Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo verovatno, mada ne mora da znači da je baš sa Bajernom napravljen dogovor, ukoliko naravno jeste. Znaš da su u igri za Robertov potpis bili zainteresovani Mančesterski timovi i Juventus čini mi se.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Ono kad Bajern dovede najboljeg igrača iz kluba koji mu je najveći konkurent za titulu, i jednim udarcem ubije dve muve.

      Comment


      • E da su samo ovi igraci u pitanju. Lucio, Ze Roberto, Klose, Kross... ma ima ih dosta pre pocetak ove sezone uzeli Dante-a iz Monchengladbach-a i Mandzukica iz Wolfsburg-a. Sve su to Bayernove filijale

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          E da su samo ovi igraci u pitanju. Lucio, Ze Roberto, Klose, Kross... ma ima ih dosta pre pocetak ove sezone uzeli Dante-a iz Monchengladbach-a i Mandzukica iz Wolfsburg-a. Sve su to Bayernove filijale
          Ако си мислио на Тони Кроса он је Бајерново дете, а у Кузену је провео само једну сезону на позајмици.
          Сети се гола Звезди на Маракани у 92. минуту, то је нпр. сезона пре његовог преласка на позајмицу у Кузен. Дакле ту је све чисто.

          Comment


          • to rade svi vrhunski klubovi u svim jacim ligama u Evropi i ne znam cemu uopste polemika o tome...

            Bayern jednostavno ima jasno definisan sistem i ciljeve, kupuju domace jer zele da se igraci sto bolje uklope (sto se tice iskustva igranja u ligi i jezika) a i ako cemo realno, jedni od najvecih talenata u prethodnih par godina su nemacki igraci, dakle ne moraju da gledaju dalje od Bundeslige da bi kupili nesto kvalitetno.
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Nakon 28 godina Braunschweig se vraca u elitu. Danas su pobijedili Ingolstadt 0:1 golom povremenog bh. reprezentativca Damira Vrancica koji postigao lijep gol iz slobodnog udarca i tako teoretski obezbjedili ulazak u Bundesligu.

              Comment


              • Braunsvajg, ja ja, zea gut gefagen.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Nikad aktivnija tema Bundeslige

                  Danas ocekujem pobjedu Fraiburga

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Molim lepo.
                    Akane i Wado, ocekujem javna izvinjenja.

                    Akan:

                    Wada:
                    Koliko ja vidim nije ovdje Dortmund nista kriv,nisu se ovdje pitali ama bas nista,nego se pitalo ovo malo pederesko smece.Dortmund se pita za Lewandowskog i vjerujem da nema sanse da im ga prodaju.Mislis da je Barcelona htjela da proda Figa i da li je uopste neko pitao Barcelonu zasto su prodali Figa,nisu naravno jer se nisu pitali...klauzule su nesto posebno,klub se tada nista ne pita,Dortmund da se ista pitao sigurno ga ne bi njima prodao
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Transfer News Live ‏@DeadlineDayLive 43m
                      Borussia Dortmund have signed Kevin de Bruyne from Chelsea on a 5-year contract for €15m. (Source: Bild citing 'Belgian media')
                      Odlicno bi ovo bilo i po Dortmund ali i po LFC kada je u pitanju Eriksen...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Koliko ja vidim nije ovdje Dortmund nista kriv,nisu se ovdje pitali ama bas nista,nego se pitalo ovo malo pederesko smece.Dortmund se pita za Lewandowskog i vjerujem da nema sanse da im ga prodaju.Mislis da je Barcelona htjela da proda Figa i da li je uopste neko pitao Barcelonu zasto su prodali Figa,nisu naravno jer se nisu pitali...klauzule su nesto posebno,klub se tada nista ne pita,Dortmund da se ista pitao sigurno ga ne bi njima prodao
                        Akane, ja rekao da ce Gotze u Bayern, ti rekao da se to nece desiti. I rest my case.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          to rade svi vrhunski klubovi u svim jacim ligama u Evropi i ne znam cemu uopste polemika o tome...

                          Bayern jednostavno ima jasno definisan sistem i ciljeve, kupuju domace jer zele da se igraci sto bolje uklope (sto se tice iskustva igranja u ligi i jezika) a i ako cemo realno, jedni od najvecih talenata u prethodnih par godina su nemacki igraci, dakle ne moraju da gledaju dalje od Bundeslige da bi kupili nesto kvalitetno.
                          Реци ти мени кад се десило да нпр. Милан прода Јувентусу свог главног играча ?

                          Comment


                          • Pirlo
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Pirlo
                              Нису нам га они продали, ми смо Пирла узели као слободног играча. Дакле, они су га се прво одрекли и онда га ми "покупили".
                              Продали смо ми њима Инзагија, али нама Пипо није био главни играч и био нам је непотребан доласком Трезегеа.
                              Ситуација Геце би била нпр. да данас Милан нама прода Ел Шаравија, или ми њима Видала, сад сам можеш да закључиш колика је могућност да се тако нешто и догоди. ;)

                              Comment


                              • Mnogo te je uznemirila ova Gece situacija nece Vidal nigde ne brini pre ce Mesi da se proda ma znas i sam
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X