Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaj Brajki, poredis samo italijanske talente ili sve mlade igrace iz lige ???

    Da dodam da je Sterling 94. godiste, 2 godine mladji od Il Faraonea, 3 od Insinjea, on je tek sad gurnut u vatru, u PL sa onakvom konstitucijom, bez iskustva nikako nije lako.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Брате ја не могу да извалим неког вансеријског талента у ПЛ да се појавио ове године то хоћу да ти кажеми тако је сваке године, сваке....само што је штеташто их ови из ПЛ покупују одмах јер поседују моћ новца. Али ето опет се догодине појаве нови и квалитет тако опстаје, докле ће видећемо.

      Comment


      • Parma: Mirante; Zaccardo, Paletta, Santacroce; Biabiany, Marchionni, Valdes, Parolo, Gobbi; Amauri, Belfodil

        Parma bench: Pavarini, De Angelis, Morrone, Palladino, Musacci, Acquah, Sansone, Fideleff, Ninis, Rosi, Pabon

        Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Caceres; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Padoin; Giovinco, Quagliarella

        Juventus bench: Storari, Branescu, Vucinic, De Ceglie, Peluso, Giaccherini, Matri, Isla, Beltrame, Marrone
        Опет Падоин па да л је овај Конте луд

        Comment


        • Pa nije bas da i Serija A izbaciju talente svake godine, Lamela iz Argentine dosao, Pogba iz Le Havra... Ja sam tek sad u Seriji A primetio malog Insinjea i El Saravia, prethodnih godina slabo ko je izasao...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Pa nije bas da i Serija A izbaciju talente svake godine, Lamela iz Argentine dosao, Pogba iz Le Havra... Ja sam tek sad u Seriji A primetio malog Insinjea i El Saravia, prethodnih godina slabo ko je izasao...
            Ок за Ламелу, нека ти буде, али Погба у Јунајтеду није спојио 100 минута, дошао у Јуве експлодирао, сад ако га Серија А није избацила већ Ле Авр онда стварно.
            Борини прошле године нпр., Верати....
            А ове имамо и Де Шиљиа, добар бек, будућност Италије нпр., догодине ће Квинтеро да исплива и ко зна ко још...увек се појави неко име.

            Comment


            • Brajkulice zatajili ovi nasi puleni. 20 minuta, 6 utakmica i nema gola

              edit: Demantova me Rodrigez <3 Sad ce prosipanje.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Sad ce Catania da povede ne sekiraj mi se mnogo
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Sad ce Catania da povede ne sekiraj mi se mnogo
                  A da je srece bilo ti bi sa mnom spavala a da je srece bilo decu bi mi rodila <3
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Родригез играчиште, реално човек је штопер који је у најбољој форми ове године у Серији А.
                    Добра текма на Тардинију, кувак као у казану, неизвесно баш. Белфодил прети Јувеу.
                    Рома данас без Тотија, Пјанића, Освалда, Маркињоса....ако ишчупају бод има да певају, још Де Роси на клупи, не пише им се фино.

                    Comment


                    • Mene zanima koji je problem sa Stekelenburgom? Sta je fazon...nije hteo da pije viski sa Zemanom i odmah klupa a?
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Mene zanima koji je problem sa Stekelenburgom? Sta je fazon...nije hteo da pije viski sa Zemanom i odmah klupa a?
                        Nije nikome legendo,ali eto manze istrajan da ga ne drzi na golu,a bolji je za klasu od ove budale....
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Mene zanima koji je problem sa Stekelenburgom? Sta je fazon...nije hteo da pije viski sa Zemanom i odmah klupa a?
                          Нема фазона, Земан преферира Уругвајца.
                          Падоин је смешан играч Која борбеност играча Парме, одавно ово нисам видео, све похвале, тешка текма за Јуве очекивано.

                          Comment


                          • Brajkulice igrala je Parma strasno i protiv Intera sjecas se,grizli su na terenu ljudi.Ima tamo potencijala nema sta...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Daj neka poprica sa psihijatrom, nema stvarno smisla da De Rosi i Stekelenburg greju klupu. Tu nema profesionalizma, zamisli kaze De Rosiju da se zagreva da udje u igru. Gadjao bih ga na keca onim bidonom. Van svake pameti, sacekace ga pijanog (a to je vrlo cesto) neka budala, ubice ga u Rimu samo da im prekipi.


                              P. S. 0:2 za Juventus, ima da sevnu 2 komada moze Parma da grize kol'ko 'oce ne pomaze to.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Brajkulice igrala je Parma strasno i protiv Intera sjecas se,grizli su na terenu ljudi.Ima tamo potencijala nema sta...
                                Изненадио ме мало Донадони на клупи Сансоне и Аква.
                                Имају солидну екипцу, укомпоновану добро ако ништа друго, и ти таленти Сансоне, Белфодил, Аква, није лоше.

                                Ево га Мађо на центаршут Хамшика кога лично не бих дао неком другом клубу без 45м, нема говора, кад неки Хави Гарсија може да буде 25м, овај мора бар 20м више.

                                Comment

                                Working...
                                X