Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj kako nam se brat Maric iznervirao Vidis sad batice kako je nama svake sezone .... A Gece je sisica prodana razumem da nece da ostane u Borusiji ali da predjes kod najveceg rivala e za to treba imati m*da....
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Aj sto su ga uzeli, nego sto njihova uprava siri neku demagogiju o stedljivosti i napadaju jedan City a gledaj kako otresose opet 40 miliona za jednog igraca. Smijesno. U Dortmundu ce plamen ici do 10 metara od paljenja dresova.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ne volim Bayern, ali mumaro, Bayern je takav klub koji trosi pare koje je zaradio. Nemaju oni Seika iza sebe da ih gura, sve ove pare na igrace su generisane od sponzora, tv prava, ulaznica itd itd..

        Ljudi imaju pare i to je cinjenica, a to sto se vako sada bahate sa njima je druga stvar. Doci ce vrijeme kada ce se i Arsenal moci bahatiti na taj isti nacin.

        Ja da sam Klopp, sutra bi ostavio Gotzea na tribinama, nek se jebe, kad je kurva mala..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pocele da kruze price po nekim forumima i da Rojs ima neku smesnu klauzulu.

          Comment


          • Demonstriranje moci (nazalost po Dortmund).
            sigpic

            Comment


            • Kao grom iz vedra neba !

              Da li to znaci da ce Robben da ode , vjerovatno , ali kako god nestvarno su jaki i sad , s ovim ce biti jos jaci , a sigurno ce dovesti jos par fenomenalnih igraca ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ne volim Bayern, ali mumaro, Bayern je takav klub koji trosi pare koje je zaradio. Nemaju oni Seika iza sebe da ih gura, sve ove pare na igrace su generisane od sponzora, tv prava, ulaznica itd itd..

                Ljudi imaju pare i to je cinjenica, a to sto se vako sada bahate sa njima je druga stvar. Doci ce vrijeme kada ce se i Arsenal moci bahatiti na taj isti nacin.

                Ja da sam Klopp, sutra bi ostavio Gotzea na tribinama, nek se jebe, kad je kurva mala..
                Fulas poentu. Dzaba sto su te pare od sponzora, banaka ili neceg treceg kad oni oduvijek te iste pare koriste da pokupuju sve zivo po Njemackoj i da na taj nacin kupe i trofeje. Nemam nista protiv, bez ulaganja nema rezultata, ali imam protiv tih njihovih jadnih pricica kad je jasno da se sve svodi na pare. Mi smijemo trositi novac, vi ne smijete. Ljigava im uprava u javnosti, mnogo ljigava.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by chofy88 View Post
                  Michael Ballack?
                  Ne secam se tacno, mislim da je njemu istekao ugovor ili nije hteo da ga produzi tj najavio je odlazak.

                  Koliko sam citao PSG zeli da dovede Riberija tako da mozda on napustio Bajern...

                  Comment


                  • Guardiola's 'new challenge' at Bayern. Lol. Next stop: Celtic.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ne kontam Borusiju, sto ojacava Bajern, dobice fine pare od LS, bilo kom drugom da su prodali, nego njima i cemu se nadaju onda, tituli ne trebaju.
                      Nisu mogli ništa da učine. Jedino je mogao Gece da odbije ali ponudili su mu platu od €7m i čovek je rešio da se popiša na 12 godina u Dortmundu.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Nece Riberi nigdje..nego Roben dobija nogu

                        Comment


                        • Originally posted by bracala View Post
                          Fulas poentu. Dzaba sto su te pare od sponzora, banaka ili neceg treceg kad oni oduvijek te iste pare koriste da pokupuju sve zivo po Njemackoj i da na taj nacin kupe i trofeje. Nemam nista protiv, bez ulaganja nema rezultata, ali imam protiv tih njihovih jadnih pricica kad je jasno da se sve svodi na pare. Mi smijemo trositi novac, vi ne smijete. Ljigava im uprava u javnosti, mnogo ljigava.
                          Ovo je poenta cele Bundeslige! Probije li se neka ekipa sa nekim igracima, to Bajern pokupuje za neke smesne novce!
                          Konkurencija ne postoji ili ti postoji ali na kratak period.

                          Da sam Klop ili Zorc, ponudio bih ga za 25-30m velikanima po Evropi samo da ga Bajern izduva.
                          Last edited by Sir Giggsy; 23-04-13, 11:35.

                          Comment


                          • Moram dupli...

                            Manchester United & Arsenal miss out as Bayern announce £31.5m Gotze signing

                            Bayern Munich confirm that the club have reached an agreement with Mario Gotze ahead of a transfer on July 1, 2013. Bayern are willing to match the buy-out clause agreed between Borussia Dortmund and Mario Gotze," the Bavarians announced in an official statement.

                            "Bayern intended to inform Dortmund about the transfer after their Champions League match against Real Madrid."

                            Comment


                            • Ova iznenadna vest je samo pomogla Realu i Barseloni...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment

                              Working...
                              X