Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu, slazem se..ali realno, ta pitanja sto se tice Neymar-a su uvek uglavnom kako ce protiv tih odbrana. U Engleskoj je jedino tesko igrati protiv Stoke-a, koji bas onaj Britanski fudbal igraju, lopta prodje ti ne. Samo udri, uvek moze jace, drugim recima, ljakse do ljaksea. Dobre su odbrane, ali da su sve do jedne vrhunske i neprolazne i nisu, tako da mi je to smesno.

    Pa pogledaj jos jednom prvi mec Reala i City-a, mogli su im u prvih 20 minuta napuniti mrezu, nisu znali jadni sa koje strane Ronaldo udara.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment



    • Мало и завршнице.
      Како не зависи, Лукаку кад ово одради ја скочим са своје терас. Добар је, али ипак мени пре поменути господин. Што се Лукакуа тиче, мсм да би у Италији покидао, Калчо је баш лига за такве напдаче којима је главна одлика завршница, ето Ђиладињо, Пацини и остали оставише кости на чизми.

      Comment


      • Pa ovo je klasicno "skidanje tereta(igraca) sa ledja", radio je ovo Lukaku, pa ako mu ovo nije jedna od glavnih odlika onda ne znam... Opet ne bi ja po YT poredio igrace, ne volim to, ili gledam statstiku ili gledam ceo mec, pa onda vidim kakav je igrac.
        A gledao sam Lukakua par puta ove sezone, i pokazao je i vise nego sto sam mislio da zna. Pa evo sad ovaj gol protiv Redinga, momak se izvukao na krilo, lagano izbacio igraca iz ravnoteze, i dao gol sa nekih 15m... Ne treba njemu mnogo da da gol, to je poenta a i ne treba mu vezni red.

        Evo za tebe Brajki cu licno da pogledam Parmu sledeci mec, bas da vidim Belfodila na delu, pa cu ti nesto vise reci, gledao sam ga samo protiv Juvea juce i nije me nesto impresionirao...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ниси добро видео, јесте отресао овог играча који му се накачио на леђа али је прешао и Најголана који му је долазио са десне стране (то је овај ћелави играч). Ово ти је мој Фрешко врхунски потез, оставио је два играча иза себе сам, и сјајно ставио лопту у други угао, ово кад би Матри или Кваљарела урадили ја бих се шлогирао, а искрено никада ни Лукакуа нисам видео да одради овако посао, мада не би ме изненадио јер је и он јака стрвина.
          Опет било како било мени је Белфодил комплетнији играч, кажем ти нови Адриано, али опет то не значи да ће имати бољу каријеру, за каријеру зависи доста тога, али ако му се поклопе коцкице како би требало с обзиром на квалитет који поседује има да искида!
          Ја лично не волим ни статистику иако је корисна ствар, верујем својим очима највише, а статистика ми само улепшава слику.
          Што се тиче јучерашње текме, солидан је био, није дао гол али је играч који је једини претио у првом делу, када је Парма била равноправна Јувеу, да не кажем и боља у неким тренуцима.
          Друго полувреме је мени у потпуности припало Јувеу и штета за онај гол из контре у моментима када је Јувентус контролисао меч.
          Следећи меч Парма гостије Кјеву у недељу у 15ч, ето ти прилике иако и тако не можеш да стекнеш неки утисак јер то је само један меч, може да му не буде дан, да га ништа неће, па да наредних пет кола искида, а може и да искида баш тај па да га нема пет мечева. Било како било сигуран сам да ћеш уочити квалитете овог играча, у осталом није се џабе Венгер распитивао за њега пре пар дана, ако неко зна да препозна таленат онда је то он. ;)
          Ја ћу иначе гледати Милан-Болоња у том термину, волим ове офанзивне играче Болоње - Дијаманти, Ђилардињо, Габиадини а ево намеће се и Коне.

          Comment


          • Pa pazi, ocigledno da ga je Naingolan pustio jer nije hteo da rizikuje penal koji bi se vrlo lako svirao da se umesao u duel, vrlo lako, a ova sto ga je branio, jadnicak nije mogao nista kada se ovaj okrenuo ka golu, vec je bio pobedjen...

            Mislim kada gledam i poredim napadace, golovi me interesuju, slazem se da je Belfodil kompletan i kompletniji od Lukakua, sa 191 imati takvu tehniku je retkost, ali ne znam koliko on moze da postane ono fenomenalan, kao sto si rekao, mnogo toga mora da se poklopi. Dok Lukaku ako se vrati u Celsi sa pozajmice a hoce ako bude utrpao 20 komada ove sezone ili barem blizu te cifre, Plavci nece imati potrebe da trose na Falkaa ili nekog drugog vrhunskog napadaca. Lukaku je jednostavno sila a tako mlad, to je ono sto je meni fascinantno, pa on se pre tri godine sprdao po Belgiji a imao samo 16 godina, to je nesto impresivno. Samo mu je trebalo vreme i to je dobio u WBA, sve ima da bi bio gol masina.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Јбг друже мој, истина је да је Најголан овде био опрезнији због пенала, али истина је и то да је он њих зајебао.
              Све зависи од следећег трансфера, волео бих да следећи буде нпр. Јуве јер ће дечко израсти у звериште, али мсм да овом момку не гине ПЛ, но видећемо тек има 20 година.
              Што се Лукакуа тиче, ништа ја не оспоравам друже, добар је и од Дрогбе мислим да се није појавио играч са тако израженим физичким квалитетима, нема ту говора, али само говорим да ми је Белфодил бољи и навео сам ти зашто.
              И још нешто сам запазио, невероватно колико последњих година земље попут Алжира и Марокоа избацују квалитетне играче, јаке дриблере и техничаре, па пази само тарабта и Белханду, па Белфодил, па овај мали у Милану, тзв. нови Меси итд. занимљива ствар.

              Comment


              • Imas u Francuskoj gomilu tih iz Maroka i Alzira, svi ludi tehnicari, samo malo ko za njih zna...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Belfodil mora jos mnogo da radi na sebi da bi mogao u komparaciju sa Lukakuom.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Belfodil mora jos mnogo da radi na sebi da bi mogao u komparaciju sa Lukakuom.
                    Можда у смислу тимске дисциплине јер зна да буде себичан, али који добар дриблер па није себичан. Белфодил комплетнији играч од Лукакуа и чврсто стојим при том ставу, чак мсм да би 1 на 1 била опака разлика у корист Алжирца.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Belfodil mora jos mnogo da radi na sebi da bi mogao u komparaciju sa Lukakuom.
                      Govorim mu ja to, ali nece da slusa pa to ti je...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Po meni nije kompletniji,a vec mi je poznato kako umes da odbacis u nebesa igrace u Seriji A,iskreno uopste te ne smatram objektivnim kad su ovakve komparacije u pitanju .Ti Pantelica pretvaras u Bergkampa kad krenes da hvalis.

                        Comment


                        • Suludo je uporedjivati talente i engleske i italijanske lige. U Italiji kako su ih skoro sve zvezde napustile normalno je da forsiraju neke mlade igrace, i normalno da ce se javiti vise talenata.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Po meni nije kompletniji,a vec mi je poznato kako umes da odbacis u nebesa igrace u Seriji A,iskreno uopste te ne smatram objektivnim kad su ovakve komparacije u pitanju .Ti Pantelica pretvaras u Bergkampa kad krenes da hvalis.
                            Брате Лукаку је добар, али не волим нападаче типа он и Бентеке и ти, ужас је то мени.
                            Као кад сам гледао Мадура на представљању за Валенсију кад је прелазио из Ајакса, човек ладно не зна да жонглира а задњи везни играч
                            Можда нисам стварно објективан поводом ових Серија А играча, али Белфодил испред Лукакуа, а у осталом капирам да ће и време то показати пошто се Лукаку по мом мишљењу зајебао са Челзијем опасно, никада он тамо неће имати неку озбиљну улогу, живи били па видели.

                            Comment


                            • Lukaku tek ima 19 godina! On da je pametan, da ode jos jednu sezonu negde na pozajmicu posle VBA ili da ostane tamo. Naravno to sve zavisi od Celzija i njega samog, tj kako bude igrao. A za sada igra dobro.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Можда нисам стварно објективан поводом ових Серија А играча, али Белфодил испред Лукакуа, а у осталом капирам да ће и време то показати пошто се Лукаку по мом мишљењу зајебао са Челзијем опасно, никада он тамо неће имати неку озбиљну улогу, живи били па видели.
                                Pa nisi brate...

                                Ne moze on da se zajebe nikako, jer ima godine pred sobom, cak je i rekao da bi zeleo ostati u WBA, sto je mogucnost ako Celzi dovede napadaca na leto. Drugo je to sto ga ti ne volis ili takvu vrstu igraca, ali on je ogroman potencijal, nije rekao Drogba za dzaba da je on njegov naslednik...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X