drago sto ce Fiorentina uzeti ucesca sigurno u borbi za sam vrh u narednim sezonama koje dolaze jer odlican posao su odradili stvarajuci kostur ekipe ljetos...
                          Last edited by AK47; 27-01-13, 18:00.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Evo i Milan se ozbiljno priblizio ligi prvaka,ne treba ni njih otpisivati.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Матиас Фернандес по мом мишљењу један од већих пропалих талената тренутно на свету. Колико тај дечко може а ништа не пружа на терену, штета.
                              Моје мишљење нпр. је да Ел Хамдауи мора више да игра, свакако више пре Луке Тонија, јер Лука само стоји, баш не учествује у игри сем што се нађе у право време на правом месту у 16 метара. Е ту се Јоветић нпр. доста троши, прилази на игру, помаже овима у везном реду да преносе лопту до противничког гола и тако је у доста мечева био далеко од шансе, сад то Монтела хоће са Љаљићем, да овај игра неког полушпица а да Јовета трпа, ал овај у каналу, мада чујем од Кондија да нису имали данас среће, но ја данас искрено и нисам очекивао подове, Сицилија, тежак терен.
                              Иначе за следећу текму се враћа Пизаро, таман да их мало повеже и Монтела би био паметан ако би Вивијана вратио на гол.
                              Што се Јоветића тиче, има још 16 утакмица до краја, дакле постоји простор да да бар још 10 голова и тако би бројао 18, све испод тога би била лоша сезона по њега.
                              У главном не трева људи из Тоскане да буду незадовољни досадашњим делом сезоне, то је сигурно, али треба да се замисле јер им сада долази Парма, па иду Јувеу па им долази Интер, то су им три веома битна меча, поготово овај последњи, ту би евентуалним поразом се поздравили са Европом јер би првих пет позиција окупирали тимови - Јувентус, Наполим, Интер, Лацио и Милан, а ту је и Рома која је такође тренутно у каналу, међутим могли би да искористе њихове евентуалне лоше резултате и прескоче их на табели.

                              Comment


                              • Gargano - Mudingaj ahhahahhahahhaha <3 Mnogo volim ovaj Inter, nikad dosadno nije.

                                Kivu 1-0...doktorski slobodnjak
                                Last edited by Condition23; 27-01-13, 19:52.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X