Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ђенова одпустила Дел Нерија - други тренер кога су они сменили ове године. Белардини први кандидат за новог стратега!

    Comment


    • realno, zeman je medju najlosijim trenerima u kosmosu

      Comment


      • Balardini jedan od gorih trenera... Evo sad se vratio u Đenovu ali verovatno će se provesti isto kao prvi put. Uspeo je dok je vodio Lacio da ih dovede do zone ispadanja...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Друже, пази Дел Нери је изгубио 10 мечева од 13 и логички је било да га смене, чак штавише ја ценим да су га и добро истрпели.
          Поред тога ишле су и приче да је у лошим односима са играчима, да га они не поштују итд.
          Сад Балардини какво је решење, ја мислим исто као и ти, али кад мало боље погледаш и нису имали неки избор, решење како год.
          Ђенова дефинитивно озбиљан кандидат за испадање, дефинитивно, ово им је већ трећи тренер ове сезоне, испод њих је Палермо за кога ја очекујем да ће их у скоријој будућности престићи, горе је Пескара она иде на место Палерма и тако долазимо до трија у лику Сијена, Пескара, Ђенова - нека моја слободна процена у овом тренутку.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            чак штавише
            Brajkulo ne shvati me pogresno, dosadno mi je .

            Ili je cak sta ili stavise, cak stavise je pleonazam.

            No hard feelings, Forza Juve
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Brajkulo ne shvati me pogresno, dosadno mi je .

              Ili je cak sta ili stavise, cak stavise je pleonazam.

              No hard feelings, Forza Juve
              Штавише јебо га ти

              Следећи пут ово урадиш иде БАН Спрдња наравно боли ме патак, нисам имао никада петицу из српског
              Last edited by Brajkula; 22-01-13, 01:23.

              Comment


              • Sta ce navijaci Samdorije da prirede Djenovi ako ispadne?

                Comment


                • То и ја управо размишљам, кад је Самп испала, ови Ђеновини су марширали кроз град са сандуком, у фазону сахрана умрла Сампдорија.
                  Ако испадну сигурно ће бити нешто буртално.
                  Last edited by Brajkula; 22-01-13, 13:43.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Друже, пази Дел Нери је изгубио 10 мечева од 13 и логички је било да га смене, чак штавише ја ценим да су га и добро истрпели.
                    Поред тога ишле су и приче да је у лошим односима са играчима, да га они не поштују итд.
                    Сад Балардини какво је решење, ја мислим исто као и ти, али кад мало боље погледаш и нису имали неки избор, решење како год.
                    Ђенова дефинитивно озбиљан кандидат за испадање, дефинитивно, ово им је већ трећи тренер ове сезоне, испод њих је Палермо за кога ја очекујем да ће их у скоријој будућности престићи, горе је Пескара она иде на место Палерма и тако долазимо до трија у лику Сијена, Пескара, Ђенова - нека моја слободна процена у овом тренутку.
                    Sloga iz Kraljeva promenila 5 u ovoj sezoni i evo lepo se bore za opstanak Da Balardini dobije otkaz posle 20ak dana, dodje im jos 1, otpuste i njega i oko aprila upadne 5.koji ce da spasi Djenovu od kovcega i paradiranja. Licno ne bih voleo i velika ce biti steta ako Djenova ispadne ali da su trenutno kanal, kanal su. Odavno mi je pikirana Peskara za nizi rang pa neka tamo djuskaju to im je sasvim dovoljno. Siena ima Montepaschi u basketu i red je da posete Seriju B ne znaju nista kao bikovi a za trecu ekipu nisam pametan.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Конди брате, Сијенин стадион се зове STADIO COMUNALE ARTEMIO FRANCHI - MONTEPASCHI ARENA, и ту су на неки начин Монтепаски

                      Comment


                      • Znas da ja ceo zivot tripujem da Sijena igra negde u Sudanu, Tanzaniji, Zimbabveu takvo mi je okruzenje a i sam stadion Slosi mi se kad su domacini.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Мени је најцрње против Парме, као да играмо у пећини, увек нека мрачна слика на екрану, тамнооооо, не знам која је фора, али увек се осетим као да почиње да пада мрак, а ови лудаци нису укључили рефлекторе

                          Comment


                          • Pa mere stednje svuda, vidis da je Berluskoni ojadio stvar. Pevaju na Tardiniju ,,nema vise sunca nema vise meseca''
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Ljudi vi ste sa onom sprdnjom izmedju Djenove i Sampdorije i kovcega dozvali smrt Preminuo predsednik Sampa, nadam se samo da ga nece prozivati ovi iz Djenove na tribini i da nije tolika mrznja izmedju njih. Skidam mu kapu sto je vratio klub gde mu je mesto - Seria A.

                              Sad bi igraci u njegovu slavu trebali da pokazuju partije skladno reputaciji Sampdorije i njenog grba.

                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Шта смо ми наслутили, то са сандуком стварно је било

                                Comment

                                Working...
                                X