Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas sam bio sastavio tako fin tiket, naravno sve dolazi jer ga nisam uplatio... Po ocekivanju Hanover i Lever gaze... Werderova utakmica 3+ strandardno kao i sto dolazi kada igraju protiv Frajburga. Parovi milina za uzimanje kinte, nego ...
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Werder je bio sugurica dana sto se tiche 3+...a i lepa kvota bila (1.7)

      Mislim da ta 2 tima nisu vec jedno 7-8 godina medjusobno odigrali tekmu na kojoj nije palo bar 3 gola

      EDIT : A ovaj Stutgart...mukice....ocajni su :/
      Last edited by z0La; 26-09-12, 20:42.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Werder je bio sugurica dana sto se tiche 3+...a i lepa kvota bila (1.7)

        Mislim da ta 2 tima nisu vec jedno 7-8 godina medjusobno odigrali tekmu na kojoj nije palo bar 3 gola

        EDIT : A ovaj Stutgart...mukice....ocajni su :/
        Kao sto sam izvuko brate gore podataka, 4.66 prosecan broj golova kada te 2 ekipe igraju... inace i prejaki fixevi na Hanover i Leverkuzen a dosli lagano. A za Stutgart ne postoji adekvatna rec da opise njihovu igru.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Sta vam bi, pa ste podivljali u prethodne dve veceri?

          Prvenac Akpale u dresu Verdera, nadam se da ce potisnuti Petersena iz startne postave koji je ovde samo na pozajmici.Magarac ponovo stavlja Junuzovica na defanzivnog veznog, remi protiv Bajerna cu slaviti kao pobedu.

          Comment


          • Nils se usrecio sto je odlicne igre iz Enerdzija zamenio za dres Minhena. Silno se naigra klinac kod Bavaraca ...
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Tim Kola

              Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.


              sigpic

              Pats, Celtics, Bruins, Red Sox

              Comment


              • Nisam stigao da pogledam ni minut Bundeslige u poslednjih 15-ak dana,ali sam pratio rezultate koji su me uglavnom nervirali
                Lever je prokockao pobjedu protiv Borusije M. i red je bio da otresu Augzburg u proslom kolu Ocekujem pobjedu i protiv Grojter Firta i da se konacno povezu dobri rezultati.
                Stutgart ponovo u rasulu Pa sta se desava sa tom ekipom!?
                HSV nakon 3 vezana poraza upisao 4 boda iz dva meca i nadam se da ce i nastaviti sa dobrim partijama jer im nije mjesto u donjem dijelu tabele.Cujem da su i oni prokockali 3 boda u poslednjem kolu.
                I Hofenhajm se trgnuo
                Red je i da se Dortmund vrati na pobjednicke staze protiv druge Borusije...tj moraju ako misle da stizu napaljeni Bajern koji melje sve pred sobom.
                Najprijatnije iznenadjenje je ekipa iz Frankfurta.Svaka im cast,zaista fantasticno

                Comment


                • Boris Vukcevic tesko povrijedjen u saobracajnoj nesreci,bore mu se za zivot

                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Nisam stigao da pogledam ni minut Bundeslige u poslednjih 15-ak dana,ali sam pratio rezultate koji su me uglavnom nervirali
                    Lever je prokockao pobjedu protiv Borusije M. i red je bio da otresu Augzburg u proslom kolu Ocekujem pobjedu i protiv Grojter Firta i da se konacno povezu dobri rezultati.
                    Stutgart ponovo u rasulu Pa sta se desava sa tom ekipom!?
                    HSV nakon 3 vezana poraza upisao 4 boda iz dva meca i nadam se da ce i nastaviti sa dobrim partijama jer im nije mjesto u donjem dijelu tabele.Cujem da su i oni prokockali 3 boda u poslednjem kolu.
                    I Hofenhajm se trgnuo
                    Red je i da se Dortmund vrati na pobjednicke staze protiv druge Borusije...tj moraju ako misle da stizu napaljeni Bajern koji melje sve pred sobom.
                    Najprijatnije iznenadjenje je ekipa iz Frankfurta.Svaka im cast,zaista fantasticno
                    Sto se tice te utakmice izmedju Ajntrahta i Dortmunda, ne znam da li me iznenadjuje fantastican comeback ekipe Ajntrahta ili posrnuce Dortmunda za svega par minuta. Mislim da Dortmund jos uvek nije na najvecem nivou ali da ce postepeno sve bolje i bolje igrati. Frankfurt pravo iznenadjenje i osvezenje i voleo bih da je vise takvih ekipa koje dodju iz Cvajte. Nisam stigo juce da pogledam duel izmedju Fortune i Salke-a, vidim da su prokockali 0:2 sa poluvremena igraci iz Gelzenkirhena.
                    Last edited by Mladen; 29-09-12, 09:43.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Bayer Leverkusen vs Greuther Furth

                      Igrači Leverkuzena su kao što se i očekivalo lako dobili ekipu Augzbura, pa se očekuje isto tako laka pobeda i protiv ekipe Grojtera. S obzirom da im u goste dolazi ekipa koja je u dosadašnjem delu sezone pobedila samo Majnc u gostima, a u prošlom kolu izgubila od poznanika iz Cvajte, ekipe Fortune, stvarno sem pobede domaćina, bilo bi iznenadjenja, pogotovo što sledeću takmičarsku utakmicu Leverkuzen igra u Norveškoj, u okviru 2. kola Lige Evrope sa Rozenborgom. Inače, ove 2 ekipe do sada nisu igrale u Bundesligi, tako da vam ne mogu dati statistike u odnosu pobeda i poraza kao i prosek broj golova po utakmici

                      Werder Bremen vs Bayen Munich

                      Utakmica koja se danas jednostavno ne sme propustiti. Bajern igra fenomenalno, čini se da pored Barselone imaju najbolji vezni red, koji funkcioniše perfektno. Šaćiri i Martinez su pun pogodak što se tiče pojačanja, kao i Mandžukić koji redovno trese mreže protivnika. O igrama Bajerna ne treba trošiti puno reči, sve same pobede i relativno lako dobijene utakmice. Werder igra jako promenljivo, i sada malo bode oči rezultat protiv Štutgarta i ispuštena 3 boda pred svojom publikom. Medjusobni dueli ovih timova su jako interesantni i uvek golovi ne izostaju. Werder izlazi bolje na kraj sa Bajernom kada igra u Minhenu nego li kod svoje kuće. Poslednja 4 meča odigrana na Vezeru su izgubili, i pokušaće da prekinu tu lošu seriju. Na 15 poslednja meča u svim takmičenjima, prosek pogodaka bio je 3.33 pa i danas možemo verovatno očekivati barem 3 pogotka.

                      Borussia Dortmund vs Borussia Moenchengladbach

                      Mene je lično Dortmund malo razočarao u poslednje 2 utakmice. Poraz od Hamburga, i nerešeno protiv Ajntrahta posle vodjstva od 0:2 govori mi da u ovom meču pred prepunom Signal Iduna Arenom očekujem samo pobedu šampiona. Na poslednja 15 odigrana meča, 9 puta je slavio Dortmund, 3 puta je bilo nerešeno i 3 pobede ekipe Menhengladbaha. Prosek pogotka po utakmici je 2.53. Inače, i jedne i druge očekuju izuzetno teški okršaji u Evropi. Dortmund gostuje šampionu Engleske, dok će Menhengladbah ugostiti turski Fenerbahče. Ponovo, ne verujem da će i jedan i drugi trener praviti kompromise u ekipi zbog toga.

                      HSV vs Hannover

                      Hamburg se polako budi, Van der Vaart je sigurno jedan od najzaslužnijih za to. Pobeda protiv šampiona i bod na gostovanju u Menhengladbahu uprkos vodjstvu daje nadu da Hamburgu idu bolji dani. Hanover je rutinski savladao u prošlom kolu ekipu Nirnberga, mada im sada pored ove utakmice sledi još jedna podjednako teška. Meč sa Levanteom u okviru Lige Evrope. Ove ekipe uglavnom igraju nerešeno. Od 15 poslednjih duela, čak 8 je završeno nerešeno uz 4 pobede Hanovera i 3 HSV-a uz prosek od 1.93 golova po meču, pa možda neka goleada i nije zagarantovana danas.

                      Hoffenheim vs Augsburg

                      Kada igra Hofenhajm, golovi ne izostaju. Posle 3 startna poraza, ekipa se vratila na dobrom putu sa 2 pobede, protiv Hanovera i Štutgarta i tako što je protivnicima postigla po 3 pogotka. U goste im dolazi ubedljivo najslabiji tim ove sezone, ekipa Augzburga koja je samo mučenom Volfszburgu uspela da otkine bod. Na 5 utakmica do sada, Augzburg prima u proseku po 2 pogotka dok Hofenhajm isto toliko postiže, pa posle pobede nad Štutgartom u gostima i u pretprošlom kolu kod kuće nad Hanoverom, mislim da je danas još jedna laka utakmica za Hofenhajm uz barem 3 pogotka. Na poslednja 15 odigrana meča, računajući i njihove okršaje dok su bili članovi Nemačke regije Jug, u proseku je bilo 2.8 pogotka na njhovim utakmicama.

                      Nurnberg vs Stuttgart

                      Da li je zaista potrebno trošiti reči na Štutgart ? Šta reći osim da igraju jako kriminalno. Nirnberg je vezao 2 poraza u prvenstvu pa bi ovde mogli da traže 3 boda pred svojim navijačima protiv Štutgarta koji još uvek nije pronašao ono što želi u svojoj igri. Ipak, golove sigurno možemo očekivati, jer kad igra Nirnberg, oni ne izostaju. Samo 1 od 15 poslednjih utakmica ova dva rivala je završena bez pogotka. Prosek je 2.8 ali kako igra Štutgart, mislim da je i ovde realno očekivati više od 3 pogotka.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • brat Vedad zabio za 0:1, ocekujemo preokret
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Kako igraju lose kad njega nema to je smijesno,previse je odgovornosti na njemu s obzirom da je on "samo" napadac...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • izmena u Nirnbergu, izaso Marcos Antonio ! ocigledno je besan trener Nirnberga zbog greske koju je napravi, koja je dovela do Vedadovog pogotka.

                            p.s. lepa ova garnitura dresa Bajerna
                            Last edited by Mladen; 29-09-12, 14:56.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Malo golova...neobicno za Nemce

                              Nadam se golovima u drugom poluvremenu...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kako Ribery promesa odbranu i na svu srecu promasi.

                                Al' brat polomi kicmu igracima Werder-a, svaka cast.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X