Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam malo Bajern, unstavaju ljudi, ladno su mogli jos 2-3gola minimum da stave, po onom sto sam vidio, i proslo kolo protiv Salkea su masu sansi imali, ali su stavili samo dva, igraju superiorno, i ako ovako nastave tesko da ih neko moze da zaustavi, Dotmund u zadnje vrijeme igra odlicne meceve, ali nema pobjeda
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Pozdrav drugari. Danas je na programu 5 parova, 5-og kola Bundeslige i to:

      Borrusia M'gladbach vs Hamburg SV

      Stuttgart vs Hoffenheim

      Hannover 96 vs Hurnberg

      SC Freiburg vs Werder Bremen

      FC Augsburg vs Bayer Leverkusen 04

      Code:
      [COLOR="#008000"]Borrusia M'gladbach[/COLOR] vs [COLOR="#FF0000"]Hamburg[/COLOR] [COLOR="#0000FF"]SV[/COLOR]
      Hamburg jer posle 4 vezana poraza, računajući kup Nemačke na samom početku od Karsrue-a, najavio bolje dane pobedom nad aktuelnim šampionima iz Dortmunda. Medjutim, sada je pred njima najprijatnije iznenadjene prošle sezone, još jedna Borussia, ali sada iz Menhengladbaha. Son Heung-Min je odigrao odličan meč protiv Borussie, postigavši 2 gola, a sama igra HSV-a u veliko zavisi od njihovog ljubimca i povratnika Rafaela Van der Vaart-a. S druge strane, ekipa Borussie ne zna za pobedu još u kvalifikacijama za Ligu Šampiona i utakmicom sa Kijevskim Dinamom te će sada želeti da prekine tu lošu seriju pobedom pred svojim navijačima. U prethodna 15 medjusobna odmeravanja učinak je podeljen, 5 pobeda HSV-a, 5 Mgladbaha uz 5 nerešenih. U proseku na njihovim utakmica pada 2.13 golova.

      Code:
      [COLOR="#FF0000"]Stuttgart[/COLOR] vs [COLOR="#0000FF"]Hoffenheim[/COLOR]
      Klub iz grada Mercedesa ne zna za pobedu već 6 utakmica. U prošlom kolu su uspeli da izvuku remi protiv Werdera iako su gubili sa 2:0 na poluvremenu. Na ruku im ide što im dolazi protivnik koji tako isto ne igra baš najbolje ali su posle 3 startna poraza u prvenstvu uspeli da upišu svoje prve bodove u prošlom kolu protiv Hanovera odličnom igrom. Štutgartu generalno Hofenhajm leži kao protivnik, jer od kada je Hofenhajm izborio prvoligaški status, Štutgart nije poražen od istog tima, s tim da je prethodne 3 utakmice rešio u svoju korist.

      Code:
      [COLOR="#FF0000"]Hannover[/COLOR] [COLOR="#000000"]96[/COLOR] vs [COLOR="#B22222"]Hurnberg[/COLOR]
      Igrači Mirka Slomke su posle solidnog početka sezone posustali u prošlom kolu izgubivši od Hofenhajma. Bez sumnje će želeti da osvoje 3 boda protiv izuzetno nezgodne ekipe Nirnberga pred nastup takodje na svom terenu protiv španskog Levantea u okviru Lige Evrope. Nirnberg je ove sezone već uspeo da odigra odlično sa na papiru većim rivalima pobedivši HSV i Menhengladbah i otkinuvšio bod šampionu dok je u prošlom kolu poražen od fantastičnog Ajntrahta. Nema sumnje da će i danas dati sve od sebe da iznenade Hannover. Nema sumnje da nas očekuje goleada sudeći po njihovim medjusobnim duelima. U prethodnih 15, postizano je čak 2.66 golova u proseku.

      Code:
      [COLOR="#FF0000"]SC[/COLOR] [COLOR="#000000"]Freiburg[/COLOR] vs [COLOR="#006400"]Werder[/COLOR] [COLOR="#FFA500"]Bremen[/COLOR]
      Werder je razočarao malo navijače osvojivši samo 1 bod u duelu sa Štutgartom iako su vodili 2:0 na poluvremenu. Ekipa igra jako slabo, slabije nego što ona to može, pa bi mogli da svoja nova 3 boda potraže baš na ovom teškom gostovanju ekipi Frajburga koja na svom terenu ne daje tako ceo plen gostima. Ono što možemo očekivati je dosta pogotka. U 15 medjusobnih duela računajući i njihove 2 prijateljske utakmice, u proseku je postizano NEVEROVATNIH 4.66 pogotka po utakmici.

      Code:
      [COLOR="#FF0000"]FC Augsburg[/COLOR] vs [COLOR="#FF0000"]Bayer[/COLOR] [COLOR="#000000"]Leverkusen 04[/COLOR]
      Prošle sezone su izbegli ispadanje iz Bundeslige, kako su krenuli ove, ne piše im se baš dobro. 3 poraza, 1 remi uz svega 1 postignut gol ne donose dobre vesti navijačima Augzburga pred Leverkuzenom koji mora svim snagama da juriša po nova 3 boda na gostovanju poslednje plasiranom Augzburgu jer u sledećem kolu dočekuje na svom terenu novog prvoligaša ekipu Grojter Firta koja se takodje ne snalazi baš najbolje u eliti pa eto prilike za 6 boda pred gostovanje norveškom Rozenborgu
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Cemu ovo sarenilo? Post izgleda ko gej zastava. Ne treba ti to.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Dovoljno je samo boldovati. A ti Mumi nemoj da ugrozavas prava pripadnika LGBT populacije, ako ih ima na forumu...

          Bayern unistava , odgledao sam snimak da vidim kako melju, boles', Shaqiri je pun pogodak, momak je opasan potencijal, a imaju i Tonija Kroosa, pa ce se ovi momci rotirati izmedju Bundesa i LS. Martinez je samo neverovatan upgrade u odnosu na Luiza Gustava, nije on sad bio prekopotreban, pogotovo ne za 40m, ali sada on i Bastian predstavljaju nenadjebiv tandem, jer su obojica all round veznjaci, sve rade. Dovodjenjem Dantea resili su i centralnog beka, zaista sila od tima, nisam verovao da su ovoliko jaki.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Cemu ovo sarenilo? Post izgleda ko gej zastava. Ne treba ti to.
            Budi malo liberalan ! Nemam pojma ni ja sto, ali necu na dalje

            Sta mislite o Leverkuzenu veceras? Ispratio bih ga na tiketu, cak mi je i kvota isuvise dobra a imam osecaj da ce lagano da ugazi Augzburg
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • @Fresh

              Javi je bio preko potreban igrac Bayernu, sad ce Kroos kada bude igrao u prvih 11 igrati svoju poziciju, a ne zadnjeg veznog. Samim tim je Müller dobio konkurenciju, a sinoc je jedan dio utakmice Shaqiri igrao na njegovoj poziciji, mada su se dosta mjenjali za pozicjie Robben, Ribery i on. Malo ce zvucati grubo da je najslabiji dio Bayerna napad, ali sinoc je Mandzi trebalo dosta zicera da bi zabio.

              Podatak da 7,5 sati Fortuna Düsseldorf nije primila gol je za pohvalu i jedina su ekipa u ligama petice koja nije primila gol, najvise zasluge za to ima bivsi golman Bayerna Fabian Giefer.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                @Fresh

                Javi je bio preko potreban igrac Bayernu, sad ce Kroos kada bude igrao u prvih 11 igrati svoju poziciju, a ne zadnjeg veznog. Samim tim je Müller dobio konkurenciju, a sinoc je jedan dio utakmice Shaqiri igrao na njegovoj poziciji, mada su se dosta mjenjali za pozicjie Robben, Ribery i on. Malo ce zvucati grubo da je najslabiji dio Bayerna napad, ali sinoc je Mandzi trebalo dosta zicera da bi zabio.
                Zaboravio sam da je Kroos igrao zadnjeg veznog, mada inace mali tu ne moze igrati, nije takav tip igraca, ali imali su Luiza Gustava koji je dobar igrac, a bogami i Alabu. Svakako da im je Martinez sjajno pojacanje, ali za 40m mislim da su trebali vise da uloze u napad, i potpuno se slazem sa tvojim misljenjem i nisi nimalo grub, Manzukic je prosek nevidjeni, i ne znam sta je sa Gomezom, ali i on je drvo, vrlo jadan napad imaju, jedino da Muller igra spica. Sa pravim napadacem, tipa Falkao, bili bi prvi favoriti za LS.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Fresh,niti jedan igrac od trojice koji su iznijeli proslu sezonu u veznom redu nema kvalitet Martineza,ne mislim na to jesu li bolji igraci od njega,nego jednostavno nisu isti tip.Nisu Schweini,Kroos i Gustavo mirni toliko s loptom,dugi pas isto nemaju kao on ni blizu,a sinoc si mogao da vidis sta Javi radi u tim situacijama.Bio je prijeko potreban,on je ono nesto sto je falilo Bayernu u vezi zadnje 3-4 sezone...covjek jos adekvatno odgovara zadacima u defanzivi jer je cijelu proslu sezonu proveo na stoperu,ma klasa nema sta,potpuno drugaciji od svih igraca Bayerna...

                  Dante isto jako dobar,Shaqiri je zvijer isto,ali to nista novo nije,strasan Bayern ove sezone
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sad je konkurencija najveca snaga Bayerna i nece biti sigurni mjesta u prvih jedanaest.

                    Kad im se Alaba vrati on ce igrati lijevog ili desnog beka zavisi sta odluce Jupp i Lahm . Tada ce i drugi bek vise biti u napadu, sto znaci da bi pojedine ekipe mogle biti pregazene.
                    U napadu protiv Valencie je bio Pizzaro koji nista nije napravio, sto govori da ako ce negdje u toku sezone skripati to je pozicija spica i ovo sa Müllerom nije lose mada tesko da ce to Jupp uraditi.

                    Comment


                    • Ma naravno Akane, Javi je fenomen, po meni igrac koji treba svakoj ekipi, momak ima ceo skillset, jak, brz, visok, sjajan tehnicar sa loptom, a poseduje i kreativnost. Samo smatram da je napad trebao ipak da im bude primarna funkcija na leto, mada opet realno gledano, sa onakvim timom iza napadaca, i ja bi uvaljao 20 komada po sezoni. Mandzukic je po meni bio sekundarno resenje posto je plan za dovodjenje Dzeke propao, kakvo bi to samo bilo osvezenje za Dzeku a i za Bayern, ufff...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • A kad je Akisa govorio kako Bayern nece dati 40m, kako nisu ludi da daju te pare... Kad ti je neko prijeko potreban, ne pitas za cijenu. A falio im je malo je reci. Trenutno Bayern kida ali prerano je jos donositi neke zakljucke. Tek iza Nove Godine ce se imati jasnija slika o svemu.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Leverkuzen krenuo silno kao sto sam i pretpostavio. Kisling za 0:1 u 7. minutu
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Valjda ce dobiti leverkuzen...
                            Mladene, gde gledas ??
                            ES2 prenosi hanover...oni vec vode 2-0

                            Comment


                            • Ne pratim direktno ali imas ovde http://www.thefirstrow.eu
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Hvala drug!! Ubi leverkuzen...odlicno si osetio
                                Ja se prebacio na zabare, napoli-lacio..arena prenosi
                                Odlicna tekma 1-0 za napoli, a lazio se dobro koprca
                                bice uspeh ako izvuku x

                                Comment

                                Working...
                                X