Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Mario Gotze,kakav majstor
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #92
      Originally posted by asprilja View Post
      Hahahahhaha moze li jace brate ? Kazes ovo u poluvremenu na 0:2 i 2:2 52. minut
      Tesko brate, tesko a zamisli kako je mom ortaku koji je igrao VG2 sada prolazi par, ako nije zguzvao tiket na poluvremenu
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #93
        Po meni, Bajern trenutno igra najjaci fudbal.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • #94
          Sa onakvim veznim redom... sve osim najboljeg bilo bi slabo!
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • #95
            Bayern je meni sa Martinezom mozda i najjaca ekipa na svijetu,svako moze biti Mario Gomez pa i prosjecni Mandzukic
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #96
              A gospodin prosecni trese li trese
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • #97
                Originally posted by AK47 View Post
                Bayern je meni sa Martinezom mozda i najjaca ekipa na svijetu,svako moze biti Mario Gomez pa i prosjecni Mandzukic
                Na to sam i mislio, u Nemackoj su daleko najbolji.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • #98
                  Evo Mandzo moj brat zabija hladno,fenomenalna ekipa

                  Gledao sam tekmu protiv Schalkea,surova dominacija
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #99
                    Ako ovakav Bayern ne dobije Dortmund ove sezone, ne znam kad ce onda.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ovaj Volfsburg sam gledao par puta ove i prosle sezone, nikada u zivotu nisam video naivniju i losiju odbranu. Ja ne znam sta je u glavi Magatu pa i dalje forsira tu igru u liniji nazad, stoje visoko sa nekim neuspelim ofsajd zamkama, kriminal.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Magath vec neko vrijeme nije tacan u glavi,150 igraca je proslo kroz ekipu kako se ponovo vratio...

                        Koliko je Bayernu falio igrac kao Martinez to je neopisivo,covjek je fantastican igrac...3:3 Dortmund
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • zabi ga BAMBULA
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Holtby moj brat ! Zamislite Falkao-a (D-Wade tm) u Bajernu
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Kakva tekma u Franfurtu

                              BVB nastavlja sa prosipanjem bodova, a domaćin sa nizom nepobjedivosti, a Klopp je na kraju uspio i da pocrveni

                              Fortuna nastavila sa fantastičnom odbranom i 5 tekmu zaredom nije primila gol od ulaska u Bundesku, čime je srušen rekord Rehagelovog 'Lauterna;)

                              Bavarci rutinski izdominirali Vukove sa 2 gola Đilkoša
                              Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.


                              sigpic

                              Pats, Celtics, Bruins, Red Sox

                              Comment


                              • Dosta impresivno deluje Bayern, tesko da ce ih ove sezone Dortmund dobiti, ako ovako nastavi da igra. Gotze i Reus nemaju jos puno vremena da se uigraju, morace to dosta brze.

                                Plus je Bayern odigrao par teskih meceva, ukljucujuci i Schalke. Tesko, mnogo tesko ce biti..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X