Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DeMoN17 View Post
    Pa iz PL imas Vokera, McEhrana, Showa, Sterlinga (kojeg si vec spomenuo), Tomkins, Butland (kojeg ocekujem uskoro da branu u PL),
    i drugih......
    Ако си ми рекао Танко је све ово друже, све сме Кајл Вокера. То би било исто као да сам ја наброја Имобилеа, Габиадинија, Бертолаћија, Перина и ко. ;)

    Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Pogbu sigurno nije izbacila Serija A... Za njega se znalo da je vanserijski talenat, ali jednostavno u Junajtedu nije dobijao sansu... Dosta je njemu znacilo sto je trenirao u Engleskoj, tako da nije ni cudo sto odlicno igra u Italiji.
    Знало се и за Перицу Огњеновић па ето како је прошао. Можете да поричете колико хоћете Погбу је Серија А, Јувентус конкретно, издигао. Могао је он полагано као и већина тамо клинаца у Јуанјетду да буде бек-ап пар сезона, да једва спаја 200 минута по сезони и да на крају заврши у неком Сандерледну као просечни играч, џабе таленат џабе све ако се момку не да права прилика!

    Comment


    • Brajkulice, imas ti jos dobrih igraca koje je PL "izbacila". Imas Smallinga i Jonesa iz Utd-a, Cleverley je vec "mator" u odnosu na ostale, 23 ljeta, njega ne bi racunao. Tu je Bertrand iz Chelseaja, ovi klinci iz LFC-a u odbrani (Wisdom, Kelly), Sterling kog si vec spomenuo. Iz Arsenala su se pojavili Jack, koji je vec sad klasa od veznjaka, Chamberlain koji ima tek 19 godina. Tu su i Caulker i Naughton iz Tottenhama, to mi sad pada na pamet, makar od ovih jacih klubova iz PL... Da se razumemo, vecina ovih momaka iz ovog ili onog razloga nece postati WC, ali mogu da budu vrlo dobri igraci, ako me razumes o kom nivou pricam.
      Last edited by Wilshere_10; 14-01-13, 15:33.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Brajkula, Phil Jones, Nick Powell, Rafael, Jack Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Kyle Walker, Stevem Caulker, Raheem Sterling, Suso, Romelu Lukaku, Luke Shaw, Nathaniel Clyne, otprilke neki igraci koji su izbaceni ove ili prosle godine... Ove sto sam boldovao su vec klasa. Mogao sam da navedem i genijalca McEhrana koji je na pozajmici u Cempionsipu, ali ajde reko' necu dok ga ne vidim u pravom izdanju. A posto pratim LFC normalno, znam da na nasoj akademiji ima par super potencijala, Ibe koji je mozda i veci genijalac od Sterlinga, pa Texeira koga smo doveli iz Sportinga prosle godine.

        Ja ne pratim puno Seriju A, pa nmg puno da znam o njihovim talentima, ali sam za Obianga, Quintera i Belfodila gledao i cuo, svi vrlo dobri potencijali.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Vidi Freshko kako saradjuje.
          Luke Shaw mozda nije poznat siroj javnosti, ali je momak prvi levi bek reprezentacije za 5-6 godina, naslednik mocnog Bainesa.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Дај немојте ме залуђивати тим именима молим вас, па ниједан од тих ваших поменутих никада неће ни бити на списку кандидата за златну лопту, а о освајању не бих ни причао.
            Док за нпр. Ел Шаравија и Вератија не бих смеото да кажем (изоставићу Инсињеа да не претерујем ипак).

            Comment



            • Јесте Интеров играч, али је невероватна царина и легенда, један од ретких које волим из Интера.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Дај немојте ме залуђивати тим именима молим вас, па ниједан од тих ваших поменутих никада неће ни бити на списку кандидата за златну лопту, а о освајању не бих ни причао.
                Док за нпр. Ел Шаравија и Вератија не бих смеото да кажем (изоставићу Инсињеа да не претерујем ипак).
                Mislis da Wilshere ili pak Lukaku nemaju potencijal za zlatnu loptu ???
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Da se razumemo, vecina ovih momaka iz ovog ili onog razloga nece postati WC, ali mogu da budu vrlo dobri igraci, ako me razumes o kom nivou pricam.
                  Napisao sam odmah, nece ti momci biti legende fudbala, ali ce biti solidni igraci. Ja mogu da potpisem da Shaarawy nece uzeti Zlatnu loptu, jer ima boljih igraca tih godina, doduse na razlicitim pozicijama. Prvenstveno Gotze i Hazard... Verratti je mogao da bude klasa od veznjaka, i nadam se da hoce, ali mi PSG nije sredina za brusenje takvog dijamanta.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ako je Seria A izbacila Lamelu, onda se moze reci da je Premier League izbacila Oscara, ista prica.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ja sam prvi rekao za Lamelu ovde da ce biti hit u Romi, haos pravi po Argentini, eto prve godine se i nije snasao, ove godine sabija i dokazuje da je veliki potencijal, ali njega je izbacila Argentina, nije njega Roma dovela kao omladicna, vec za dobre pare...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Mislis da Wilshere ili pak Lukaku nemaju potencijal za zlatnu loptu ???
                        Мислим брате, за Лукакуа сам сигуран, ради се о обичном нападачу, ништа специјално што би га довело до тог одличја, а Вилшир је класа али ипак мислим да нема ни код њега ништа по том питању. Ту награду узимају углавном играчи који сами могу да реше меч, као данас Меси, ова поменута два тешко. Верати ако се развије близу како се очекује ће сигурно бити топ везни у годинама испред, а Ел Шарави је већ сада међу ТОП10 нападача лиге.

                        Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Napisao sam odmah, nece ti momci biti legende fudbala, ali ce biti solidni igraci. Ja mogu da potpisem da Shaarawy nece uzeti Zlatnu loptu, jer ima boljih igraca tih godina, doduse na razlicitim pozicijama. Prvenstveno Gotze i Hazard... Verratti je mogao da bude klasa od veznjaka, i nadam se da hoce, ali mi PSG nije sredina za brusenje takvog dijamanta.
                        Па не бих ја нешто пуно издвојио поменуту двојицу испред Ел Шаравија, ради се сигурно о играчима који ће у годинама испред бити крем фудбала, а ко ће до златне лопте видећемо, зависи доста и од успеха својих клубова итд. доста тога треба да се поклопи, али да су поменути потенцијал за најбољег јесу.


                        П.С. Пребацићу после ове постове у Серија А дискусију пошто им баш и није место у овој теми, али кад завршимо наравно ;)

                        Originally posted by chofy88 View Post
                        Ako je Seria A izbacila Lamelu, onda se moze reci da je Premier League izbacila Oscara, ista prica.
                        Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ja sam prvi rekao za Lamelu ovde da ce biti hit u Romi, haos pravi po Argentini, eto prve godine se i nije snasao, ove godine sabija i dokazuje da je veliki potencijal, ali njega je izbacila Argentina, nije njega Roma dovela kao omladicna, vec za dobre pare...
                        Ламела је залутао у групу, признајем
                        Last edited by Brajkula; 14-01-13, 16:15.

                        Comment


                        • Ako je Faraon u TOP 10 napadaca Serije A, ko je ispred?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • El Saravi je klasa, mora da se prizna, nije PL takvog napadaca izbacila, ali ako pogledas da su Vilser i Verati isto godiste, nz ko bi se slozio da je Verati bolji od Dzeka.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Ako je Faraon u TOP 10 napadaca Serije A, ko je ispred?
                              Originally posted by chofy88 View Post
                              El Saravi je klasa, mora da se prizna, nije PL takvog napadaca izbacila, ali ako pogledas da su Vilser i Verati isto godiste, nz ko bi se slozio da je Verati bolji od Dzeka.
                              хахаха....ја ладно не изваљујем оба пост

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Мислим брате, за Лукакуа сам сигуран, ради се о обичном нападачу, ништа специјално што би га довело до тог одличја, а Вилшир је класа али ипак мислим да нема ни код њега ништа по том питању. Ту награду узимају углавном играчи који сами могу да реше меч, као данас Меси, ова поменута два тешко. Верати ако се развије близу како се очекује ће сигурно бити топ везни у годинама испред, а Ел Шарави је већ сада међу ТОП10 нападача лиге.
                                Lukaku nije sigurno obican napadac, decko je tenk, a tek 93. godiste, momku ne mogu nista u duelu, pa to se vrlo retko vidja, mesta za napredak koliko hoces, momak vec ima 9 golova u ligi, a bio je starter samo osam puta, kada je Clark konacno shvatio da Belgijanac sabija stavio ga je da bude starter. Mislim, pricamo o nevidjenom potencijalu, pa daj navedi mi neke igrace 93. koji tako sabijaju, napadace pre svega, a da pre toga nisu imali nikakvu sansu da se dokazu, ja ne znam za takvog.
                                Secam se kako sam se prepirao sa jednim pre par godina o Falkau, isto mi je pricao ovako kao ti da je to obican napadac, prodje par godina i Radamel u konkurenciji za Zlatnu loptu.

                                A sto se Wilshere tice, pricao sam vec i opet ponavljam, decko nije Englez, definitivno. Prvi igrac jos od Gazze koji odskace od tog Ostrvskog stila fudbala i talenta, drvoseca i momaka koji nemaju osecaj, ono, povreda ga usporila u razvoju, ali je on meni jedan od najjacih veznjaka u PL, momak s kojim bi ga uporedio je verovatno Isco, isto su godiste, s tim sto je Isco ipak ofanzivniji, ali po stilu igre, dva identicna igraca.
                                Last edited by Freshman; 14-01-13, 16:29.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X