Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Видећемо шта ће од Лукакуа бити, мени он није ништа посебно, сем што је јак као коњ, Папис Сисе играч, са њим бих га упоредио некако.
    Имаш у Италији Икардија 93, биће добар нападач, нешто попут Лукакуа, нпр. нема појма да они дођу до златне лопте.
    А нпр. Белфодил ми је звериште, јесте годину дана старији од Лукакуа али је за поменутог класа!

    Comment


    • Kad vec spominjes Isca, nije taj momak nista dalje od Zlatne lopte od Faraona, po mom misljenju. Moguce je da sam subjektivan, posto mnogo cenim tu poziciju 10-ke, pa zato dajem prednost Edenu i Gotzeu...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Kad vec spominjes Isca, nije taj momak nista dalje od Zlatne lopte od Faraona, po mom misljenju. Moguce je da sam subjektivan, posto mnogo cenim tu poziciju 10-ke, pa zato dajem prednost Edenu i Gotzeu...
        Иско ти је исто 10-ка тебриште. Ја га искрено готивим и бољи ми је од Гецеа, кад већ упоређујемо. Кажем мени лично, субјективно мишљење, јер и није нека лака работа упоређивати те играче ;)
        Иначе, волео бих да репрезентације У21 оду на ЕП на лето са најјачим саставима али та могућност је равна научној фантастици, па чисто да погледамо те младе момке на делу једни против других, одавно се више нисам радовао том првенству иако капирам да ћу се на крају добрим делом разочарати саставима репрезентација а и чињеницом да ће Шпанци издоминирати.

        Comment


        • Pa ja nisam rekao da Isco nije 10-ka.
          Meni je Isco bruka dobar igrac, uz vec pomenutu dvojicu i Jacka najjaci mladi veznjak na svetu.
          A to U21 prvenstvo moze biti jako, jer nema drugih jakih takmicenja, ali sumnjam, kao i svaki put ce igrati osakacene reprezentacije, a Spanija ce izdominirati sa 80% igraca iz Barcine skole.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Uh, uh, ne preterujte. Gotze je bolji igrac od Isca. Isco je bio pristojan do ove sezone, kada je eksplodirao, a Gotze je senzacija u Nemackoj vec duze vremena, a plus je bio povredjen skoro celi drugi deo sezone. Da ne govorim kako sabija ove sezone u LS.

            Dobar je Isco, zaista dobar, ali Gotze je meni veci potencijal od njega. Nemojte da zaboravite Neymar-a, a sada da me ne napadnu svi, covek sabija i za reprezentaciju, ne samo za Santos. Decko je sa 20 godina dao 124 gola u Santos-u.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • I po meni je Gotzinho trenutno bolji od Isca... Ne znam, moze sve da uradi sa loptom, ali videcemo jos kako ce se njihove karijere razivjati, obojica svetski potencijali. Wada, zajebi Neymara, postoji jedan Brazilac koji je nedavno dosao u Evropu, i gledacemo ga u CL, po meni je on veci potencijal, ako znas o kome se radi.

              Ne zajebavaj Brajkulice, Belfodil je mala beba za Lukakua dominatora, jos je godinu dana stariji, reci da je ovaj klasa za Romelua je ravno komediji.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ne, nikada nisam cuo za Lucas-a.

                Ne budali Freshko, Neymar je za klasu bolji od njega bio u Brazilu, ako njega uzimas u obzir, onda moras i boljeg igraca od njega uzeti u obzir.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ne, nikada nisam cuo za Lucas-a.

                  Ne budali Freshko, Neymar je za klasu bolji od njega bio u Brazilu, ako njega uzimas u obzir, onda moras i boljeg igraca od njega uzeti u obzir.
                  Moura je po konstituciji razbijac, Neymara ce da ubiju u PL ako dodje, pazi sta sam ti rekao. Ovaj moze da igra gde hoce, dok Neymarinho moze samo u Spaniju. Ima takav built. Moura je bio isto fantastican u Brazilu, to sto je ovaj dao vise golova, je normalno, Moura igrao AM, dok je Neymar bio spic u Santosu. Uostalom, meni Brazil nije nikakvo merilo, tek kada dodje u Evropu, tad cu da ga vidim, Moura je dosao, pa cemo da vidimo kako ce to da izgleda, a vec se decko posprdao u prvoj tekmi sa Ajaciom. Ne vidim sta to Neymar ima sto ovaj nema. Eventualno lucidne driblinge, ali koga je za to briga kad on tih driblinga pola nece izvesti ovde, sto zbog boljih odbrana, sto zbog drugih razloga, i Quaresma je umeo sve sa loptom, kao i Denilson pa su im karijere otisle u k...c...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ma ne kazem da je Lucas los, naprotiv, ogroman talenat. Samo se ne treba podcenjivati Neymar. To za gradju, pa jbg, nije ni Sterling od brda odvaljen, pa eto, nista mu ne fali.

                    Nije da ima veze, ali nije moguce da Ronaldo(zuba), Ronaldinho i ostali svi vide ogromni potencijal u Neymar-u, a da ga ostali osporavaju zbog konstitucije. Slazem se da cemo sve videti kada dodje u Evropu, ali ja ga nikako ne bi otpisivao. Neymar je na svim takmicenjima izdominirao na kojima je igrao, pa i protiv tih Evropljana koje toliko svi pominju. Ova generacija 92 je poprilicno interesantna, ima dosta igraca koji mogu biti vrhunski, sto je dobro za nas navijace i ljubitelje fudbala. Ja mislim da ce Neymar uspeti u Evropi, koliko ce to biti, videcemo.

                    Nerviraju me te predrasude, a pola ljudi ga kritikuje zbog frizure i raznih gluposti, a gledali su ga mozda dva puta. I ne, ne mislim ovime na tebe Freshko, da mi se ne uvredis.

                    Nezahvalno je reci da se nece snaci. Moze igrati i u Nemackoj, pa i u Francuskoj, kao i Lucas.

                    Za PL ne znam, mozda se i ne snadje, mozda i razvali..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post


                      Za PL ne znam, mozda se i ne snadje, mozda i razvali..
                      A mozda odigra mec protiv Stoke-a i peske se vrati za Brazil... Ako bude imao obe noge.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Opet kazem, Sterling-u nista ne fali. A nije da je on neka stena.

                        Stakleni su mnogi talenti u Evropi, pa nisu invalidi, tako da ono..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Uh, uh, ne preterujte. Gotze je bolji igrac od Isca. Isco je bio pristojan do ove sezone, kada je eksplodirao, a Gotze je senzacija u Nemackoj vec duze vremena, a plus je bio povredjen skoro celi drugi deo sezone. Da ne govorim kako sabija ove sezone u LS.

                          Dobar je Isco, zaista dobar, ali Gotze je meni veci potencijal od njega. Nemojte da zaboravite Neymar-a, a sada da me ne napadnu svi, covek sabija i za reprezentaciju, ne samo za Santos. Decko je sa 20 godina dao 124 gola u Santos-u.
                          Ја сам Иска гледао пар пута случајно и прошле године и није тешко било да ми западне за око јер је префињени техничар, одмах се видело да ће дечко бити сјајан играч, тренутно мени бољи од Гецеа који ми је извикан, тј. није толико добар колико се о њему говори. Да не дође до забуне, ценим Гецеа и одличан је фудбалер али не толико колико причају, чак шта више Кагава ми је дупло боље одрађивао тај посао који данас одрађује Геце у Дортмунду.

                          Originally posted by Freshman91 View Post
                          I po meni je Gotzinho trenutno bolji od Isca... Ne znam, moze sve da uradi sa loptom, ali videcemo jos kako ce se njihove karijere razivjati, obojica svetski potencijali. Wada, zajebi Neymara, postoji jedan Brazilac koji je nedavno dosao u Evropu, i gledacemo ga u CL, po meni je on veci potencijal, ako znas o kome se radi.

                          Ne zajebavaj Brajkulice, Belfodil je mala beba za Lukakua dominatora, jos je godinu dana stariji, reci da je ovaj klasa za Romelua je ravno komediji.
                          Брате гледао сам обојицу ове године и Белфодил ми је испред Лукакуа. Пази Белфодил ме доста подсећа на Адријана, исти тип играча, јак, брз, добар техничар, дриблер, од овог набројаног Лукаку је само брз и јак, ништа специјално што се технике тиче, а не знам да ли сам икада видео неки његов дриблинг а да није претрчавање играча. Дефинитивно пре Белфодил, дефинитивно јер је и играч који мање зависи од везног реда него што је то случај сам Лукакуом.
                          Ево као пример качим први линк на који сам налетео, дакле нисам бирао и у њему све можеш да видиш о играчу, звериште


                          Originally posted by D-Wade View Post
                          Ne, nikada nisam cuo za Lucas-a.

                          Ne budali Freshko, Neymar je za klasu bolji od njega bio u Brazilu, ako njega uzimas u obzir, onda moras i boljeg igraca od njega uzeti u obzir.
                          Нејмар дефинитивно пре Моуре!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Opet kazem, Sterling-u nista ne fali. A nije da je on neka stena.

                            Stakleni su mnogi talenti u Evropi, pa nisu invalidi, tako da ono..
                            Mnogo fali Sterlingu, pa to je toliko ocigledno, on jednostavno ne moze da pridje sesnaestercu, ima on i brzinu i dribling i sve, ali dzaba kad ce ga u duelu svako odneti. Mora da nabaci masu inace nista nece biti od njega, ali dobro, tek je 18 napunio, jos je on u fazi razvoja, okostavanja, razvijanja misicne mase, sve to traje do neke 20-21 godine, ima vremena za njega.

                            Ja ne potcenjujem Neymara, samo kazem da ce on moci samo u Spaniji da igra. On je vrhunski fudbaler, svakako kandidat da jednog dana bude najbolji na svetu, ali njega ta konstitucija jebe, mnogo je bre mrsav i nekako sitan, dok je Moura sasvim druga prica. Zato njega vise cenim od Neymara, po svim drugim kvalitetima, oni se uopste ne razlikuju. Da ne bude da ne osporavam Neymara zbog toga, samo kazem da mu je to mana koja se da primetiti, dok kod Lucasa ne primecujem nikakvu manu i sasvim sa uveren da ce uspeti u Evropi gde god da ode.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Neymar je vec sada jedan od najjacih 1 na 1 igraca na svetu. Decko se sprda sa loptom, pretesko ga je cuvati kada je samo jedan igrac ispred njega, to je gotovo velikom verovatnocom. A sto se tice tih stopera u Engleskoj, koliko su jaki i cvrsti, toliko su i spori i sa tehnicki potkovanim igracima imaju ogromne probleme. Ronaldo se sprdao sa najboljim stoperom lige, jedino ako vec nije promenjeno za Kompany-a.


                              I da, ne poredim sada Ronalda i Neymar-a, nego samo kazem, svaki bolji tehnicar se dobro snalazi protiv stopera u Engleskoj, koji koliko god da su dobri su i precenjeni mnogo. Kao da se protiv njih ne moze igrati.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Iz ovog videa Brajkula sam sve video, samo nisam video gol... Deluje mi vise da je on krilni igrac ili SS, tako nesto, nego spic. Iz ovog videa izgleda da nema zavrnicu pred golom, kako je samo ono promasio, nije mi jasan, i izgleda da previse petlja, i nema prava resenja. Moze biti odlican igrac, ali ne verujem da je potencijal za nesto vise. Lukaku nije tehnicar, nije igrac koji ce da predribla pola tima i da da gol, ali isto tako ne zavisi toliko od veznog reda. Momak je klasican razbijac, daje golove, jak kao bik, na ledjima trojicu nosi, sjajno gradi loptu i jos neverovatniji osecaj za gol, sve sto je potrebno za jednu klasnu "devetku". Ako karijera bude isla pravim putem, glat ce da bude medju najboljim napadacima sveta. Ionako WBA nema neki bog zna kakav vezni red, ali on ipak ulazi u sanse i daje golove. Uostalom najbolji napadac na svetu je slican tip igraca Lukakuu samo sto on jos vise smanjio zavisnost od veznog reda i ostatka igraca na terenu.

                                Lepo je to kada je igrac tehnicki potkovan, ali ako je slab u zavrsnici, taj ne treba da bude napadac.

                                Ma msm Wada, tamo je odbrana visoko postavljena i realno je sprdacina od odbrane, pa lako je tamo da se poigrava, kao sto se i Lucas poigravao.

                                Nisu svi stoperi u Engleskoj spori. A kad se to Ronaldo sprdao sa Kompanijem ???
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X